Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

e9matic

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez e9matic

  1. Sprawdz tutaj : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/197285-nie-zalacza-sie-wentylator-od-klimatyzacji/ Sprawdz czy nie odpadł Ci element metalowy, który jest własnie przykręcany od przodu sprężarki.
  2. Jakiej firmy założyłeś klocki ?
  3. Kolego, dokręciłeś 4 śruby, którymi dokręcasz część żeliwną ?
  4. Pytanko do Was. Potrzebuje z 2 metry rurki miedzianej, żeby dorobić sztywne przewody hamulcowe. Jaka średnica przychodzi do naszych aut ? ( A6 C5 w tym przypadku )
  5. Do A6 C5 nic nie podejdzie P&P na tylną oś. Jedyne sensowne rozwiązanie, to adaptacja setu z S6 czyli tarcza 269/22 z tloczkiem 43 mm. Jutro montaż
  6. ad1. Lamp od środka nie polerujesz, co najwyżej trzeba przemyć z kurzu. Zewnętrzną część wystarczy przepolerować papierem ściernym, różnych gradacji, na P2500 kończąc - potem wypolerować pastą i zabezpieczyć mleczkiem. Za taką usługę wezmą od Ciebie od 150-200 zł za lampę więc warto pomyśleć o własnej regeneracji ad2. Na zbieżość zawsze jadę do Warsztatu na Komandorską, za Arkadami. Za dwie osie wezmą od Ciebie 180 zł, ale zrobią Ci to poprawnie.
  7. Ja od siebie mogę polecić polską firmę OXIMO np zestaw do B6 http://allegro.pl/plaskie-wycieraczki-audi-a4-b6-2003-2004-oximo-i5154624614.html Wycieraczki wytrzymują 6-12 miesięcy, ale cena jest przystępna.
  8. Masz racje : 57,00 Ate 11-94->09-01 Nr zestawu Frenkita : 257004
  9. Tak, u Ciebie też jest 54mm
  10. To teraz ja Was pomęczę moim problemem/pytaniem. A6 C5, na tylnej osi ( FWD ), komplet stockowych hamulców to 245/10, takie same jak w przypadku A4 B6, sprawdziłem w ETCE ( jak się mylę poprawcie mnie ) Czy na tylną belkę do C5, podejdzie zestaw 288/12 z A4 B7 bez większego rezania ??
  11. Wszystkiego najlepszego w nowym roku Panowie Gdzie we Wrocku oddelegować można auto na regeneracje pompy w A3 110 KM ? Sobótka odpada, za duży wyciek, nie dojadę
  12. A kolega potrafi czytać ? Napisałem, że popełniłem błąd z prośbą o przeniesienie, więc nie wiem co Twój post ma wnieść.
  13. Mapper, dzięki !
  14. Witajcie. Z racji, że w moim autku 2 gwinty w mocowaniu amortyzatora się zjechały, zastanawiam się nad zakupem tych z a4 B5, które są metalowe, zamiast aluminiowych które mam w oryginale. Czy ktoś wie czy istnieje jakaś różnica poza materiałem wykonania ? Aluminiowe mocowanie : 8d0412383e Metalowe mocowanie : 8d0412391b
  15. A mówią, że najciemniej pod latarnią
  16. Łukasz, fotka Szymek, film średni ale pokazuje najważniejsze :
  17. Polecam się na przyszłość
  18. Łukasz, wrzuć zdjęcie, ale zamarz rejki.
  19. Bry. Informuję grzecznie iż ja się wpisuję na jutrzejsza listę obecnych
  20. Nic się nie stało, chciałem rozluźnić napiętą sytuację, czytając wcześniejsze posty, ale koledzy się chyba dogadali Reasumując. Jarzma + Zaciski z A4 B7 podejdą bez problemu pod belkę do A6 C5. Natomiast zmienia się offset. Seryjna tarcza 245/10 - wysokość 64 mm, zmieniamy na 288/12 - wysokość 36,2 mm Popraw mnie proszę, jeśli się mylę.
  21. Dev, nie krzycz na maluczkiego użytkownika, który się stara zweryfikować dane, bo kasę to łatwo można wywalić w błoto
  22. Z racji innej konstrukcji tylnego zawieszenie A6C5 ( belka - FWD ) vs A4B7 może być sytuacja, ze rozstaw śrub montażowych jest inna. Dlatego chciałbym sprawdzić, przymierzyć, przykręcić aby być w 100 % pewny, że to podejdzie.
  23. Panowie, jest ktoś w posiadaniu jarzma pod zacisk na tarcze 288/12 ? Jarzmo może być uszkodzone ! ( Ważne żeby miało całe uszy ) Potrzebuje przymierzyć organoleptycznie pod moją tylną belkę, czy to podejdzie do mnie w A6tce.
  24. Rozchodziło mi się bardziej o ET niż o wzór.
  25. 320/30 wchodzą bez problemu na 16' ori biedronke ET45 - mam taki setup na zime u siebie. Więc u kolegi nie powinno byc problemu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.