Treść opublikowana przez lukaszr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Szczególnie ten z tyłu w tych giejowskich okularkach :naughty:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bestia posiada tylko jeden kluczyk, który na dłuższą metę można na stałe zostawiać w stacyjce - żaden szanujący swoje życie złodziej nie zaryzykuje brawurowej ucieczki tym sprzętem albo robienia ciasnych winkli na ręcznym żeby zgubić pościg. :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: A przy okazji :naughty:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie to mam na myśli, tylko to :naughty: http://www.joemonster.org/filmy/29037/Malowanie_zywym_pedzlem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek czemu się nie chwaliłeś, że brałeś udział w niemieckim MAM TALENT ???
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
To fakt ... i tylko znajdujesz, nic więcej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jacha ... poproś o dedykację: Dla Poźka, Ragusia i Łukaszka od ... :naughty:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W końcu 3 lata brała extasy to nie ma co się dziwić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co miałeś na myśli pisząc "dojadę" ? :naughty:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Robi inwentaryzację w nocy :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
"... jak była enigma to (...) teraz jak jest nokaut to jest niebo a ziemia ..." Aż boję się pomyśleć, co było w enigmie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie wiem jakie $ musiała dostać żeby pokazać jak 15 gości jej paluchy w pi... pcha.
-
Denon 1911 VS Harman Kardon AVR 255 albo AVR 260 opinie i sugestie - co lepsze ?
To uważasz za dobre ? Nie no teraz to przesadziłeś
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Każdy nowy przyjeżdżający na spota musi tak zrobić :kox:
-
Denon 1911 VS Harman Kardon AVR 255 albo AVR 260 opinie i sugestie - co lepsze ?
A widzisz ... ja zrozumiałem skrót CA jako Cambridge Audio Hmmm ... może HK nie specjalizuje się w car audio, ale zły nie jest. Ja tam nie narzekam
-
Denon 1911 VS Harman Kardon AVR 255 albo AVR 260 opinie i sugestie - co lepsze ?
A możesz zacytować mi moment, w którym przyrównałem te 2 firmy do siebie ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Masz i cycki też masz i coś na deser
-
Imię dla kota :D
Latający kot
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To Ty wiesz co to jest rozsądek ? :polew:
-
Denon 1911 VS Harman Kardon AVR 255 albo AVR 260 opinie i sugestie - co lepsze ?
Trochę odświeżę wątek. Harman Kardon robi naprawdę bardzo dobre amplitunery i warto taki kupić. Audi swoje auta też wyposaża w nagłośnienie tej firmy. Kiedyś jak handlowałem sprzętem audio to przewijało mi się przed ręce mnóstwo tego sprzętu i sporo testowałem. Sam miałem jeszcze staruszka AVR630. Zresztą jakby ktoś chciał HK, JBL, Cambridge Audio, NAD'a, KEF'a czy coś w tym stylu to piszcie na PW - na stałe tym już nie handluję (bardziej przy okazji dla znajomych), ale mam ciągle możliwość kupna bezpośrednio u dystrybutorów. Jakich KEF'ów słuchałeś ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.tvn24.pl/12690,1679843,0,1,jestem-poslem-pocalujcie-mnie-w-d,wiadomosc.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Downhill in a new Suit with Roller Blade Wheels
-
Imię dla kota :D
j**any sierściuch
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czymś takim byś pewnie nie pogardził ? :kox:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pisz do użytkownika ono - on zawsze jest chętny do pomocy. Poza biegłą znajomością VAG'a z takimi rzeczami też spokojnie daje sobie radę - dla niego to po prostu pikuś ... Pan Pikuś :naughty: