Treść opublikowana przez lukaszr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Od razu straszenie. Anulka przecież wiesz jak jest :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jest jest Przyjeżdżaj śmiało :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No tak - jeszcze lepiej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ogry ?? My ?? No nie, aż tak to źle z nami nie jest ... jeszcze ... w tym wieku A Ogiery ?? Hmmm .... dość ciekawie to brzmi :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ależ Bryniu wierzymy, jak najbardziej. Czasami tylko jakoś tak nachodzą nas mężczyzn myśli powątpiewające, ale to taka nasza chwilowa słabość
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiem wiem, to taki mały żarcik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobra dobra, ciekawe czemu tak mówi - pewnie coś potrzebuje :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Eeee tam, erotomani gawędziarze - jak sama stwierdziłaś nie są przecież z reguły tacy źli - a na pewno nie nie kumaci Pewnie tak, jak sam tu 1 raz przyszedłem to musiałem skumać o co chodzi w niektórych tekstach, bo na początku były "dziwne" Ale zawsze lubiłem taką atmosferę i skumałem szybciutko o co biega.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poszukam, dzięki za info
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A dokładnie jak tam trafić ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cholera mogłem zrobić sobie nicka Łukasz Może ustalmy, że ja jestem Łukasz, a Lukas jest Lukas Przynajmniej będzie jak się odróżniać :> Ale głupota . Spanky, tak między nami - trzeba mu teraz ustawić, żeby po przekroczeniu tych 11 tyś wskoczyło 111 tyś A tak na poważnie to czy czasem w kanale 02 lub 05 ustawienie wartości 0 nie kasuje wskazania inspekcji ??. W każdym bądź razie jutro sprawdzimy Wiciu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiciu, dziwne, że w ogóle możesz jechać, bo Spanky jak ustawiał coś po tym piwie, to nie wiadomo było czy przez przypadek nie ustawił, że po tych 300km miało się zrobić "AUTO STOP" :polew: Stawiam na okrągłą dychę (10.000km)
-
[B5 AHH] Dziwna wartość w MAF (specified)
Chyba się nie wstydzi. Bez przesady
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mam pytanko: ma ktoś może namiary na jakiś dobry, pewny kantor i gdzie można ponegocjować ceny EURO ??
-
[B5 AHH] Dziwna wartość w MAF (specified)
Wiem, ale jak ktoś nie potrafi wkleić normalnie, po ludzku logów to co zrobić. Nie ma przez to odpowiedzi w wątku.
-
[B5 AFN] Termostat ? czujnik ? Troszkę inne niż wszystkie
Przeważnie około 100 zł i tylko z ASO. Ja na Twoim miejscu bym nie czekał. Wymiana termostatu to naprawdę niewielki koszt, a jak tak pojeździsz z niedogrzanym silnikiem lub przegrzanym to niezbyt będzie dobre dla Twojej
-
Jak odroznic rope ?
Buahahahahahaha A nie lepiej sprawdzić na smak ??
-
[B5 AHH] Dziwna wartość w MAF (specified)
Właśnie Sebek, ale chyba z przepływką nie jest źle - ewentualnie w dole trochę za mało. Poza tym przydałoby się jeszcze zrobić 003,008,010 A temperatura nie jest za niska ?? Czyżby termostat lekko niedomagał ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jeszcze się chwali, że to dzięki niemu - nie wstyd Ci ?? :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Psikasz takim specyfikiem z dodatkiem miedzi przeciw zapiekaniu i spokojnie odkręcisz za jakiś czas.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jeżeli chodzi o te kupione i za chwile sprzedane to wczoraj chwaliła się, że pofrunęły do Gdańska :> A takie fajne były
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
U mnie w bloku jest IC, a obok jest typowy sklep z akumulatorami (na lewo od IC). W IC jakbyś chciał to daj znać żebym poinformował kogo trzeba, że sobie odbierzesz.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty to jesteś jednak dobry chłopak. Widziałem, że Łukasze to równi goście Poza tym to o czym gadaliśmy to nawet na logikę biorąc pasuje.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W końcu seria to seria - wczoraj ze spocika to wyjeżdżał z bananem na twarzy tak mu ta seria "służy"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A po tym pifku i próbach wyłączenia SERVICE Wiciu w swoim paździochu zrobi jeszcze tylko 300 km i auto stanie. I tyle będzie rodochy z wiruska