Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amaradaar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amaradaar

  1. aaa no to chwała dla Janusza no to pięknie ps Ty tam jakeis jeszcze podsweitlenie robiłes ostatnio co to taka tajemnica była.. dobrze pamiętam ?? i co to wyszło
  2. masz bo Janusz znowu zapomnial http://allegro.pl/trojkat-blenda-kratka-bang-bo-audi-a4-b8-8k-i5690612428.html
  3. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja tam jeszcze zadnego baranka spokojnego nie widzialem
  4. dokładnie nigdy nie byłem u mechanika, lakiernicze to naszczeście tylko moje mody czyli zderzak lotka listwa więc on maluje ja montuje
  5. a co tam wykłucisz, jak mu udowodnisz.. pewnie jak znam życie cała naprawa poszła bez paragonu do tego.. ale chociaż zadzwonić i zyebać drani.. i jednego i drugiego... bo potem kurna taki jeden cfaniak z drugi właśnie tak sie zachowują jak frajernia....
  6. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja mam Falkeny na 19 calach też ładuje 3 bary i nie zuzywa mnie się tak mocno skoro wszystko masz zrobione poprawnie Janusz to znaczy że ruszasz po piskach spod każdych światel i się zużywa ot mocniej
  7. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jakie oznaczenie ma 177.. Ja zakladalem caha i trzeba bylo jeszcze zmienic krociec dolny do podejscia od intercoolera na plastikowy a tak cala reszta p&p..
  8. hehehehee bravo JA no jak to jak Grzesiu bezprzewodowo zresztą światło to siła perswazji umysłu jak się dobrze skupić to zaświecą Tomek no kurcze nie da rady bez poprowadzenia dodatkowych kabli.. a co do kabelków jak już masz pakiet to raptem kilka kabelków jedno popołudnie i będzie nie wymiękaj nie kombinuj zrób jak należy to raptem pare kabli
  9. czy wszystkie te felgi na ich stronie są produkcji niemieckiej ??
  10. no pewno że będzie chodzi o to że polift jest bardziej ścięty przed troche mniej weic nawet jeszcze lepiej będzie najtaniej będize tylko na stronie ultera czyli korzystaj z mojego lina i dzwoń, tylko musisz ładnie grzecznie załatwić sobie rabata
  11. Damian skoro nie zmeinia pracy silnika daj poprostu włacznik nawet zainstaluj sobie drive select i daj pod to
  12. Jest to dokładnie ten model Ultera, który podał wyżej Krzysiek. Wydaje się być najbardziej odpowiednią końcówka z tej firmy pod ten dyfuzor. Przynajmniej jak dla mnie:-) +1
  13. http://ulter.com.pl/pl/offer/endings/single/371 ja założyłem 101 RS i niestety ale wyglądają słabo więc zdecydowanie jeśli z ultera to te będą najlepsze
  14. uuu lala że mat ną że petardę Panie zayebioza
  15. Pięknie Panie Pięknie jeszcze daleka droga przed tobą ale widzę kierunek słuszny
  16. Dzieki Heniu no to bomba teraz mozna rezac juz spokojnie
  17. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Straszny agro wywal je, najlepiej gdzies kolo mojego domu :D
  18. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No przeca mowie ze wchodzi na stare
  19. Heniu jesteś nieoceniony czyli na mody wystarczy potwirdzenie przelewu i spisana umowa (kwitek) sprzedaży czy tylko np email od danej osoby tak sprzedałem temu panu to i to ??
  20. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    mówili że może być "gorzej" "tak samo" "lepiej", ja czuje może ciut żwawsze albo moja głowa tak sobie wmawia generalnie mozna powiedzieć zdecydowanie bliżej "tak samo"
  21. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja jeżdżę już tak z miesiąc jak nie dwa i przeleciałem ze 2 tysiaki km i nic się nie dzieje zresztą pytałem dwóch tunerów i mowili zgodnie nic się nei stanie nawet lepiej bo będzie pewne że turbawka zdrowa co do ICka to z tego co wiem da się założyć na węże które mamy ciężko ale się da
  22. No to Jędrek cały dzień jeżdziłeś i z Twoją facjatą nie zatrzymali Cie ni razuu
  23. ja Cie ten tego Jego Jędruś no Zayebiaszcza poprostu petardaaa
  24. co Ty mówisz przecież je wyciągasz ja sobie zrobiłem haczyk i od góry haczyk wsuwałem a od dołu srubokręcik i do siebie i wyszły wszystkie bez żadnych strat..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.