Treść opublikowana przez Micz
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Q by Orzeł
Chopie już leci 4 rok jak jestem na tym forum, keżor kupił wtedy swoje a4 :gwizdanie: Felunie ładne ale do tego czarnego koloru to jakims czarnidłem byś sobie zrobił oponki Rób wydech w MG
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Q by Orzeł
Oj orzełek Ty znowu to samo... Jak tylko Cię spotkam to mam już dla Ciebie prezent - świeżo wystruganą laskę z drewna A tak serio to furka marzenie, przynajmniej moje
-
Spoty Katowice i okolice
Dzięki za wczorajszego spota, szybko się zwinąłem ale leo chciał już do domu
-
[B5 AEB] poszukuje firmy do wyspawania kompletnego wydechu
Tylko na pewno z terminem będzie ciężko, więc zdzwoń jak najszybciej. Swoją drogą nawet pamiętam sytuację, jak ktoś odstępował termin za 6-cio pak piwa i było bardzo dużo chętnych
-
[B5 AEB] poszukuje firmy do wyspawania kompletnego wydechu
Masz też w siemianowicach, MgMotorsport. Wszystko zrobią jak tylko sobie życzysz, łącznie z żaroodpornym żyrandolem na ścianę www.mgmotorsport.pl
-
Piekny grill co sadzicie i gdzie taki dostac??
Keżor vel grill szpec nie ma takego gryla co by go keżorek swoją bryczką nie powoził
-
a4 b5 moje aut
Ładnie keżorek ładnie masz tylko pospinane czy już zalane lutkiem?
-
[B5 AFN] czy spasuje ten intercooler??
ctv co Ty gadasz, nic się nie ugotuje. To jest cooler z ARL'a. Znajomy ma w leonie 430NM i 230kucy i ma seryjny z ARL właśnie ten FMIC i nie przekroczył nigdy 40stu paru stopni nigdy.[br]Dopisany: 30 Październik 2007, 10:04 _________________________________________________A pozatym keżorek chce z moim turbulum 130 to tak do 170-180 mu spokojnie wystarczy
-
CompSport
Jedna z najlepszych firm w Polsce która robi diesla. Siedziba Bielsko, na chip'a można umówić się w gliwicach. Bardzo długo siedzą w dieslach to ich specjalność. Sam mam 130. Jak sie ich pomęczy to moge wykręcić coś naprawdę fajnego. Polecam. Pozdrawiam, Micz
-
[B6 AWX] Chips by ROGAL
jak jest FMIC a na pewno jest to żadnej rewelacji tu nie widzę choć na pewno ładnie jeździ
-
mały konkurs , co to za fura?
a dla mnie keżorek to Ty normalnie schodzisz na psy żeby dacie logan? ja bym nawet kijem przez szmate!! no ale talent masz
-
[b5 00'] 2pytania. jak ściągnąć szkło w lampach valeo? lampa xenon czy normalna?
jeśli soczewka jest xenonowa, to powinna mieć specjalne wyżłobienia pod d2s żeby żarówka xenonowa dobrze się trzymała i pasowała idealnie [br]Dopisany: 28 Październik 2007, 15:46 _________________________________________________aaaa no i co do szkieł, mam ten temat opanowany trzeba wycinać i tyle a najlepiej wcześniej rozgrzać lampe możesz w piekarniku tylko żebyś jej nie spalił No a tak to stopniowo odginasz i rozcinasz klej, powinno łatwo odchodzić, przynajmniej u mnie odchodziło :* no i najpierw ściągasz spinki. Które chyba u Ciebie też powinny być.
-
Wibracje przy hamowaniu w A8 D2 4.2
A ja na 99% mówie, że to są tarcze. Często ulegają seryjne pokrzywieniu jeśli lubisz sobie na przykład baaardzo ostro pojeździć, pohamować z dużej prędkości kilka razy jak Ci ktoś wyjedzie, a potem trochę deszczu i skutki mogą być niefajnie niestety takie są seryjne tarcze. Jak wymienisz tarcze to problem zniknie.
-
[B5] zastanawiam sie nad zmianą kółek, VT
JA zagłosowałem na te od rs4 z prostych przyczyn, że drugie w ogóle nie pasują do Twojego samochodu...
