Treść opublikowana przez MASA81
-
Błąd 575 po czyszczeniu turbiny
Co masz na myśli źle założony pierścień? Przed demontażem oznaczylem sobie położenie i górę pierścienia.
-
Witam mam takie pytanko czy ktoś zakładał blow off do audi 1.9 tdi
Blow offa zakłada się w samochodach z przepustnicą upuszcza nadmiar ciśnienia gdy przepustnica się zamyka w dieslu nie ma to żadnego zastosowania a wręcz przeciwnie tak jak koledzy wyżej napisali.
-
Silnik gaśnie po szybkim zwolnieniu pedału gazu przy wysokich obrotach.
Też obstawiam nastawnik pompy wtryskowej.
-
Błąd 575 po czyszczeniu turbiny
Panowie dzisiaj zabrałem się za turbinę bo zaczęła się wieszać i wyrzuciłem katalizator. Po skręceniu wszystkiego jazda próbna a tu zonk na czwartym i piątym biegu brak mocy jak bym jechał zwykłym dieslem. Podłączyłem Vag'a i wyskakuje błąd 575 po skasowaniu natychmiast wraca ten sam błąd. Coś źle złożyłem w turbine czy coś z podciśnieniem?
-
Płukanka silnika, czy trzeba to zrobić?
Ja do swojego wlałem Motula 8100 x-cess 5w40
-
Płukanka silnika, czy trzeba to zrobić?
Liqui Moli ma dobrej jakości produkty wiec śmiało możesz wlewać. Ja ostatnio płakałem swojego diesla tym produktem.
-
Zmiana tkaniny boczka ( foto )
wygląda dobrze wiec robota udana
-
Szybkie pytanie
ciągnać do góry tylko uważaj zeby nie popękały
-
klima czy klimatronik
jeśli masz wyświetlacz i przyciskami wszystkim sterujesz to masz klimatronik
-
Poduszka silnika - czy kwalifikuje się do wymiany?
Panowie mam pytanie czy jeśli poduszka jest twarda ale przelewa się w niej olej to nadaje się do założenia?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
problem po "wymianie" oleju...
Kremowa maź może świadczyć o wodzie z układu chłodzenia w oleju
-
skrzypienie
wrzuć kogoś do bagażnika i niech nasłuc**je
-
pękł przedni prawy wahacz...
a moja rada to Lemforder!
-
AFN Brak mocy przy 3000 tys obr , logi do oceny
nie mam wiedzy na ten temat
-
AFN Brak mocy przy 3000 tys obr , logi do oceny
nie wiem co to jest zderzak turbiny jeżeli była przestawiana ta regulacja od dzwigienki co steruje geometrią łopatek to mogą być takie objawy ale napisałeś ze tata ustawił z powrotem tak jak było
-
AFN Brak mocy przy 3000 tys obr , logi do oceny
jeśli turbo czyste, dzwigienka chodzi bez problemów w pełnym zakresie pracy to albo zawór N75 albo wężyki podciśnienia są do wymiany albo gruszka przy turbinie już podziękowała. Spróbuj zamienić zaworki z N18 są takie same.
-
pękł przedni prawy wahacz...
miałem kiedyś podobnie od dłuższego czasu pukał mi przedni górny wahacz i kiedyś przy ruszaniu ześlizgła mi się noga ze sprzęgła że samochód szarpnął i wyskoczyła kulka, koło stanęło bokiem i też tylko laweta mnie ratowała
-
[B5 AFN] Pasek wielorowkowy 5pk - Gates czy SKF ?
U mnie tak, nie wiem jaki masz napinacz ale myślę że też można tylko pamiętaj że gwint śruby jest lewy.
-
[B5 AFN] Pasek wielorowkowy 5pk - Gates czy SKF ?
Trudno mi powiedzieć bo mi rozwaliło napinacz i pasek spadł dlatego zmieniam i nie mam pojęcia jak wygląda padający napinacz Możesz wymienić samą rolkę napinacza. U mnie jak robiłem rozrząd ostatnio to zauważyłem że napinacz już tarł o osłonę rozrządu.
-
[B5 AFN] Pasek wielorowkowy 5pk - Gates czy SKF ?
Tak inaczej mówi się na to koło pasowe alternatora
-
[B5 AFN] Pasek wielorowkowy 5pk - Gates czy SKF ?
Brałem jeszcze pasek i sprzęgło alternatora
-
[B5 AFN] Pasek wielorowkowy 5pk - Gates czy SKF ?
Kupiłem od dzika Ina za 220
-
[B5 AFN] Pasek wielorowkowy 5pk - Gates czy SKF ?
A jaki napinacz dobry w rozsądnej cenie
-
[B6 ALT] Black, Sedan, pakiet MS Design
LWG Wtrysk robi robotę, ale powracając do klasyki motocykli gaźnikowych: Yamaha YZF R1 RN01 1998 To już młody klasyk, mam do oddania za dobre pieniądze w super stanie Pojeździłem trochę w sezonie i muszę przyznać, że zasłużona Legenda R1, pochodzi właśnie od tego pocisku ja na razie koniec z plastikami teraz bardziej off-road mnie kręci Boję się zacząć bawić z Off-roadem, bo Ciężko było by mi z tego tematu wyjść Arek dlatego w garażu musi stać plastik i off-road cbr 600rr przyzwoity i wytrzymały sprzęcik