Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. junior_tdi odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    na co przesiadka?
  2. Jeszcze tył musi klapnąć tył tam zawsze trochę będzie piał do góry ale i tak jest mega
  3. no fajnie, nisko siadł na tych 19stkach
  4. tak planowałem, szukam kogoś kto by takie coś zrobił
  5. jest lepiej
  6. gdyby tylko takie były u nas
  7. dziwnie mi się opona ułożyła na tej prawej stronie, po lewo ładniej się naciągnęła. I tak szukam dwóch następnych opon na przód, bo te dwie przednie jakieś trefne, na lewej już mi balon wychodzi dlatego jest plan żeby kupić dwie nowe na przód
  8. jak jadę sam to oceniam na 2, jak z Dziewczyną to oceniam na 4 a jak z Kumplem to na 7
  9. wieczorem wrzucę foty z sobotniego zlotu ---------- Post dopisany at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany at 11:35 ---------- Tak wyglądało auto na sobotnim zlocie miejscowego forum VAG "Zdwórzthersee 2013"
  10. Czyli jednym słowem chcesz zbudować mega zamiatarę z tej A3 A co z heblami? masz jakiś plan ?
  11. :polew::polew:
  12. poka poka to koło to szprychowe?
  13. Sympatycznie pracuje. Droga taka impreza z kompletnym zawieszeniem gotowym do montażu?
  14. jakiś tam szampon z woskiem
  15. podoba mi się ten sticker
  16. na monoblokach średnio wg mnie, widziałem foty jakiejś czerwonej A3 na monoblokach i ani trochę nie urywała jajec
  17. trzeba: O ŻESZ JA CIĘ NIE PIERD0LĘ :banan3: czekam na film jak posadzisz go na X5
  18. tutaj się zgodzę, auto stoi 3 piętra wyżej niż na 18stkach
  19. no właśnie chyba wezmę klapę od lakiernika i sam ulepię USA bo on tak się 0pierdala z tematem że masakra zderzak miał być na gładko i od grudnia nie miał czasu a wczoraj znajomy walnął pare shotów: ---------- Post dopisany at 08:09 ---------- Poprzedni post napisany at 07:31 ---------- jakby Ktoś był zainteresowany sesją auta to zapraszam: www.latelier.pl
  20. no ta rolka pasuje mega do A3
  21. podobno... na pewno nie są tak popularne i pewne jak Fratelli
  22. fratelli bosio, polecane, sprawdzone końcówki: SPORTOWE Wtryski 216 FRATELLI BOSIO 1.9TDI DZISIAJ (3204512501) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  23. Orange Blaze od Plasti DIpa?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.