-
a4 b5 moje aut
Fojny mosz tyn nowy gryll
-
Oryginalny Przebieg
Nie wiem czy było ale może się komuś przydać. http://www.ross-tech.com/vag-com/tour/applications_screen.html#mileage Podobno trzeba mieć niestety najnowszego VAG-COM'a, który na zwykłych kablach za 120zł nie działa. Ale warto spróbować
-
Spotkania na drodze
Panowie kto mi zasadził wlepke na środku szyby niedaleko spodka???? Byłem na meczyku oczywiście przyznać się
-
Co ile km wymieniasz olej w swoim silniku Audi TDI?
Ja wymieniam co dysze. I tak radze wszystkim co mają po modach to na pewno a i tym co chcą eksploatować przez długie lata tyż
-
najmocniejsze TDi VP by MR Motors (update 6.06.07r)
Suszara 22 czy 23? wałek? co tam pogrzebałeś? ładnie zapina pewnie... :twisted:
-
[B5 1Z] Przy 2000-2100 obr. drży nadwozie
czerwony baron, chyba powiedziałeś wszystkie możliwe przyczyny No chyba, że sobie przycina pasek od płaszcza A tak serio to ja bym obstawiał poduszki, albo układ wydechowy Ci siadł po latach i jest mu troche ciasno
-
1.9 TDI 130 KM 6 biegów- wykres !
No ja mówie tylko z doświadczenia innych osób, że moment obrotowy rzędu 400-410NM dla seryjnego sprzęgła jest już zbyt wysoki Jeśli wszystko chodzi ładnie to tylko się cieszyć. W gliwicach jest obciążeniówka, ale co to znaczy, że jest inercja? bo nie bardzo wiem. Wiem tylko, że wyglada identycznie, i sposób mierzenia jest identyczny. Czyli samochód zadaje obciążenie silnika na rolki które dokonują pomiaru Tak czy siak rezultat powinien być taki sam, moc na silniku, moc na kołach i moment obrotowy.
-
1.9 TDI 130 KM 6 biegów- wykres !
Powiem tak wykres ładnym jak normalna zdrowa 130-stka. Ale dostrzegam pewną różnicę na hamowni w Krakowie a na przykład w Gliwicach na Maha w Elprosie. Zastanawiałem się jak Cuberowi wyszło 400NM i sprzęgło ani nie jęknie. I szybko się przekonałem dlaczego, u mnie jak hamowałem w Gliwicach wyszło mi ok 170kucy i 375nm a w Krakowie 160-pare kucy i ok 400nm. Nie wiem dlaczego tak zawyża moment a z kolei obniża ilość koni. A może to w Gliwicach zawyża konie a obniża moment Ciężko jest mi powiedzieć, w każdym razie jestem pewien, że jak bym miał moment 400 seryjne sprzęgło by tego nie wytrzymało
-
[B5 1.6] wibracje
Poprostu musisz sobie wyważyć koła wiki i wszystko będzie cacy
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
ja też, tylko musze wiedzieć co to znaczy wcześniej A tak w ogóle to ja jade i biore dwu-osobowy pokoik Więc prosze o rezerwacje!! :564: [ Dodano: 13-01-2007, 00:29 ] stop stop stop!! Keżorek jedzie sam to ja też nikogo nie biore a co se bede <sex> W takim razie dopinam się do dwójki Keżora i wpłacam za jedną osobę!
-
Uszkodzone liczniki - naprawiać czy wymianiać ???
stary to jest jakaś cena z kosmosu!! Zegary na allegro kupisz za 300-400zł bez problemu nie uszkodzone a żeby je zamontować: -z mechanicznego punktu widzenia to jest banał -z elektronicznego punktu widzenia, trzeba przegrać pin ze starych zegarów(choć może masz go zapisany jak masz książkę serwisową i cały kompet dokumentów) i wgrać go do nowych zegarów, których pin też musisz znać. Roboty za max 20min i za to 250zł? w życiu A tak naprawde jeśli masz znajomego dobrego elektronika to Ci to bez probelmu zrobi za grosze(mówie o naprawie starych zegarów uszkodzonych)