Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pablo15005

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pablo15005

  1. I w końcu to będzie wyglądać dobrze że je kupiłeś
  2. Chyba żeby przyciemnić ten biały pasek Jarek dawaj jakiegoś spota i zobaczysz sobie na żywo jak to u mnie wyglada ta I opcja
  3. pewnie że idzie a zmiana to indywidualna sprawa Jaki koszt takiej zabawy?
  4. A wtyczkę ciąłeś? :>
  5. I jeszcze można zarobić na sprzedaniu wkładu xD
  6. Tak jak kolega wyżej piszę, podłączenie pod komputer powinno pokazać Ci jak sonda pracuje PS. Jak coś posiadam bodajże taką gdyby okazało się że Twoja jest uszkodzona
  7. trzeba się za to wziąć widzę a to szkło to idzie gdzieś kupić czy nie potrzebna zmiana?
  8. Widzę brak zainteresowania w temacie kupię zbiorniczek i zobaczymy co z tego wyjdzie
  9. Ja wybrałbym opcję z folią, spray jakoś mi się nie widzi do takiego przyciemniania...Jak się znudzi czarna lampa zrywasz i masz ori a ze spraya nie powrócisz już.
  10. Dokładnie, ale auto już sprzedane... Wywalić spojler, koło taki bardzo mi się podoba i mamy replikę xD Polerka nie była robiona, odziwo lakier nawet się trzyma ale myślę żeby posiedzieć przy nim troszkę
  11. Może kiedyś i ta się załapie na taki filmik
  12. Poliftowy ładniejszy
  13. fajnie już masz w tym środku, do pełni szczęści brakuje kiery i dla smaczku ręczny w skórce oby tak dalej ah to koło mi się widzi <3
  14. przeciez chodzi o zbiorniczek plynu chlodzacego,a nie od spryskiwaczy,jak moze dzialac odwrotnie?skoro jest plyn to jest,a jak go niema to wtedy zaswieca sie katrolka na blacie,a wtyczke mozna wymienic Czyli kupuje zbiorniczek od polifta z wtyczka ucinam swoją stara i lutuje poliftową? i wszystko działa jak należy?
  15. Witam, problem w audi brata, zapala światła ori xenon po jakiejś minucie wywala błąd spalonej żarówki na fisie. Czy to żarówka(żarnik) xenon to wymiany? Jak tak to jakiej firmy polecacie kupić coś sprawdzonego?
  16. Ja robiłem u siebie że wpiąłem się w kostkę to lampki nie gasną... Ale i tak mod w nocy bardzo przydatny
  17. No jestem ciekaw, kupię zbiorniczek z wtyczką jak się uda jak ktoś montował u siebie taki to proszę o wypowiedź
  18. tak płynu chłodzącego, w przedliftowym podobno jest inna wtyczka i ciekawi mnie co tam trzeba zrobić, czy wtyczkę ciąć czy co?
  19. Gracjan mam pytanko, montowałeś u siebie zbiorniczek poliftowy? miałeś taki jak w przedlifcie? chciałbym wsadzić do siebie poliftowy ale nie wiem co dokładnie trzeba uczynić? zmiana kostki?
  20. jeśli 1.8 to będzie rezonans od 2000 do 2500 obrotów jak wspawasz metalową rurkę zamiast kata:facepalm:
  21. Tzn? jak niektórzy montują to chyba się da?
  22. Witam, mój zbiorniczek płynu chłodzącego domaga się wymiany bo cieknie :/ Moje pytanie jest takie czy od polifta podejdzie P&P czy trzeba coś cudować lutować wtyczkę od czujnika? Byłbym wdzięczny za pomoc i wyjaśnienie czy podpasi
  23. Sorka że się podepnę ale u mnie nie chcą gasnąć tylne lampki w słupkach, zamykam drzwi a one dalej jak zostały ustawione żeby na otwieranie świeciły tak świeca :/
  24. Rozbierz boczek, wyjmij ramkę i sprawdź czy linka jest dobrze napięta. Samo nasmarowanie na długo nie pomoże wiem to ze swojego doświadczenia
  25. Z tego co wyczytałem\wyśledziłem na forum to trzeba mieć ślizgi od s4... w ASO pewnie do nabycia ale nie za groszowe sprawy... Do polifta z przedni lewy dałem coś ponad 100zł...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.