Treść opublikowana przez losix
-
[ALL B6] Elektrycznie otwierany bagażnik
http://www.fordwiki.co.uk/index.php?title=Automatic_boot_opening_Mondeo_Mk3 znalazlem cos takiego na forum forda co o takich sprezynkach sadzicie ?
-
[B6 AWX] A6 B6 xenon, zwykła a4-rka jak każda na samym początku histori
fajny kolorek no widac ze zadbana zaczynam tak samo wiec wszystko przyjdzie z czasem i bedzie kozak
-
[ALL] [B6 ALT] Moja Audi była B5 a jest B6:P:P
no ja mam tez 42l w kole zapasowym ale widze ze troche sie chowa wiec wieksza sie zmiesci jeszcze ale nie wiem czy 60l wejdzie ;p moze tak jak kolega mowi ze trzeba cos przypasowac trzeba sporobowac
-
[B6 AVF] Moja srebrna strzała - A4 1.9 TDI PEŁNY S-LINE :) NOWE FOTY 1 STR
no furka wyglada lotka na bagaznik jest ori ? ile dales i gdzie dorwales
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
a ktos stosowal ten olej ? VALVOLINE VR1 RACING 5W50 i http://allegro.pl/modyfikator-plus-jedyny-oryginal-sprawdzu-importer-i2067401223.html stosowal ktos kiedys ? i pytanie jaki najlepszy filtr oleju bo widomo jest tego w h...j Wandej po zmianie oleju na motula ile mniej wciaga Ci ?
-
[ALL] [B6 ALT] Moja Audi była B5 a jest B6:P:P
dolewac i sie nie przejmowac ten typ tak ma i nic z tym nie zrobisz sprawdzaj olej tak jak sie powinno w tym silniku poczytaj watek o alt w zrob to sam ;]
-
[ALL] [B6 ALT] Moja Audi była B5 a jest B6:P:P
no ten silnik lubi olej wiec szykuj sie na dolewki większe lub mniejsze no na gazie po miescie ok 13litrow ogolnie mam dobra instalacje i nie czuje roznicy miedzy gazem a benzyna
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
pytanko jaki najlepiej lac olej do ALT na ktorym niby najmniej bierze oleju ? syntetyk 10w50 10w60 czy polsyntetyk ? i mam zamiar wlac przy zmianie oleju modyfikator plus :gwizdanie: zobaczymy czy cos to pomoze
-
[ALL] [B6 ALT] Moja Audi była B5 a jest B6:P:P
no b5 niezly tuning przeszla ale b6 jest z takim silnikiem jak moj abys nie marudzil na niego i nie dal Ci w kosc z olejem ale ogolnie dobre plany aby sluzyla jak najdluzej
-
B6 DIVISION
znalazlem taka teraz na alledrogo http://motoallegro.pl/rear-lip-spoiler-audi-a4-i2059486451.html jest wykonana z ABS czyli daje rade i mozna malowac normalnie ? ktos sie wypowie na temat tego ? lub http://motoallegro.pl/rear-lip-spoiler-carbon-audi-a4-b6-i2059486458.html do pomalowania w kolor
-
B6 DIVISION
daruj sobie tą chińszczyznę kolor blaknie i będą fale okej dzieki ciezko dorwac lotke ori nigdzie nie ma na alledrogo nic a jak sa to po ile chodza moze ktos wie ?
-
B6 DIVISION
czy ktos moze sie wypowiedziec na temat tycj lotek ? czy sa one warte uwagi ? bo nigdzie nie moge dorwac ori lotki czy wszystkie te lotki sa takie same ? i czy da sie je polakierowac w normalny kolor i nie bedzie tzw fal ? prosze o opinie http://motoallegro.pl/audi-a4-tuning-spoiler-gratisy-i2033539575.html http://motoallegro.pl/audi-a4-a-4-a-4-spoiler-spojler-a4-a-4-tuning-i2047421694.html http://motoallegro.pl/audi-a4-8e-b6-2001-2004-spoiler-s4-look-tfb-tuning-i2045118627.html http://motoallegro.pl/audi-a4-b6-spoiler-s4-rs4-i2068692173.html niewiem czy pod dobry temat podpielem jak nie to prosze o przeniesienie
-
Usługa wycinania na ploterze zna ktos kto sie tym zajmuje
czy ktos sie orientuje czy gdzie wykonuja taka usulge jak wycinanie na ploterze tnącym na folii transferowej bo mam szablon ktory bym chcial wyciac na takiej foli szablon to wlacznik swiatel do a4 b6/7 to mozna by bylo zrobic wiecej szablonow i sobie rozdzielic kto by chcial
-
B6 DIVISION
szukam lotki na tylna klape ma ktos na sprzedaz ? i znalazlem takie cos na allegro http://motoallegro.pl/audi-a4-spoiler-tuning-i2058123312.html jest wogole sens sie tym interesowac ?
-
Regeneracja wytartych przycisków klimatronika
heh dokladnie ma ktos szablony bo od swiatel mam tylko od klimatronika i szyby
-
B6 DIVISION
mam do was pytanko czy ta lotka to orginal ? http://allegro.pl/audi-a4-b6-spoiler-lotka-sedan-i2050016133.html
-
[B6 AWX] Czarna Ori B6
ladna sztuka :good:takie fotele bym chcial u siebie z przodu miec i fele mam taka sama
-
Regeneracja włącznika świateł
dolanczam sie do pytania sprzedaje ktos szablony ?
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
mam takie same lampy no i jak ktos jest zainteresowany to sprzedam bo naprawde sa no ale jak Ci sie podobaja to bardzo fajnie :gwizdanie: ogolnie 4ka ladna przedemna dluga droga
-
[B6 AWX] Czarny Avant Kukiego na 19" ABT 1BV oraz przód s4
fajny awancik jak sie jezdzi na 19nasce ?
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
no dobra przeczytalem wszystko i mi chyba cos przelecialo jak z tym czwornikiem ''nowym'' o nr 06B103235Q ktos cos moze sie wypowiedziec ?
-
[ALL B6] Moja 1,9 TDI Black mat po programie,pełny przelot... (Nowe zdjęcia)
bardzo zacnie sie prezentuje no te ramki pod tablice nie pasuja identycznie jak u mnie trzeba z nimi wylot zrobic i mi osobosci brewki sie nie podobaja ale to kwestia gustu ale ogolnie furka super
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
hmm ciekawe jak by przygotował tak jak była mowa wcześniej wyszlifować zaszpachlować dać podkład i obkleić albo zostaje hydrografika
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
a próbował ktoś okejać je folia ?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
nie no auto na wypasie parasola brakuje w drzwiach:embarrassed: