Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MASA81

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MASA81

  1. Co masz na myśli źle założony pierścień? Przed demontażem oznaczylem sobie położenie i górę pierścienia.
  2. Blow offa zakłada się w samochodach z przepustnicą upuszcza nadmiar ciśnienia gdy przepustnica się zamyka w dieslu nie ma to żadnego zastosowania a wręcz przeciwnie tak jak koledzy wyżej napisali.
  3. Też obstawiam nastawnik pompy wtryskowej.
  4. Panowie dzisiaj zabrałem się za turbinę bo zaczęła się wieszać i wyrzuciłem katalizator. Po skręceniu wszystkiego jazda próbna a tu zonk na czwartym i piątym biegu brak mocy jak bym jechał zwykłym dieslem. Podłączyłem Vag'a i wyskakuje błąd 575 po skasowaniu natychmiast wraca ten sam błąd. Coś źle złożyłem w turbine czy coś z podciśnieniem?
  5. Ja do swojego wlałem Motula 8100 x-cess 5w40
  6. Liqui Moli ma dobrej jakości produkty wiec śmiało możesz wlewać. Ja ostatnio płakałem swojego diesla tym produktem.
  7. wygląda dobrze wiec robota udana
  8. MASA81 odpowiedział(a) na sebul temat w 1.9TDI
    ciągnać do góry tylko uważaj zeby nie popękały
  9. MASA81 odpowiedział(a) na shursky temat w Audi A4 B5
    jeśli masz wyświetlacz i przyciskami wszystkim sterujesz to masz klimatronik
  10. Panowie mam pytanie czy jeśli poduszka jest twarda ale przelewa się w niej olej to nadaje się do założenia?
  11. MASA81 odpowiedział(a) na chrisalexj temat w 1.8
    Kremowa maź może świadczyć o wodzie z układu chłodzenia w oleju
  12. MASA81 odpowiedział(a) na barrowiec1 temat w Audi A4 B6/B7
    wrzuć kogoś do bagażnika i niech nasłuc**je
  13. a moja rada to Lemforder!
  14. nie wiem co to jest zderzak turbiny jeżeli była przestawiana ta regulacja od dzwigienki co steruje geometrią łopatek to mogą być takie objawy ale napisałeś ze tata ustawił z powrotem tak jak było
  15. jeśli turbo czyste, dzwigienka chodzi bez problemów w pełnym zakresie pracy to albo zawór N75 albo wężyki podciśnienia są do wymiany albo gruszka przy turbinie już podziękowała. Spróbuj zamienić zaworki z N18 są takie same.
  16. miałem kiedyś podobnie od dłuższego czasu pukał mi przedni górny wahacz i kiedyś przy ruszaniu ześlizgła mi się noga ze sprzęgła że samochód szarpnął i wyskoczyła kulka, koło stanęło bokiem i też tylko laweta mnie ratowała
  17. U mnie tak, nie wiem jaki masz napinacz ale myślę że też można tylko pamiętaj że gwint śruby jest lewy.
  18. Trudno mi powiedzieć bo mi rozwaliło napinacz i pasek spadł dlatego zmieniam i nie mam pojęcia jak wygląda padający napinacz Możesz wymienić samą rolkę napinacza. U mnie jak robiłem rozrząd ostatnio to zauważyłem że napinacz już tarł o osłonę rozrządu.
  19. Tak inaczej mówi się na to koło pasowe alternatora
  20. Brałem jeszcze pasek i sprzęgło alternatora
  21. Kupiłem od dzika Ina za 220
  22. A jaki napinacz dobry w rozsądnej cenie
  23. LWG Wtrysk robi robotę, ale powracając do klasyki motocykli gaźnikowych: Yamaha YZF R1 RN01 1998 To już młody klasyk, mam do oddania za dobre pieniądze w super stanie Pojeździłem trochę w sezonie i muszę przyznać, że zasłużona Legenda R1, pochodzi właśnie od tego pocisku ja na razie koniec z plastikami teraz bardziej off-road mnie kręci Boję się zacząć bawić z Off-roadem, bo Ciężko było by mi z tego tematu wyjść Arek dlatego w garażu musi stać plastik i off-road cbr 600rr przyzwoity i wytrzymały sprzęcik

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.