Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amaradaar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amaradaar

  1. od 1.6-2.2 złociszonków nie funkcjonuje "nav i" a co do kiery Simon to każdy Ci to powie jest meeeega i nawet sie nie zastanawiaj tylko kupuj... ps u Siemiana narazie źródełko nowych wyschło także tylko używawszy
  2. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    przynajmniej szansa ze nic nie urwiesz bo co jak jest przyklejone :D
  3. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ok,to będę się siłował, ciekawe tylko co/kto polegnie pierwszy Zaczepy w tych kratkach mają tendencje do pękania/łamania? Parafrazując, 'w tym modelu nie wymienia się żarówek w halogenach...' a nadkola naprawde nie da sie uchylić ??
  4. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    no ale tego się samego nie kupuje Panie....
  5. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    które listwy Panie bo to grill jak na moje
  6. dzieee tam teraz bedzie stał miesiąc w garażu :D
  7. ciekawe kiedy ja wytrze z tymi jego dłońmi od pługa granatem oderwanymi :D :polew: :polew: no dobra i co wartooooo byłooo co nie
  8. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    kuwa ja Cie tego to ja też musze tak przekodować :D pacz a ja sie tyle głowiłem jak to zrobić.. ehhh tylko gdzie w vcds kliknąć auto :D
  9. może i tak ale czy akurat ten model :D
  10. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    no i jak ustawiłes ??
  11. Hehe najlepiej zajedz mi droge napewno zauwaze
  12. amaradaar odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    cały czas jestem hehe bo jeszcze uwierze :D ale piękna obrysówka audicy się zrobiła
  13. kuźwa znowu mnie ustrzelił a ja nawet nie wiem gdzieś jechał tylko pytanie czym Ty teraz jezdzisz
  14. Dokladnie zrobisz raz na cacyva potem tylko dobre paliwo i ogień no koedys sie tezeba nauczyc.. A na przyszlosc rada wszedzie ta sama zasada nie ma nic za darmo a kazdy chce wycisnac jak najwiecej
  15. Chlopaki, jak czytam tutaj informacje nt. glosnosci po uruchomieniu to chyba jestem na niewlasciwym forum. Poziom glosnosci po uruchomieniu zapamietywany jest z momentu wylaczenia silnika/wyciagniecia kluczyka ze stacyjki i tylko tyle. Tego nie ustawia sie w MMI. To nie Chorus czy Concert II. Jedyne co mozecie zmienic, to poziom podczas aktywnych PDC, podpowiedzi nawigacji, czy TMC, itd, itp. i się zgodzę i nie.. bo nie odpala sie na volume na jakim pozostawiasz.. bo spróbuj kiedyś zostawić na maxie i odpal rano auto to Ci uszy urwie ale też i nie ustawia się na mmi.. ale moze (chyba tak) da się w zielonym menu
  16. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jakie masz mmi ??
  17. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    1500 Euro
  18. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/337150-blaszki-montazowe-ozdobne-do-zaciskow-320mm-i-345mm-s4-s-line-quattro-promo-100zlkpl/
  19. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    kolega Wandej sprzedaje
  20. Taaaa... a czemu na przykład nie moge sam powalczyć i kasę wytargowaną zostawić sobie a nie dać twojej polecanej firmie??
  21. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    no coż termostat też się Panie psuje czasem
  22. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    no ale nepawno nie 70km wiec termostat do wymiany raczej
  23. amaradaar odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    jak będziesz grzeczna
  24. +1 Do mnie też pisali kiedy sprzedajesz itp itd a jak chciałem sprzedać to poszła poza forum będzie jeździć w Niemcowni Gibs bo Ci sie pierwsza literka z przodu pomyliła i zamiast 40000 dałes 60000 to się nie zgłosili pozatym jak Ty nie chcesz za full wypasa wołać tyle co za golasa to co się dziwisz :D

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.