Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bielun22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bielun22

  1. Ładny kolor, fajne wyposazenie, bardzo ładny wóz:jerk:...niech służy!!
  2. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ze dzisiaj? bedzie ktos pod Łobi?
  3. Witamy kolejnego Kolege w Naszym gronie:hi:.... na program jedz do Witka:thumbup1:...bedziesz miał zrobione jak sie nalezy.... wpadnij na spota
  4. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    On lubi wyzwania...
  5. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    hahaha Tomek nie chciałem tego tak dosłownie jak ty mówić no ale wiesz ze Roberto jest jak Nowak... ma ręce które leczą... pełna reanimacja:grin:
  6. albo folia albo hydrografa albo piecowo....folia bedzie najtaniej:wink:... jak kupisz dobrą folie to sam sobie to zrobisz:decayed:
  7. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    buahaha bo ma pełne rece roboty z pewnym mercedesem... ustawcie sie w kolejce
  8. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    zadnych grubych modów Roberciku.... za duzo wyrzygałem w grudniu na pojego pazdzieza.. wiekszy mod w najblizszym czasie to tylko zmiana licznika na kolor:wink:... ma jeździc teraz... z modlina wczoraj wracałem w 1:40min+10min na policje:kwasny: -100pln:facepalm: ---------- Post dopisany at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ---------- Drugi mod.... znalazlem po 2 latach poszukiwan nawigacje do mojego radia:decayed: a ze koles ma tez tuner dvbt to bedzie przy okazji....
  9. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Kwadrat buduje wiec trza mu trochę walizek z pieniędzmi dowieźć
  10. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    własnie sie wybieram dzisiaj do tego Pana przez duze "P":grin:
  11. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja mam 16"
  12. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    posiadam takowy komplet ... ---------- Post dopisany at 08:34 ---------- Poprzedni post napisany at 08:19 ---------- ale jaki rozmiar bo pewnie cos wiekszego Ci potrzeba?
  13. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    "Tyle śniegu naebało" posiadacze Q niech sie cieszą
  14. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Pany wiązka Bose mi potrzebna do mojego pazdzierza... ma ktoś lub wie kto moze miec?
  15. środeczek ma piekny jak na serie... kolor fis:slina: no i Q... fajne wozidło.. powodzenia:thumbup1:
  16. to jest konkretne bo to była "Młody z Drogi":hi: A wiesz z jakiego modelu sa te diody ?? i jak one sa tam zamontowane, Po zastanowieniu te dual średnio mi sie widza, a w lampie to wygląda ciekawie. napisz do Gwertego on Ci zmodzi takie lampy
  17. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Robercik nie prowokuj bo zaraz wkleje fote:grin:... na aledrogo jest 1 ori uzywka... mam dzwonic w poniedziałek bo typek nie robiłw sobote i nie miał jak sprawdzic czy jeszcze na stanie ma... drugi koles ma i mowi ze to jest orginał ale cena mi nie pasuje ..bo cosik za tanio jak na ori...
  18. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Chłopacy pilnie poszukuje węża do intercoolera o nr 8E0145834M.... od razu mówie ze obdzwoniłem wiekszosc szrotów w radomiu i nie mają... moze jakas prywatna osoba ma AWX na czesci.. pomózcie.... cena w aso zabija i poraża
  19. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no i widze ze nie czekałes do nowego roku:grin: transakcja po twojej mysli poszła?
  20. to jest konkretne bo to była "Młody z Drogi":hi:
  21. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Miło było sie "spocić" w Waszym towarzystwie Wesołych i Spokojnych Wam życze...
  22. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    tez bede po 20
  23. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja mam paszport Polsatu i znam Piaska ....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.