Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pablo15005

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pablo15005

  1. Ja też miałem tak że podczas hamowania z większej prędkości ciągnęło w prawą stronę... Po wymianie elegancko jest
  2. U brata w quattro było jeszcze że załączał się ten abs jak w Twoim przypadku, czujniki czyste, co jest? Pęknięty pierścień i tak szalało...
  3. Czujniki abs sprawdź, lubią się tam zbierać opiłki i takie efekt
  4. wyniuchałem że szykuje się zmiana foteli ? Co ze starymi robisz? Jak coś to PW
  5. Że tak spytam czemu? :> A co do watpku, jakiej firmy masz lampy? Ciężko rozkleić?
  6. Jedziesz z tematem ładnie kubełek w skórze <3 zmieniaj kiere i będzie już fajnie
  7. Witam: Potrzebuję tuleje zawieszenia sanek do A4 1.8 B ADR Posiadasz takowe w swojej ofercie? Jaki koszt jak coś? Drugie auto zaś 1.8T quattro olej 5w40 x-cess 8100, filtr oleju,powietrza, kabinowy, paliwa, klocki hamulcowe tyl, engine cleaner motula, osuszacz klimy jakie ceny? Pozdr.
  8. a to spoko bo myślę nad taką folią do siebie ładnie wyglądało to trzeba spróbować
  9. czemu? :/
  10. chodzi za mną ten mod, ale jako totalny lajk do elektryki nie wiem czy się zabierać za to :| w każdym bądź razie mod na plus !
  11. było leda jeszcze upchnąć
  12. Przód 57cm tył ma cos koło 60 cm Bede walczyl z tylem jeszcze ale nie jest zle No to siedzi konkretnie powodzonka w dalszym modzeniu
  13. piękna jest kolego ile ona siedzi cm od ziemi do błotnika? :>
  14. ja u siebie zmienilem na poliftowe (II lift) ladne byly, ale jak zmienilem na ledy 3 opcja to masakra w wygladzie jest, polecam taki zakup odrazu
  15. ale to auto robi robotę, gratki doprowadzenia do takiego stanu
  16. ah te lampy klapę chętnie bym przygarnął ale malowanie :\ w kolorze brać i nie zastanawiać się i tak do wymiany a przy okazji rarytas wpadnie
  17. jutro jak ktos da rade wbijac na tor ;]
  18. zmieniaj drzwi i błotnik i śmigasz dalej dobrze ze tylko tak to się skończyło
  19. ale jak wyżej stoi to nie widać tego balonu na oponie co mnie strasznie boli u siebie
  20. jest koks :0 felga robi robotę, niebo a ziemia, pozazdrościć.
  21. najwazniejsze to kolo i gleba, wtedy juz samochod wyglada a nie 15+ balon mowie tu o sobie niestety :\
  22. czemu nie, jak inni będą chętni można robić ;]
  23. działamy dziś coś? ja bym proponował 18 pod tesco?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.