Treść opublikowana przez lukaszr
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Odpuść sobie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Paweł, kolejne aplikacje zależą od tego jak często użytkujesz auto i ciężko jest określić jakiś konkretny przedział nakładania. Generalnie zawsze warto jest poświęcić co 3-5 miesięcy trochę czasu na skórę i ją odżywić. Co do skrzypienia to powiem szczerze, że siadałem tyłkiem na skórze po zestawie Aloe (chyba 2-3 razy), ale nie pamiętam żeby mi coś skrzypiało :naughty:- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Efekt po 2 stopniowym Aloe jest taki, że po czyszczeniu skóra jest matowa, a po zabezpieczeniu jest lekko świecąca i tak ma być zaraz po aplikacji. Conditioner zawiera olejki odżywiające skórę i taki efekt jest normalny. Po zaaplikowaniu Conditionera (nie za dużo) trzeba zostawić go na skórze np. na całą noc. Wsiąknie i lekko zmatowieje, a całkowicie zmatowieje po kilku dniach i użytkowaniu auta.- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Nie znam sposobów użycia tego preparatu, ale może za dużo tego nawaliłeś ? Może te miejsca, gdzie widać kropelkowanie (po bokach) zostały spryskane mniej i dlatego jest taki efekt. Chyba, że nierównomiernie spsikałeś i zostawiłeś pełno takich pustych pól, w których woda po prostu wsiąkła w materiał, a potem rozeszła się po całym dachu. Poza tym pytanie, bo tak jak mówiłem tego nie znam - czy jego zadaniem w opisie jest aby tworzył zupełną barierę przed wsiąkaniem wody ? Może działa tak, że jak spadają pierwsze krople to chroni, ale jak już poleżą długo to po prostu wsiąka ? Ciężko mi coś więcej poradzić, bo tak jak mówię tego nie testowałem.- X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
Ja to wiesz ... niepijący jestem, a to wszystko zawsze było dlatego, że musiałem kogoś pilnować żeby nie narobił siary- X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
Przez najbliższe 6 tygodni mam codziennie rehabilitację, której warunkiem jest to, że nie mogę opuszczać zabiegów. Ktoś mi w załatwieniu tego pomógł i nie mogę teraz tego przerwać. Poza tym jest jeszcze inna rzecz, ale to nie miejsce, żeby o tym pisać. Cmoknij mnie w doopsko :kox:- X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
Mniej więcej P.S. Od razu widać, że pracujesz w programie księgowym, bo zapominasz wyłączać CAPS LOCK- X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
Ja tylko wykonywałem swoje obowiązki - opierd... się i nic nie robili to musieli odejść. Sprawa prosta jak drut :naughty:- X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
I wtedy się obudziłeś A tak w ogóle to może przeanalizujmy jak wyszedłeś z biegiem czasu ? Ja jestem Adminem, a Ty zdegradowanym ... tzn. przepraszam awansowanym na VIP'a Moderatorem :naughty: Kto wie może niedługo awansujesz na Klubowicza albo Władcę Postów :kox:- X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
Ja także - to, że jeden opuściłem, bo nie mogłem to nie znaczy żeby mi tu sugerować, że nie jestem obecny. Ciebie w Jarosławcu nie było (w sumie dobrze, bo spokój był), a mnie w BT więc napiszę w skrócie: :ssij:- Tap Madl...nju edyszyn :D
Dokładnie. My pewnie nic z tego nie będziemy mieli, no ale Ragusia pewnie odpowiednio wynaglodzik ... tzn. wynagrodzi chciałem napisać :naughty:- X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
Mylisz dni na literkę "p" - chciałeś zapewne napisać "w piątek".- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Przesadzasz. Zdziałać można sporo - trochę samozaparcia i jedziesz. Na pewno nie pracujesz całą powierzchnią- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Nie dociska się na pałę jak popadnie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
... tylko czekać jak dziecko powie: "stary dawaj furę, bo chce sprawdzić jak to jest ciachać się w aucie, bo przecież Ty mi nie powiesz zresztą skąd możesz coś o tym wiedzieć".- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Ale nawet jak kupi SRP to musi kupić wosk, a mi dalej będzie chodzić o to, że autodetailing nie polega na ukrywaniu niedoskonałości, a ich eliminacji w możliwy sposób. Pominę już kwestię samego Sonaxa i jeszcze terminu "wosk koloryzujący".- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Co do pierwszej części wypowiedzi zgoda, ale nie kupuj tego, co radzi kolega Robert. AG SRP jedynie może usunąć hologramy i zakryć na krótki czas niedoskonałości lakieru. Nie tędy droga. Masz kupić i użyć preparatu, który usunie ryski, a nie je zakamufluje.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jeszcze ...- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
A chyba, że tak ... ale Makita też jest ok- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Nie tylko nad marketowym, bo wiele ich kosmetyków jest lepszych niż innych firm, nawet droższych.- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Pod jakim względem, bo na pewno nie pod względem wagi. Pogrubię to żeby potem nie było, że nie mówiłem: DEWALT JEST ZA CIĘŻKI - jeżeli nie szkoda Wam sił i kręgosłupa to proszę bardzo kupujcie.- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Zapachy akurat Megs ma naprawdę fajne i tego nie można im zarzucić- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
To nie chodzi o to, że Ci się dostanie, bo takiego brzmienia nie miał mój post. Po prostu wiem jak roznoszą się plotki i wystarczy, że ktoś takie coś palnie, a potem jest to powielane przez setki osób i idzie w świat. Ten sam przedział cenowy - Colli np. 476 - mi się np. nie podoba, nie lubię go i dlatego pomimo tego, że mam go na półce zupełnie go nie używam. Nie wiem czy nie oddam go komuś w prezencie. Co do "magnezu" kurzu - nie pamiętam żeby ktoś kiedykolwiek wspomniał o czymś takim. A może pył/kurz, który lądował na aucie nie był wcale z winy przyciągającego go wosku tylko po prostu opadał na auto. Mam takie coś w pracy - bez różnicy jaki wosk bym nie nałożył po 8h auto mam tak samo opylone od ulicy.- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Używałeś, testowałeś przez dłuższy czas czy tylko powielasz opinię z jakiegoś forum ? Ten wosk podobno wg niektórych ma trwałość góra 2-3 tygodnie, a wg większości spokojnie 2 miesiące (u mnie nawet jesienno-zimowe). Proszę Ciebie - nie powielaj tych BZDUR. - Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe