Treść opublikowana przez Zeppelin
-
zmaiana felg
co kto lubi ale jak dla mnie to te koła sa na jednej z czterech A4 które widuje w Poznaniu;/ jeśli Ci się podobaja to wiadomo...Twója kasa Twój wybór ale poszukał bym czegoś innego, bardziej oryginalnego
-
[ALL] Fele RH co to
dokładnie, plus trzeba dodac naprężenia jakie powstaja przy felgach wieloczęściowych/skręcanych i juz mamy jasność że koła skręcane zawsze będą mniej trwałe niż monoblock-i ale RH to podwykonawca felg dla wielu producentów aut jak np. mercedes
-
[ALL] jaka to felga?
albo RONAL R7 albo BORBET CB
-
[ALL] Waga oryginalnych felg 18"-19" Audi
nie wiem dokładnie, ale chciałem kupić RS6 w 19" i chciałem żeby sprzedający je wysłal, powiedział że ok, 200 zł bo sa ciezkie jak skurczybyk...więc podejrzewam że, w granicach 15-18kg sztuka ( dla porównania felga 19x9,5 AMG wazy 8kg)
-
[ALL] kolor felg
wez je prysnij w teraz modny Gun Metal ani to czarne wiec felga nie będzie wyglądała jak czarna plama...ani to srebrne czytaj oklepane...
-
[ALL B6] czy te felgi wejdą na tył
jak masz 9J to naciagnij opony 215/35/18 i nic nie będzie przycierało a z oponami 225/40 też nie powinno trzeć, no chyba że ciagniesz przyczepy załadowane żwirem
-
[ALL B6] Czy mozna zmienic szerokosc opony z 235 na 225
nie dość że, musisz mieć 4 opony o tym samym rozmiarze, to jeszcze musi być identyczna wysokość bieżnika ! to chyba rozwieje wszystkie Twoje wątpliości
-
[ALL B7] felgowy dylemat (15 czy 16 na zimę?)
troche zabawnie się czyta posty typu "Jak ze spalaniem/bezpieczeństwem między tymi dwoma rozmiarami? " w kontekście 15 i 16 cali jeśli stać Cie na B7 to liczysz czy na 16 spali 0,2 litra więcej w mieście ?? WTF jeśli aż tak bardzo trzymasz się fabrycznych rozmiarów to zadzwoń do salonu Audi i zapytaj jakie koła wychodziły w Twoim aucie i po temacie za chwilę ktoś będzie pytał jaka mamy długość wentyli w stalówkach, czy na zime zakładać dłuższe czy krótsze
-
[ALL] Jakie jest ET w tym modelu felgi ?
et 41 dla felgi 19 calowej myślę że dla 17 bedzie podobne
-
[ALL B6] jaki dystans do bmw 9Jx19 ???
przód 205/40 tył 225/40 auto obniżone około 50-60mm względem serii i nic nie obciera wiec spoko
-
[ALL B6] Felgi jakie max szerokie mogę włożyć do a4 cabrio
wejdzie nawet 11 cali problem jest z doborem ET, ale z tego co wiem B6 ma pojemne nadkola więc pewnie da rade upchnąć jakies walce powodzenia
-
[ALL B6] Jakie ciśnienie w 225 40 18
2 strony na temat ciśnień w oponach
-
[ALL B6] jaki dystans do bmw 9Jx19 ???
9 cali z ET około 30 będzie zaje..cie wypelniało nadkola i myślę że nie ma się czego bać, ja mam koła 18/9J ET około 20 i z tyły powiedzmy że wystaje około 1cm, może jest na równo, wcześniej miałem 18/8,5J ET 30 i było na równo z przodu i z tyłu więc kolego adaptery po 20mm i naprzód
-
[ALL B6] Odnowa felg 18' BBS.Jaki kolor,metoda odnowy i gdzie? zdjęcia
jaki jest sens lakierowania na ten sam kolor ?? ja tutaj nie widze lepszej opci wiec zostawił bym tak jak jest, ewentualnie można wypolerować wierz ramion na błysk wtedy mogło by byc ciekawie, ale uciążliwe w utrzymaniu
-
[ALL B5] Wybór koloru felg
czarne auto czarne koło wygląda za***iście TYLKO kiedy koła są -skrecane, wtedy śrubki idą w chrom/złoto -mają szeroki rant wtedy taki zabieg ma sens, w Twoim przypadku zostawił bym ori kolor na rotorze i rant w poler
-
[ALL B5] 19 x 9,5 ET 30 ?
albo tuning albo praktyczność...a co do przepisów...hahahah i tyle
-
[ALL B5] 19 x 9,5 ET 30 ?
takie, tylko 4 tyły, te bardziej wklęsłe
-
[ALL B5] 19 x 9,5 ET 30 ?
przy 10 calach opona musiała by juz byc o szerokosci 235/35 i tez było by fajnie...na vwzone Kuman zapakował do Golfa MK4 11 cali z Porsche i weszło wiec w A4 10 cali tez powinno wejść jesli bedzie wystawało 1cm to chyba łykne te koła
-
[ALL B5] 19 x 9,5 ET 30 ?
tak jak pisałem tył wejdzie problem jest z przodem...mam teraz koła 9j x 18 z ET okolo 10 i musze zobaczyc jak by to wygladało z przodu
-
[ALL B5] jak zdjąć kierownicę w B5 po lifcie
nie nie, błąd opisany dokładnie jako poduszka kierowcy...byłem dziś w ASO i powiedzieli mi że na 100% uszkodziła się tasma kierownicy...ale zanim cokolwiek kupie muszę rozebrać kierownicę i zobaczę czy nic tam się nie wypieło/poluzowało...a w najgorszym wypadku trzeba będzie kupic taśmę
-
[ALL B5] jak zdjąć kierownicę w B5 po lifcie
no w fotelach tez mam poduchy ale VAG pokazuje poduszke kierowcy, z tym że mozliwe jest że są podłączone liniowo ? przy kierownicy nic nie robiłem a fotel czasami przesuwam aha no i VAG pokazał zbyt dużą oporność ;/ nie wiem czy to może dotyczyć poluzowanej kostki ? dziś zobacze co tam jest nie tak
-
[ALL B5] jak zdjąć kierownicę w B5 po lifcie
ok dzięki
-
[ALL B5] jak zdjąć kierownicę w B5 po lifcie
tak jak w temacie, wyskoczył mi błąd AIR BAG chce zdjąc kiere ale nie wiem czy nie jest na jakichś zatrzaskach czy śrubach ?
-
[ALL B5] 2 problemy AIR BAG i oświetlenie drzwi
oooo widzisz...to jest jakiś konkret do sprawdzenia, może coś tam nie łączy lub przekaznik do wymiany, tak czy inaczej zajrze tam dzięki [br]Dopisany: 26 Listopad 2011, 11:19_________________________________________________ok VAG pokazal uszkodzenie modułu wyzwalania poduszki powietrznej...gdzie to jest ?? to jest w samej poduszce ?
-
[ALL B5] 19 x 9,5 ET 30 ?
panowie nie pytam czy wejdzie bo większosć pewnie się popuka po głowie, pytanie brzmi czy ma ktoś zdjecia na takich kołach ? mam do kupienia oryginalne koła AMG o takich parametrach i zastanawiam się jak to wejdzie...o tył jestem spokojny bo jak by wystawało 2cm to sie nic nie stanie ale bardziej boje sie przodu jak ktoś ma foto czegos takiego to prosze o fotki pozdro