Treść opublikowana przez emay
-
Spoty wrocławskie
Przecież po N razy Tobie Hornet powtarzał, że te licytację są z góry ustawione. Kolejka tam już stoi przed pojawieniem się tego auta.
-
Spoty wrocławskie
Takie BBS`y mi się podobają: ***ASA - BBS 19" 5X112 AUDI , VW ,SEAT*** (3026127354) - motoAllegro tutaj fajnie się prezentują.---------- Post dopisany at 16:08 ---------- Poprzedni post napisany at 16:06 ---------- Tylko 235/35/19 to juz napewno komfortu nie będzie:grin:
-
Spoty wrocławskie
za duża różnica w średnicy, będzie mocno przekłamywać na 205/55/16 - 631.9 mm - 150.0 km/h na 205/45/17 - 616.3 mm - 146.2 km/h na 205/50/17 - 634.3 mm - 150.57 km/h
-
Spoty wrocławskie
Pytanko: Co lepiej wybrać 205/50/17 czy 225/45/17 ?
-
Spoty wrocławskie
Cena wywoławcza 17 tysi, jak myślisz za ile go wyrwiesz? ---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ---------- Tak patrze na tą wycene tego auta to mnie normalnie bierze... np koszt parktronik tył 50 zł :facepalm: Skąd Ci rzeczoznawcy biorą te ceny
-
Spoty wrocławskie
Miałeś się pochwalić tymi oponami a nie o jakies gówna b7 piszesz :grin:
-
Spoty wrocławskie
Obleśny tył w sedanie. Te światła jakieś takie nie doruchane. Niby to Audi a wygląda jak skoda :polew: Ja w A4 nie uznaję sedanów Ty wogóle sedanów nie uznajesz.
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
Silnik jak i napęd miodzio . Dobra furka Ci się trafiła. Życze aby cieszyła. Zdjęcia koło IBM robione . Odnośnie tego kata to jestem ciekaw. Zrób hamownie przed, po i pokaż na wykresach wtedy uwierze.
-
Spoty wrocławskie
Obleśny tył w sedanie. Te światła jakieś takie nie doruchane. Niby to Audi a wygląda jak skoda :polew:
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
Po kiego grzyba wywalać katalizator przy 108 kkm ? Następny który będzie zatruwał środowisko. Przestań pisać, że to uwolni wydech, to nie TDI. Musiałeś wydać fortunę za takie cacko, jak możesz podeślij na PW price. Dawaj foty !!!!
-
Spoty wrocławskie
Obleśne B7 kupiłeś ---------- Post dopisany at 07:53 ---------- Poprzedni post napisany at 07:52 ---------- Ile ty byś za to chciał? Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2 Ze 100 zł za obie.
-
Polecane opony letnie
Nie warte tej ceny. Guma już ma 6 lat a tyle to max dla opon. ---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ---------- A jest najlepsze, ale nie ma sie co sugerować tymi etykietami. Widziałem chińskie które miały wszystkie na A a szrot, że szkoda gadać.
-
Spoty wrocławskie
Ja ma D2S które mogę Ci sprzedać właśnie Philipsa - używane sprawne.
-
Spoty wrocławskie
Pochwal się jakie ---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:35 ---------- Miałem na zimę Nokiany ogólnie spoko się zachowywały.
-
Spoty wrocławskie
Siemano. To gdzie dzisiaj ten spocik ? ---------- Post dopisany at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany at 11:57 ---------- Szczuraz Twój sąsiad bierze te opony bo trezor4 ma na nie ochote.
-
Polecane opony letnie
Bieżnik podobny do Continentali, ale osobiście nie ryzykowałbym ich brać. Ja przymierzam się do Conti PremiumContact 5 205/55 r16, ale nikt z forumowiczów nie komentuje tych opon. Niby zwycięzca ADAC 2012, ale nie wiadomo czy też to nie jest naciągane - na samej górze są tylko niemieckie opony Nikt nie komentuje bo tutaj każdy na 18 jeździ i większych
-
Polecane opony letnie
Patrząc na cenę to nie są zbyt drogie. Patrząc na DOT te opony są juz 2 letnie.
-
Polecane opony letnie
Jeździł ktoś na Toyo Proxes C1S 225/45R17 94 W XL? Zamierzam coś takiego sobie zapodać.
-
Spoty wrocławskie
w tygodniu jestem za***any robota robie na dwa etaty. :polew: Niedziele mam od byczenia się. Tak jak to kiedys pisałeś cały tydzień jest po to aby wygospodarowac godzinke w niedziele na spocik.
-
Spoty wrocławskie
Gdzie sie dzisiaj widzimi magnolia? ---------- Post dopisany at 16:36 ---------- Poprzedni post napisany at 16:16 ---------- qwa obiboki ja będę pod MM o 17. ---------- Post dopisany at 17:16 ---------- Poprzedni post napisany at 16:36 ---------- Pustkami tutaj wieje
-
Spoty wrocławskie
To jakie masz pokaz pochwal sie
-
Spoty wrocławskie
Te ze szpachlą ?
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
To się znowu umyję, nie widzę problemu, warstwy brudu to na pewno mieć nie będę.- Spoty wrocławskie
Uszczelek szlag nie trafia, bo auto w garazu stoi. Po za tym był cały w soli po jeździe wroc - zakopane - wroc. - Spoty wrocławskie