Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mateusz16

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mateusz16

  1. Jeżdzi ktoś na oponie 205/50-17 ? Chciałbym poznać opinie osób które poruszają się na takich oponach. Wydatek na nowe opony, lub używane w dobrym stanie jest spory, więc chce mieć pewność że warto i poprawi to komfort.
  2. Szerokość felgi 7.5, ET 43 Czyli mogę założyć też 205/50-17 ?
  3. Założyłem sprężyny -30mm i myśle teraz żeby wymienić opony na węższe. Przy 215/50-17 nie będzie oszukiwał licznik? ---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ---------- Możesz kolego zrobić zdjęcia swojego auta na tej oponie? Chciałbym zobaczyć jak to będzie wyglądało na takiej oponie.....
  4. Wydaje mi się że sprężyny tego koloru obniżają auto: przód 45-50mm a tył 35-40mm
  5. Kupowałem kilka dni temu w motointegrator za 520 z darmowa przesyłką. Została mi do założenia jutro prawa sprężyna z tyłu. ---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ---------- A co ty chciałeś przy takim kapciu Felga ilu calowa? 17 cali, ET 43, szerokość 7.5
  6. Jakie opony polecacie, rozmiar 17 ? Obecnie mam Dunlop 235/45-17 i strasznie rzuca na koleinach. Myślałem o 205/45-17 lub 215/45-17. Obawiam się że 205/45-17 będzie za wąsko. Proszę też o wypowiedź osób które mają 235/45-17. Niech napiszą czy rzuca w koleinach.
  7. Jakie opony polecacie, rozmiar 17 ? Obecnie mam Dunlop 235/45-17 i strasznie rzuca na koleinach. Myślałem o 205/45-17 lub 215/45-17.
  8. mateusz16 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  9. Jakie opony polecacie, rozmiar 17 ? Obecnie mam Dunlop 235/45-17 i strasznie rzuca na koleinach. Myślałem o 205/45-17 lub 215/45-17...
  10. Zamówiłem wczoraj wieczorem te wahacze MS. Jutro mają być. Także jutro montaż i teraz została mi wymiana sprężyn z tyłu. Może wiecie jak się do tego zabrać?
  11. Bart-S Wszystkiego Najlepszego
  12. Chciałbym komplet wstawić, będę pewny że nie ma prawa nic pukać. Do Wrześni mam 30km Napisałem do Wandeja, czekam co napisze. Te będą pasowały do mojego auta? WAHACZE MASTER SPORT KPL AUDI A4 8E2 B6 2001-2004 (3936136517) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  13. Myślałem coś o kwocie 500-600zł Przykro mi ale nie stać mnie na tą firmę.
  14. mateusz16 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam:hi: Jakie polecacie w przystępnej cenie wahacze do audi a4 b6 1.9 TDI, mam zawieszenie 1BA??
  15. Jakie polecacie w przystępnej cenie wahacze do audi a4 b6 1.9 TDI, mam zawieszenie 1BA??
  16. Witam:hi:. Banan, ściągacze do sprężyn które zamówiłem dały rade . Przód rozebrany i muszę zamówić wahacze bo kilka ma małe luzy. Jakie polecacie do audi a4 b6 ??
  17. 520zł w motointegrator
  18. Źle się wyraziłem.....
  19. Witam :hi:w poniedziałek wymieniam
  20. Nie, tak ten. Tylko nr 7 Pisałem do Wandeja priv dlatego odpisał tak ten No to dzięki, w poniedziałek po pracy biorę się za wymianę sprężyn i sprawdzę czy są luzy, jeśli coś nie pójdzie to się odezwę
  21. Tak myślałem że mi odpiszesz . Obecnie mam założoną oponę 205/55-15 i czułem pływanie jak było ślisko. Latem jeździłem na 235/45-17 i jak droga nie była równa to strasznie latał na boki że trudno było jechać.... Na równej prowadził się dobrze. Który to jest ten wahacz górny? View image: wahacz a4 b6 tył1
  22. mateusz16 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak najszybciej wymienić tylne sprężyny w sedanie? Podpowie ktoś? http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/wymiana-tulei-tylnej-belki-317657/#post4097755
  23. mateusz16 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mój kod lakieru a kasa poszła na sprężyny
  24. No Czytałem kiedyś o a4 b5 i o pasku b5. Myślałem że to podobnie wygląda w b6..... Amorki były wymieniane z pół roku temu, nie widać wycieków, auto trzyma się drogi. Jeśli chodzi o sprężyny z tyłu to jak najszybciej wymienić?
  25. Jak w ogóle zobaczyć czy na tych tulejach są luzy? Wahacze z przodu sprawdzę bo będę je miał wszystkie wymontowane podczas wymiany sprężyn. Natomiast z tyłem jak postąpić? Jest jakiś sposób?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.