Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaszr

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaszr

  1. a prawie robi wieeeeeeelkąąąąą różnicę :polew:
  2. Myślisz, że chmiel nieco poprawi moje samopoczucie ??
  3. Ty to Spanky jednak masz łeb na karku Ja to dzisiaj kiepsko funkcjonuję.
  4. Tak też uczynimy . Mam nadzieję, że uda mi się wstąpić do sklepu po drodze.
  5. Może i ja bym się zdecydował na małego browarka
  6. lukaszr odpowiedział(a) na Yoshi temat w 1.9TDI
    Pod warunkiem, że części załatwia mechanik
  7. lukaszr odpowiedział(a) na Yoshi temat w 1.9TDI
    Alvaro masz sporo racji - jednak tu zawsze jest kwestia sporna. Gwarancja obejmuje części i robociznę, ale żaden mechanik nie może Tobie zagwarantować tego, że użyta część (mimo super jakości) nie strzeli po 100 km ze względu na wadę fabryczną, a taka się może zdarzyć przecież. Np. pasek rozrządu - może strzelić po 100km, bo miał wadę fabryczną - skutki jakie będą wszyscy wiemy, ale mechanik przecież nie może ponosić odpowiedzialności za to, że produkt miał wadę. Ewidentna wina mechanika jest wtedy gdy część walnie ze względu na zły montaż - wtedy sprawa nabiera innej wartości.
  8. lukaszr odpowiedział(a) na Yoshi temat w 1.9TDI
    Dokładnie tak jak nuti mówi. Jest to dość wrażliwy element silnika i nie warto ryzykować. Jak chcesz to załatwię Tobie graty i wymianę - Marki k/Warszawy.
  9. lukaszr odpowiedział(a) na Yoshi temat w 1.9TDI
    Jakoś nie miałbym zaufania do tego. Sprawdzałem swoje ceny w Intercarsie po duuuużych rabatach i komplet mam za 550 zł (pasek Contitech, rolki i pompa SKF - czyli bardzo dobre). Z tańszą pompą wody jest po 440 zł, ale to bez sensu. Na tym się nie oszczędza i coś mi się zdaje, że ta aukcja to jakaś ściema. Ja bym nie zaryzykował i nie kupił tego. Jak chcecie to mogę Wam załatwić części z IC i będziecie mieli 100% pewność, że jest ok. Tylko tutaj nie masz pompy wody . Cena ok.
  10. Michał, już wszystko dawno ustaliłem z Robertem i mam umówiony wyjazd :th: Dzięki za namiar, masz u mnie wielką flachę , a jak wypali to i nawet dwie :>
  11. Teraz to Hornet należy przez jakiś czas do mojego klubu, czyli ... JESZCZE BEZ A4 TEAM ... Ale obyśmy byli w tym klubie jak najkrócej
  12. Łukasze po prostu są tacy romantyczni i kochani - do rany przyłóż Lukas chyba się ze mną zgodzisz ?? Oczywiście Brynia składam najlepsze życzonka z okazji dzisiejszych imieninek Na spociku będzie buziak w policzek Poza tym Oniak przekaż swojej A również najlepsze życzonka P.S. Wczoraj nie podchodziłem do kompa więc Żółwik dołączam się do życzeń teraz - spóźnione ale składam
  13. O cholera, takiego czegoś to nie będę miał tam gdzie mam dostęp. Może Motor coś wymyśli albo Adaś gdzieś wynajdzie, bo ja tutaj raczej mogę nie dać rady pomóc. A Ty Brutusie nie wierzysz widzę we mnie ?? :bicz:
  14. Jakiś osowiały byłeś wczoraj przez te mury - za długo byłeś na urlopie. Nie służy chyba Tobie te 3 piętro
  15. A bo trzeba było samemu sprawdzić, a nie czekać na Wicia Podeszliśmy do tego nierozsądnie
  16. Weź może lapka to się zgra, a reszta rozdysponuje tym między sobą jakoś.
  17. Zabrałbym gdybym miał czym A tak serio to nie mam jeszcze swojego autka i dlatego dopinam się do kogoś. Nie za bardzo mam jak się z tym przetransportować. Kół nie składasz. Ja mam coś takiego: http://www.thule.com/Thule/ProductDetailPage____28556.aspx
  18. Ja mam, ale taki na hak holowniczy - na 3 rowery.
  19. Na pewno ktoś będzie miał, a jeżeli będzie Sebastian to na 100% będzie miał. A tak poza tematem szykuje nam się praca przy organizacji ME 2012: http://fakty.interia.pl/kraj/news/euro-2012-popracujemy-obowiazkowo,948068,3
  20. Ciesz się, że nic Tobie nie przycięło i że nie mówisz sopranem
  21. Jakoś nie ufam tym pogodynkom Ostatnio w 2 różnych prognozach pogody widziałem 2 różne wersje i żadna się nie sprawdziła
  22. Pewnie SPOT będzie w Promenadzie (3 piętro parkingu od strony Wisły - znajdziesz ) Jak możesz wpisać współrzędne docelowe to: PROMENADA (Ostrobramska 75): N 52 13 52.82 E 21 06 17.52 TORWAR (Łazienkowska 6A): N 52 13 19.70 E 21 02 36.04
  23. Po chipie takim maleństwem to przy dobrym wietrze to oderwiesz się od ziemi
  24. Dasz radę
  25. Dobra dobra, nie ściemniaj, przyznaj, że lubisz Fordy i nie możesz się opanować za kierownicą Hornet teraz polubi "peżoty" i nimi będzie jeździł na lody

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.