Treść opublikowana przez kris-krzysztof
-
jak zamontować dodatkową zapalniczkę w schowku?
Albo możesz zapalniczkę zdemontować i tam masz 3 pinowa koste (jak dobrze pamietam) podłaczyc kable do CB.
-
Problem z xenonami Pomocy!
Co możesz zrobic to zamień palniki stronami może to pomoże. Sprawdz dokładnie kostki w lampach. Dziwne że na postoju jest ok a jak ruszasz to mrugaja. Miałem taki przypadek ale to gościowi cały czas migały..
-
+12V przy otwieraniu/zamykaniu drzwi
z lampki oświetlenia wnętrza będzie najlepiej. Fajny modyły robi ASE - elementy automatyki Polecam Żeby wyeliminowac opcje awaryjne +CLH podłacz pod oświetlenie wnętrza .
-
usunięcie pseudo chromów ;<
Podgrzewasz opalarka +szmatka i benzyna extrakcyjna
-
Osłony na silnik
Szukam nr cześci tych osłon 1)Obok filtra powietrza 2)Po prawej stronie dwie osłony
-
Pytanie o żarówki wewnątrz
Zamawiałem u Tomnika, Polecam! jego moduły do passata..
-
Audi A4 B6 Black dB Devil :D
Tak zgadza sie kable ida przez całe. Fotografia miała pokazac sposób montażu aku i bezpieczników (ad Twojego steropianu) Powodzenia w realizacji planów na przyszły sezon.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Ja mam Herberta I do tego midlanda ml 145 i musze zmienic antene.Moze ktos ma fotki montazu anteny na uchwycie (sedan) ...
-
Audi A4 B6 Black dB Devil :D
Jest tyle opraw bezpiecznikowych że napewno idzie cos sensownego dobrac. Dla bezpieczeństwa. Wiem że takie rozwiązanie jest mniej stratne niż jeszcze montowanie bezpiecznika .Przykładowy montaz
-
Regeneracja włącznika świateł
Takie rozwiązanie jak podałeś jakoś nie widzi sie mi ...Wiec wolałem dac leda w kratki, źle to nie wyglda. Nie jestem pewny ale chyba nie można jeździ na takim rozwiązaniu jak Ty masz
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Wczoraj to zrobiłem. Będzie widać czy pomoże. Zdaj relacje jak zamontujesz
-
Audi A4 B6 Black dB Devil :D
Obstawiam że pod maską masz bezpiecznik Ten mały z bagażnika->wzmacniacza
-
Audi A4 B6 Black dB Devil :D
To pomyśl jeszcze nad bezpiecznikiem miedzy aku a wzmacniaczem.
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Do tych co ja montowałęm nie potrzeba. Czy mocowania takie same nie wiem. Wrzuce fotki to porównasz do tego co masz w b5
-
Regeneracja włącznika świateł
Miałem Halogeney. Teraz zamontowałem światła do jazdy dziennej od skody rs. Wiec nie potrzebuje wyłacznika z taka opcja
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Jeśli nie chcesz kupować wtyczek to możesz zastosować taki pin
-
RNS-e problem z wentylatorem
Tak ale jemu się wyłącza a Tobie nie. I pewnie rano miałeś problemy z odpaleniem auta.
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Nie są obcięte możesz przykręcić ale idealnie seryjne otwory co trzymały halogen nie pasują. Nie ma potrzeby obcinania ich. Decyzja należy do Ciebie czy chcesz sie bawić w montaż
-
kino domowe czy amplituner, a może wieża hi-fi najlepiej w okolicy 1000zł
Tak jak koledzy pisali. W Twoim budżecie poszukać używanych zestawów warto dołożyć kilka stówek na taki sprzęcik -Szukaj stereo.
-
Zmiana car audio co polecacie? bose + tuba jaka?
Mój błąd przepraszam. Myślałem że o b6 chodzi.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Wrzuce nast razem fotki Pa+MAGIFOAM dla porównania.
-
Regeneracja włącznika świateł
Ja zamontowałem z polo.Jest lekko przekrzywiony ale to mi nie przeszkadza.
-
Wyciągnięcie plastików zegara
Myślałęm że chodzi Ci o inny plastik ten na zewnątrz. A Tobie chodzi ten za szybka co wypełnia przestrzeń miedzy tarcza a szyba.
-
Spryskiwacze mgiełkowe
A może ktoś zamontował pompkę od spryskiwaczy reflektorów i podzieli sie efektem?
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Kupiłęm za 160zł PA +pH neutral