Treść opublikowana przez amaradaar
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
No nie nakrecisz nie nie ale i z 211 nie nakrecisz ciekawe ile zyskala bo ze jest zywasza to rozumiem i tak jak krytek mowi na wyzszych biegach sie lepiej jezdzi zwlaszcza jesli zaczyna ciagnac juz od 2000rpm
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Piękny wynik ciekawe jaki to to teraz by miało czas do 100...
- B8 TrOOOOp
-
Wakacje w Chorwacji
Tlumy moze ciut mniejsze ale raczej beda upalow hmm na dzis i caly tydzien 29-31 niee nie bedzie upalow co najwyzej pieruńsko gorąco :D
-
Wakacje w Chorwacji
Moze i stare ale raczej duzo sie nie zmienilo http://www.cro.pl/czy-pazdziernik-to-nie-pozno-na-chorwacje-t1837.html Znajomi jak byli trzy lata temu w 27 wrzesien do 10 pazdziernika to mieli 26-27 wiec zdecydowanie wystarczjaaco Ja w maju jazdze to mam 24-29 a noce 15-18jednego roku 4 dni31stopni ugotowalem sie i mysle ze to to samo co pazdziernik wiec nie ma obaw No i oczywiscie na to jakie beda temperatury ma tez znaczenie miejsce gdzie chcesz wyladowac
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Hehe pacz Andrju cza bylo placic podatki a tak Kumornik juz namierzyl twoja fure do zajecia Btw kumorniku Ty tez robiles softa u Rogala bo Ciekawe ile mu wypluje kuników :)
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Moze jak bedzie wsio w jednym kolorze to sie mniej bedzie gryzlo
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
no cóż muszę się przyłączyć do chłopaków listwy od s4 by trza chyba zlikwidować
-
B8 TrOOOOp
http://allegro.pl/nakladka-na-drzwi-audi-a4-b8-8k0839902f-i6419856359.html tu masz fotki od wewnatrz przykrecane ;D więc musisz dokrecic własne jeśli to one skrzypią ... albo daj lekko na dwustronna tasme piankowa i wtedy dokrec http://www.nanodatex.pl/listwa-pionowa-drzwi-prawa-przod-audi-a4-o692601.html
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Nieee no on jezdzi na castroluuu a fuuj btw piękne jamaszaki
-
B8 TrOOOOp
może przednie na tył zakłada :D
-
B8 TrOOOOp
Mi sie wydaje ze jak my juz zaczelismy zakladac te podstopnice i nakladki to audi jeszcze nie mialo tego seta to jest raczej mieszanka podstopnica od a6 a nakladki od a4 dopiero teraz widzialem na etce ze sa dwa sety do b8 do kupna jeden za amelinium za 570 i to jest ten na zdjeciu i drugi stainless steel za 850.. To pewnie ten kombinowany co mamy w autach
-
B8 TrOOOOp
Oo Tu http://otomoto.pl/oferta/audi-rs4-salon-pl-fvat-23-ID6ym1gl.html
-
B8 TrOOOOp
No wiesz to i tak pozostawia wiele zastsnowien nie masz nr czesci zeby byla pewnosc co trza szukac ??
-
B8 TrOOOOp
nie miałem ale słyszałem że nawet jak na oko wygląda że jest równo zawsze ejst problem ze spasowaniem i trochu zawsze gdzieś będzie wypaczona... co do ori rs4 ja czekałem rok.. więc musisz uzbroić się w cierpliwość http://www.ebay.de/itm/AUDI-RS4-8K-Heckklappe-Heckdeckel-Klappe-Hinten-Hatchback-A4-S4-Allroad-Spoiler-/262571512244?hash=item3d227b51b4:g:sKYAAOSwMtxXq0iT
-
B8 TrOOOOp
Panie pre korsarzu poprosimy o numery czesci
-
B8 TrOOOOp
hehehe no jak się ma za dużo siana to się nawet między koła upycha :D
-
B8 TrOOOOp
A S-line ma inne heble niż nie S-line? S-line ma 320 czyli to samo co zwykłe A4 więc 16 wejdą, tylko jak to będzie wyglądało no jak to jak tarcza pięknie wypełni przestrzeń felgi i hamulec będzie mega wielki i uwydatniony oj Endrjuuuu
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
hehe najważneijsze żeby było zaebiaszczo pomelowane oj tam oj tam polatasz trochę dwukolorowym aaa cooo
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
A ja czekam na oba
-
B8 TrOOOOp
Jaki błąd? Ten o to blad Address 19: CAN Gateway (J533) Labels: 8T0-907-468.clb Part No SW: 8R0 907 468 C HW: 8R0 907 468 C Component: GW-BEM 4CAN-M H11 0025 Revision: 1Y070028 Serial number: 2841Y13B2300BF Coding: 80E3031600 Shop #: WSC 78387 152 452326 VCID: 3F8DA577AE8867E6AD9-806A Subsystem 1 - Part No SW: 8K0 915 181 B HW: 8K0 915 181 B Component: J367-BDM H04 0150 1 Fault Found: 03389 - Data Set Implausible 000 - - Freeze Frame: Fault Status: 01100000 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 1 Reset counter: 175 Mileage: 167238 km Time Indication: 0 Date: 2016.07.18 Time: 15:52:01 Freeze Frame: Bin. Bits: 00000 Voltage: 12.50 V Count: 7 Bin. Bits: 00000001 00000000 a nie mówiłem Po jakiej aktualizacji? Magik mowil, ze to normalne, czyli tak jakby mowil prawde? no nie wiem u mnie brak błedów w gateway 19 oraz w 5F 3G+ Grzesiuuuu :naughty:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
http://ulter.com.pl/pl/offer/endings/single/371 chyba się nie da jak nakładkę...
-
B8 TrOOOOp
pewnie wywala mu data soft ale to nie od podpiecia kompa
-
B8 TrOOOOp
8R0907468P - full polift nie wierzyłem że tak szybko znajde takze juz masz
-
B8 TrOOOOp
tego nie wiem napewno mam gdzies numer mojego jest to najwyższy poliftowy/ a miałem też najwyższy przedlifotowy, a ten polifotowy obsłuzy wszystko najlepiej kupić taki, ale bede musiał poszukać jego numeru albo poprostu podepne się pod kompa, ale teraz raczej już nei zdaże pozneij lece w trase weic dopiero jutro, napisz mi pw jutro 8T0907468L - full przedlift