Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

emay

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez emay

  1. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Przecież po N razy Tobie Hornet powtarzał, że te licytację są z góry ustawione. Kolejka tam już stoi przed pojawieniem się tego auta.
  2. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Takie BBS`y mi się podobają: ***ASA - BBS 19" 5X112 AUDI , VW ,SEAT*** (3026127354) - motoAllegro tutaj fajnie się prezentują.---------- Post dopisany at 16:08 ---------- Poprzedni post napisany at 16:06 ---------- Tylko 235/35/19 to juz napewno komfortu nie będzie:grin:
  3. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    za duża różnica w średnicy, będzie mocno przekłamywać na 205/55/16 - 631.9 mm - 150.0 km/h na 205/45/17 - 616.3 mm - 146.2 km/h na 205/50/17 - 634.3 mm - 150.57 km/h
  4. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Pytanko: Co lepiej wybrać 205/50/17 czy 225/45/17 ?
  5. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Cena wywoławcza 17 tysi, jak myślisz za ile go wyrwiesz? ---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ---------- Tak patrze na tą wycene tego auta to mnie normalnie bierze... np koszt parktronik tył 50 zł :facepalm: Skąd Ci rzeczoznawcy biorą te ceny
  6. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Miałeś się pochwalić tymi oponami a nie o jakies gówna b7 piszesz :grin:
  7. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Obleśny tył w sedanie. Te światła jakieś takie nie doruchane. Niby to Audi a wygląda jak skoda :polew: Ja w A4 nie uznaję sedanów Ty wogóle sedanów nie uznajesz.
  8. Silnik jak i napęd miodzio . Dobra furka Ci się trafiła. Życze aby cieszyła. Zdjęcia koło IBM robione . Odnośnie tego kata to jestem ciekaw. Zrób hamownie przed, po i pokaż na wykresach wtedy uwierze.
  9. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Obleśny tył w sedanie. Te światła jakieś takie nie doruchane. Niby to Audi a wygląda jak skoda :polew:
  10. Po kiego grzyba wywalać katalizator przy 108 kkm ? Następny który będzie zatruwał środowisko. Przestań pisać, że to uwolni wydech, to nie TDI. Musiałeś wydać fortunę za takie cacko, jak możesz podeślij na PW price. Dawaj foty !!!!
  11. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Obleśne B7 kupiłeś ---------- Post dopisany at 07:53 ---------- Poprzedni post napisany at 07:52 ---------- Ile ty byś za to chciał? Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2 Ze 100 zł za obie.
  12. Nie warte tej ceny. Guma już ma 6 lat a tyle to max dla opon. ---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ---------- A jest najlepsze, ale nie ma sie co sugerować tymi etykietami. Widziałem chińskie które miały wszystkie na A a szrot, że szkoda gadać.
  13. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Ja ma D2S które mogę Ci sprzedać właśnie Philipsa - używane sprawne.
  14. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Pochwal się jakie ---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:35 ---------- Miałem na zimę Nokiany ogólnie spoko się zachowywały.
  15. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Siemano. To gdzie dzisiaj ten spocik ? ---------- Post dopisany at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany at 11:57 ---------- Szczuraz Twój sąsiad bierze te opony bo trezor4 ma na nie ochote.
  16. Bieżnik podobny do Continentali, ale osobiście nie ryzykowałbym ich brać. Ja przymierzam się do Conti PremiumContact 5 205/55 r16, ale nikt z forumowiczów nie komentuje tych opon. Niby zwycięzca ADAC 2012, ale nie wiadomo czy też to nie jest naciągane - na samej górze są tylko niemieckie opony Nikt nie komentuje bo tutaj każdy na 18 jeździ i większych
  17. Patrząc na cenę to nie są zbyt drogie. Patrząc na DOT te opony są juz 2 letnie.
  18. Jeździł ktoś na Toyo Proxes C1S 225/45R17 94 W XL? Zamierzam coś takiego sobie zapodać.
  19. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    w tygodniu jestem za***any robota robie na dwa etaty. :polew: Niedziele mam od byczenia się. Tak jak to kiedys pisałeś cały tydzień jest po to aby wygospodarowac godzinke w niedziele na spocik.
  20. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Gdzie sie dzisiaj widzimi magnolia? ---------- Post dopisany at 16:36 ---------- Poprzedni post napisany at 16:16 ---------- qwa obiboki ja będę pod MM o 17. ---------- Post dopisany at 17:16 ---------- Poprzedni post napisany at 16:36 ---------- Pustkami tutaj wieje
  21. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    To jakie masz pokaz pochwal sie
  22. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Te ze szpachlą ?
  23. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
  24. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    To się znowu umyję, nie widzę problemu, warstwy brudu to na pewno mieć nie będę.
  25. emay odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Uszczelek szlag nie trafia, bo auto w garazu stoi. Po za tym był cały w soli po jeździe wroc - zakopane - wroc.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.