Treść opublikowana przez junior_tdi
-
A8 D3 na 20" :)
na co przesiadka?
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Chrysler Vision
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Jeszcze tył musi klapnąć tył tam zawsze trochę będzie piał do góry ale i tak jest mega
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
no fajnie, nisko siadł na tych 19stkach
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
tak planowałem, szukam kogoś kto by takie coś zrobił
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
jest lepiej
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
gdyby tylko takie były u nas
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
dziwnie mi się opona ułożyła na tej prawej stronie, po lewo ładniej się naciągnęła. I tak szukam dwóch następnych opon na przód, bo te dwie przednie jakieś trefne, na lewej już mi balon wychodzi dlatego jest plan żeby kupić dwie nowe na przód
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
jak jadę sam to oceniam na 2, jak z Dziewczyną to oceniam na 4 a jak z Kumplem to na 7
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
wieczorem wrzucę foty z sobotniego zlotu ---------- Post dopisany at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany at 11:35 ---------- Tak wyglądało auto na sobotnim zlocie miejscowego forum VAG "Zdwórzthersee 2013"
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Czyli jednym słowem chcesz zbudować mega zamiatarę z tej A3 A co z heblami? masz jakiś plan ?
-
Siłownia
:polew::polew:
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
poka poka to koło to szprychowe?
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Sympatycznie pracuje. Droga taka impreza z kompletnym zawieszeniem gotowym do montażu?
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
jakiś tam szampon z woskiem
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
podoba mi się ten sticker
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
na monoblokach średnio wg mnie, widziałem foty jakiejś czerwonej A3 na monoblokach i ani trochę nie urywała jajec
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
trzeba: O ŻESZ JA CIĘ NIE PIERD0LĘ :banan3: czekam na film jak posadzisz go na X5
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
tutaj się zgodzę, auto stoi 3 piętra wyżej niż na 18stkach
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
no właśnie chyba wezmę klapę od lakiernika i sam ulepię USA bo on tak się 0pierdala z tematem że masakra zderzak miał być na gładko i od grudnia nie miał czasu a wczoraj znajomy walnął pare shotów: ---------- Post dopisany at 08:09 ---------- Poprzedni post napisany at 07:31 ---------- jakby Ktoś był zainteresowany sesją auta to zapraszam: www.latelier.pl
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
no ta rolka pasuje mega do A3
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
mega się toczy na tych RH
-
Jakiej firmy koncówki wtrysków??
podobno... na pewno nie są tak popularne i pewne jak Fratelli
-
Jakiej firmy koncówki wtrysków??
fratelli bosio, polecane, sprawdzone końcówki: SPORTOWE Wtryski 216 FRATELLI BOSIO 1.9TDI DZISIAJ (3204512501) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[B5 AWM] 1.8T quattro usa
Orange Blaze od Plasti DIpa?