Treść opublikowana przez e9matic
-
Spoty wrocławskie
Co ori to ori. Okazuje się, że Banany z zestawu MS maja mniejsza tuleje niż Lem. Kumpel polecał mi jeszcze Duńskie JOM za 9xx. Ponoć taksiarze się dobrze wypowiadają na ich żywotność. Weźcie jeszcze pod uwagę stan amorków. Jak będą wywalone, to nawet jak założycie Lema to padnie bardzo szybko
-
Spoty wrocławskie
Nie było takiej potrzeby, ponieważ dwa górne od strony pasażera wymieniałem 500 km temu. Oczywiście Lema.
-
Spoty wrocławskie
Kupiłem prawie cały komplet. Wykluczając dwa górne od strony pasażera, zapłaciłem 1220 zł
-
Spoty wrocławskie
Mam już straszne luzy. Tzn gumy na wahaczach są strasznie miękkie. Ogólnie już zaczyna pukać stukać Zamówiłem Lema już.
-
Spoty wrocławskie
Panowie, kto ma możliwość załatwienia kanału ? Albo garażu z kanałem ? ( to już by był meksyk ) Potrzebuje wymienić wahacze + amorki
-
Spoty wrocławskie
Nie moge nic ogarnac... Jakos tak dziwnie :/
-
Spoty wrocławskie
Tylko to będzie podejrzane, jak każdy z Nas będzie potem jeździł nowym Audi, albo odpicowana B5-tka
-
Spoty wrocławskie
To kiedy rabujemy jakiś bank ?
-
Spoty wrocławskie
I to jeszcze po znajomości ceny :gwizdanie:
-
Spoty wrocławskie
Mi często gęsto wywala błąd poduszki po odkurzaniu Amorki Kayaba + odboje z osłonami Kayaba + Wahacze Lema zamówione Teraz do końca miesiąca dieta studencka. CEBULAKI :polew:
-
Spoty wrocławskie
a na gadu to niema komu odpisywać Nelson... teraz lata na Mercedresach :gwizdanie: Juz Ci mowilem, ze to nie moje gg tylko Moniki :gwizdanie:
-
Spoty wrocławskie
Ja tez sie jutro pojawie
-
Spoty wrocławskie
Jak tak czytam te posty to ręce opadają... Narzekacie na wysokie ceny paliw, nowsze auta pala o wiele wiecej niz nasze parówy ... W nowe auto też zapewne bedzie trzeba zainwestować, bo poprzedni wlasciciel nie zrobil tego, tamtego ... Ja z moim autkiem jak Kaju zostaje do konca jej dni...
-
Spoty wrocławskie
Już parówa Ci się nie podoba ? Czemu taka nagła potrzeba zmiany auta ?
-
Spoty wrocławskie
Bry Panowie
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Bry Panowie :hi:- Spoty wrocławskie
Jak dla mnie silnik na mechanicznym wtrysku to porażka... Miałem B3 z '91 i powiem szczerze, że dużo problemów z nim było. Nie lepiej za podobną kasę kupić A4 z 1.6 ?- Spoty wrocławskie
Co się stało ?- Spoty wrocławskie
Myć fury Panowie, w niedziele zabieram lustrzankę- Spoty wrocławskie
Żyje żyje i mam się zdrów. W niedziele będziemy z Monia na spocie- Spoty wrocławskie
Gniady, dzieki za wyjmaki Dzisiaj na spocie przekazałem Szczurkowi.- Spoty wrocławskie
Żołnierz, ile Cie to kosztowało, jeżeli można spytać ? Zmieniałeś jakieś graty w aucie ?- Spoty wrocławskie
Mi osobiście nie pasują radia nie ori :gwizdanie: Ale to rzecz upodobań i zapotrzebowań - Spoty wrocławskie