Treść opublikowana przez kris-krzysztof
-
B6 DIVISION
Czy ten pasek ledowy nie obcina wiązki od xenonu? Lampy są max opuszczone (nienaturalnie) To są przymiarki . NIe będzie załaniał wiązki światła z soczewki
-
B6 DIVISION
AUDI A6 C6 LED BI- XENON SKRĘTNY LAMPY PRZÓD (3091993854) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Audi A6 S-Line 3.0 TDi 2009/10 SKORA LED XENON FUL (3135639777) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. SEDAN AUDI A6 2.0 TDI CR 170KM LED SKÓRA Bi-XENON (3138790407) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. itp
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Wiosna to nowy pomysł
-
B6 DIVISION
Dzieki Panowie za pomoc teraz musze szukac ramek albo plastidipem pomalowac:)
-
B6 DIVISION
Chrom czy na czarno?
-
B6 DIVISION
Ale kto koło odkreca grzechotka? Nie no nie przesadzaj. Używałem często i przeskakiwać zaczęła. Ja wybrałem Honitona kupiłem za 240+130 drugi komplet (ceny z głowy) i jestem zadowolony. Może nie wygląda tak efektownie jak Yato ale ma świetny stosunek ceny do jakości pS. Nie handluje kluczami i nie mam uprzedzeń do Yato. Mam kilka wkrętaków Yato. Ale bardziej do przypadły mi Proline (wkretaki) kluczy nie mam nei wypowiem sie
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Fotkę mogę Ci wrzucić w poniedziałek bo mnie nie ma w domu i auta nie mam. Strona prawa koło zbiorniczka od wspomagania
-
B6 DIVISION
Honiton jest lepszy mam 2 komplety + Yato komplet torx i juz 2 rozwaliłem. Lepsze wykonanie wiec sie nie zastanawiaj. Miałem grzechotki Yato szybko padła. Decyzja nalezy do Ciebie
-
B6 DIVISION
Weź Honitona zamiast tych Yato
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
3 kabelki masz + po stacyjce (w kostce koło lampy jest taki + ) - masa + od postojówki
-
czujnik w zbiorniczku sprykiwaczy b6
tak
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
mogłes zastosowac przekaźnik z ASE i to lepsze niż ori sterowanie. Jak ktos nie ma mocowania czujniku to można wywiercic + takie rozwiązanie wyjścia na pompke (pozostaje 100zł na inne mody)
-
czujnik w zbiorniczku sprykiwaczy b6
ja wycinałem otwór na czujnik. Nie trzeba zmieniac zbiornika tylko dlatego
-
Zapaszki do auta
Tylko i wyłącznie My Shaldan-Squash Limonka też jest ok i Jabłuszko ! Kupowałem CS to żaden mi nie podchodził i wszytkie wylądowały w garażu zmarnowałem dużo kasy na testy.
-
B6 DIVISION
Wszytko będzie działało tak jak chesz:) za ile nie wiem, ogólnie przeglądałem oferty i zauważyłem że 2,5 tdi są tańsze więc chyba mam odpowiedz na swoje pytanie Zależy też co chcesz tym busem robić. Czy wozić zaopatrzenie do sklepu czy jeździć w trasy. 1,9 zmieniasz T (chyba od ARL nie pamietam) i moc wychodzi podobna do 2,5TDi -174. Dla moich potrzeb transportery były za małe dlatego kupiłem sprintery (i nie żałuje że wybrałem sprintera) Luzik
-
B6 DIVISION
nie rozumiem? Miałeś do czynienia z busami ? Roczny busik wielokrotnie ma przebieg koło 300tys (nie mówie że każdy) dlatego pytam sie czy pewny jest przebiegu. Silnik jest inny niż ten osławiony w audi. Musisz liczyc sie z tym że pompki i turbo będziesz mial do roboty. Pomyśl czy nie lepiej poszukać sprintera . będą działać
-
B6 DIVISION
Pytanie za ile i ile przebiegu he
-
B6 DIVISION
Koszt 15zł 2 przekaźniki +kabelki Odcinasz 2 kable od oprawki dajesz to do przekaźnika a z przekaźnika do oprawki:) Musisz jeden kabelek podłączyc do plusa który pojawia sie jak odpalasz światła:) i skończone
-
B6 DIVISION
Da sie tak zrobic
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Co do wygody to wrzuce porównanie. Na codzień miałem SII i Iphone 4 . Do codziennego użytkowania SII jest za duży. Może dlatego że porównuje do 4. Dla mnie idealnie 4 leży w dłoni. Zastanawiam sie czy jest sens kupic 5 . Bawiłem sie chwile ale to za krótko żebym mógł wyrazić opinie. Jak ktoś kupi 5 po tym jak miał 4/4s niech sie wypowie.
-
Nasze kolekcje kosmetyków do pielęgnacji AUDI
- Polecam sonax
Sonax Extreme Brilliant Shine Detailer jakby ktoś chciał to mogę w promocji sprzedać- Dywaniki welurowe - jakie polecacie?
Co nie ma znaczka Audi to już jest be? Ja kupiłem Audi A4 B6 dywaniki z haftem PFI lux-poliamid (3070405132) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (wieś czy nie wieś jednemu sie podoba drugiemu nie.)po zimie wyglądają super. Nie sądze że ORI wytrzyma 4 takie dywaniki ...- Tornador
Twoja parownica kosztuje 3 tys a Tornador 300zł. Wiec porównywać dwa urządzenia mija sie z celem . Mam odkurzacz piorący i kompresor. - Polecam sonax