Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. masz jakieś foto poglądowe (nie VT) takiej A3'ki na takich X'ach piątych?
  2. Podeslij swoj plan HST na PW wysłane GALAXY S3 jeśli to nie kłopot to jutro podeślę
  3. jeśli ktoś będzie robił trening na masę to z supli polecam SizeOn (od Gaspariego) - stak kreatynowy. Mnie przez 2 cykle HST poskładał niesamowicie, masa i siła mega do góry. Jeśli chodzi o smaki to cytrynowy nie najgorszy ale najlepszy winogronowy
  4. u mnie plan podobny, tyle że chciałbym ze 2 miechy jeszcze się redukować, zrzucić jakieś 7-10kg i na lato się spompować znowu treningiem na masę
  5. całego dawaj w tą zieleń
  6. Świetnie się prezentuje Sreberko
  7. gratulacje! Ja aktualnie jestem na redukcji, wcześniej 2 cykle HST + jeden tzw. "holistyczny" (tak zacząłem przygodę z siłownią - od września zeszłego roku) i kończąc drugie HST pchałem już na klatę 95 kg, aktualnie trochę mi spadała siła przez tą redukcję, ale przez miesiąc 5kg w dół, teraz drugi miesiąc redukcji dorzuciłem spalacz, zobaczymy jaki wynik będzie
  8. turbo jakaś hybryda ARL, fmic, program i nie wiem czy wtryski też, nie pamiętam dokładnie
  9. tak na 18stce powinieneś ją położyć i prawilną oponę 215/35 zarzucić A3 kumpla z Łodzi, pod 180 koni podłubany ASZ. ---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:40 ---------- gopro hd 2 test.mp4 - YouTube tu masz filmik jak się jeździ na takim setupie i takiej glebie po Łodzi. 8,5J fele z kapciami 215/35. polecam obejrzeć całe bo jest też ujęcie jak się w środku podskakuje gleba gwint KW + poliuretany i jest mega twardo w środku
  10. 18 cali to jest?
  11. tzn? jeżeli radio z takim ekranem to wg mnie tylko 2 din a nie 1 din wysuwany
  12. Może inaczej: 6 cylindrów na 8
  13. fela ginie bo balon jest na nią założony
  14. :shock3: pięknie wycackany co do wnętrza to dekory zmiana na + ale co do radia to mam mieszane uczucia. co do bagażnika to.....
  15. do autora - wyrezałeś te ledy w lampach?
  16. vario, czy jest opcja pomalowania u Ciebie auta dipem z "metalizerem" tak jak ta RS6 co prawda ona jest oklejona folią ale słyszałem że do dipa dodaje się jakiś metallizer i taki efekt można osiągnąć
  17. kiedy to rozpoczęcie? powoly bardzo powoly narazie idą te przygotowania dzwoniłem dziś do Witka tego z Łodzi co dałeś namiary w sprawie piaskowania i malowania proszkowego amelinium, dobrą cenę mi powiedział i wiozę do Niego ogólnie przez kwiecień chcę kompletnie uzbroić auto do sezonu
  18. czymam Kciuki za te plany! sam też muszę sporo rzeczy ogarnąć żeby na sezon poskładać ale u mnie deadline to początek maja na miejscowe rozpoczęcie sezonu
  19. poszło
  20. junior_tdi odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    :grin:
  21. junior_tdi odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    to są koła Rota Grid Drift (i-kr)
  22. po takiej focie widać PROGRESS
  23. wg mnie właśnie jest mega
  24. Planujesz dorzucić jakiś dystans na tył?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.