Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

e9matic

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez e9matic

  1. Co ori to ori. Okazuje się, że Banany z zestawu MS maja mniejsza tuleje niż Lem. Kumpel polecał mi jeszcze Duńskie JOM za 9xx. Ponoć taksiarze się dobrze wypowiadają na ich żywotność. Weźcie jeszcze pod uwagę stan amorków. Jak będą wywalone, to nawet jak założycie Lema to padnie bardzo szybko
  2. Nie było takiej potrzeby, ponieważ dwa górne od strony pasażera wymieniałem 500 km temu. Oczywiście Lema.
  3. Kupiłem prawie cały komplet. Wykluczając dwa górne od strony pasażera, zapłaciłem 1220 zł
  4. Mam już straszne luzy. Tzn gumy na wahaczach są strasznie miękkie. Ogólnie już zaczyna pukać stukać Zamówiłem Lema już.
  5. Panowie, kto ma możliwość załatwienia kanału ? Albo garażu z kanałem ? ( to już by był meksyk ) Potrzebuje wymienić wahacze + amorki
  6. Nie moge nic ogarnac... Jakos tak dziwnie :/
  7. Tylko to będzie podejrzane, jak każdy z Nas będzie potem jeździł nowym Audi, albo odpicowana B5-tka
  8. To kiedy rabujemy jakiś bank ?
  9. I to jeszcze po znajomości ceny :gwizdanie:
  10. Mi często gęsto wywala błąd poduszki po odkurzaniu Amorki Kayaba + odboje z osłonami Kayaba + Wahacze Lema zamówione Teraz do końca miesiąca dieta studencka. CEBULAKI :polew:
  11. a na gadu to niema komu odpisywać Nelson... teraz lata na Mercedresach :gwizdanie: Juz Ci mowilem, ze to nie moje gg tylko Moniki :gwizdanie:
  12. Ja tez sie jutro pojawie
  13. Jak tak czytam te posty to ręce opadają... Narzekacie na wysokie ceny paliw, nowsze auta pala o wiele wiecej niz nasze parówy ... W nowe auto też zapewne bedzie trzeba zainwestować, bo poprzedni wlasciciel nie zrobil tego, tamtego ... Ja z moim autkiem jak Kaju zostaje do konca jej dni...
  14. Już parówa Ci się nie podoba ? Czemu taka nagła potrzeba zmiany auta ?
  15. Bry Panowie
  16. Bry Panowie :hi:
  17. Jak dla mnie silnik na mechanicznym wtrysku to porażka... Miałem B3 z '91 i powiem szczerze, że dużo problemów z nim było. Nie lepiej za podobną kasę kupić A4 z 1.6 ?
  18. Co się stało ?
  19. Myć fury Panowie, w niedziele zabieram lustrzankę
  20. Żyje żyje i mam się zdrów. W niedziele będziemy z Monia na spocie
  21. Gniady, dzieki za wyjmaki Dzisiaj na spocie przekazałem Szczurkowi.
  22. Żołnierz, ile Cie to kosztowało, jeżeli można spytać ? Zmieniałeś jakieś graty w aucie ?
  23. Mi osobiście nie pasują radia nie ori :gwizdanie: Ale to rzecz upodobań i zapotrzebowań

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.