Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bielun22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bielun22

  1. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Powitać
  2. Spoko luz.. gdybym nie miał ciemnych szybek to bym sobie takie cusik walnął.. fajna sprawa...graty moda
  3. Wladziu jak cos to jakiego spota skręcimy bo tez w październiku będę w okolicy ... odwiedzimy Siedlce Karolu zdesio s4 ja tez mam w dalekich planach taki bayer
  4. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  5. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jakie stołki śpiewać mi tu zaraz...
  6. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czegos mi tam brakuje... Pomaluj to jeszcze kilka razy albo jakis błyszczący bezbarwny na to położ...
  7. Ładny frankenstein wysiadł z tego wozu na filmiku :D:D:D Ciekawe jakie argumenty miał jak mu filmik pokazałeś buahhahah... co za cymbał...
  8. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Heja banana Wszystkim z rana
  9. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    za 500 uwolnie Cie z tego problemu... a tak na poważnie to lotka 400-500 a listwy 1000-1000
  10. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Secio albo sreberko albo czarne..
  11. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kaju STO LAT...STO LAT!!!
  12. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Józek tak dobrze to nie ma. Ale mysle ze ta cena jest dbd nawet za zwykłego RNSE . od ktorego roku Led RNS wychodził?
  13. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam dostałem cynk z rana ze RNSe jest do zabrania jak by kto chciał za 1100zł....
  14. o żesz ty w morde ale to musi włosy rwać....
  15. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak by ktoś chciał to jest do zabrania calutki komplet pod tyl elektrykę szyb... MK, boczki z rączkami i guzikami, wiazki, silniczki itp. za 500zł... Były b7 bez tył elektryki bo się nie orientuje? bo jak by ktoś szukał to też jest cały komplet w tej samej cenie...
  16. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  17. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a skarpety chociaż bez dziury na pięcie?
  18. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kaju na wakacjach...buhahahah zimowe skarpety z froty
  19. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    widzisz Ty tez masz dar to szukania okazji
  20. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :Siemka:
  21. Bielun22 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tak właśnie o to mi chodziło ...DZiekówa wielka
  22. Bielun22 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kolego andynl mogłbyś zmierzyć jaką średnice ma pokrętło świateł u Ciebie?
  23. Bielun22 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    przed może mi któryś z Was zmierzyć srednice pokrętła świateł w b8?
  24. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak jest Panie Marcepanie i kase tez od niego wołaj on jest bogaty z domu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.