Treść opublikowana przez amaradaar
-
[B6 BBK] S4 B6 Avant koloru czerwonego na 19'' BBS CHR :)
BBSy to 18 czy 19 cala ??
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
aaa no to chwała dla Janusza no to pięknie ps Ty tam jakeis jeszcze podsweitlenie robiłes ostatnio co to taka tajemnica była.. dobrze pamiętam ?? i co to wyszło
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
masz bo Janusz znowu zapomnial http://allegro.pl/trojkat-blenda-kratka-bang-bo-audi-a4-b8-8k-i5690612428.html
-
B8 TrOOOOp
Ja tam jeszcze zadnego baranka spokojnego nie widzialem
-
[B6 AVF] Indi S-line 1.9tdi,193KM/415NM,boseSPRZEDAM!!!!!!
dokładnie nigdy nie byłem u mechanika, lakiernicze to naszczeście tylko moje mody czyli zderzak lotka listwa więc on maluje ja montuje
-
[B6 AVF] Indi S-line 1.9tdi,193KM/415NM,boseSPRZEDAM!!!!!!
a co tam wykłucisz, jak mu udowodnisz.. pewnie jak znam życie cała naprawa poszła bez paragonu do tego.. ale chociaż zadzwonić i zyebać drani.. i jednego i drugiego... bo potem kurna taki jeden cfaniak z drugi właśnie tak sie zachowują jak frajernia....
-
B8 TrOOOOp
ja mam Falkeny na 19 calach też ładuje 3 bary i nie zuzywa mnie się tak mocno skoro wszystko masz zrobione poprawnie Janusz to znaczy że ruszasz po piskach spod każdych światel i się zużywa ot mocniej
-
B8 TrOOOOp
Jakie oznaczenie ma 177.. Ja zakladalem caha i trzeba bylo jeszcze zmienic krociec dolny do podejscia od intercoolera na plastikowy a tak cala reszta p&p..
-
Jak włączyć oświetlenie w tapicerkach
hehehehee bravo JA no jak to jak Grzesiu bezprzewodowo zresztą światło to siła perswazji umysłu jak się dobrze skupić to zaświecą Tomek no kurcze nie da rady bez poprowadzenia dodatkowych kabli.. a co do kabelków jak już masz pakiet to raptem kilka kabelków jedno popołudnie i będzie nie wymiękaj nie kombinuj zrób jak należy to raptem pare kabli
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
czy wszystkie te felgi na ich stronie są produkcji niemieckiej ??
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
no pewno że będzie chodzi o to że polift jest bardziej ścięty przed troche mniej weic nawet jeszcze lepiej będzie najtaniej będize tylko na stronie ultera czyli korzystaj z mojego lina i dzwoń, tylko musisz ładnie grzecznie załatwić sobie rabata
-
Soundmodul von Eberspächer w mojej Audi
Damian skoro nie zmeinia pracy silnika daj poprostu włacznik nawet zainstaluj sobie drive select i daj pod to
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Jest to dokładnie ten model Ultera, który podał wyżej Krzysiek. Wydaje się być najbardziej odpowiednią końcówka z tej firmy pod ten dyfuzor. Przynajmniej jak dla mnie:-) +1
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
http://ulter.com.pl/pl/offer/endings/single/371 ja założyłem 101 RS i niestety ale wyglądają słabo więc zdecydowanie jeśli z ultera to te będą najlepsze
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
uuu lala że mat ną że petardę Panie zayebioza
-
[B6 BKE] Audi Akoya Silver Metallic
Pięknie Panie Pięknie jeszcze daleka droga przed tobą ale widzę kierunek słuszny
-
Kontynuacja walki z ubezpieczalnią.
Dzieki Heniu no to bomba teraz mozna rezac juz spokojnie
-
B8 TrOOOOp
Straszny agro wywal je, najlepiej gdzies kolo mojego domu :D
-
B8 TrOOOOp
No przeca mowie ze wchodzi na stare
-
Kontynuacja walki z ubezpieczalnią.
Heniu jesteś nieoceniony czyli na mody wystarczy potwirdzenie przelewu i spisana umowa (kwitek) sprzedaży czy tylko np email od danej osoby tak sprzedałem temu panu to i to ??
-
B8 TrOOOOp
mówili że może być "gorzej" "tak samo" "lepiej", ja czuje może ciut żwawsze albo moja głowa tak sobie wmawia generalnie mozna powiedzieć zdecydowanie bliżej "tak samo"
-
B8 TrOOOOp
ja jeżdżę już tak z miesiąc jak nie dwa i przeleciałem ze 2 tysiaki km i nic się nie dzieje zresztą pytałem dwóch tunerów i mowili zgodnie nic się nei stanie nawet lepiej bo będzie pewne że turbawka zdrowa co do ICka to z tego co wiem da się założyć na węże które mamy ciężko ale się da
-
[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
No to Jędrek cały dzień jeżdziłeś i z Twoją facjatą nie zatrzymali Cie ni razuu
-
[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
ja Cie ten tego Jego Jędruś no Zayebiaszcza poprostu petardaaa
-
Demontaż podsufitki w sedanie
co Ty mówisz przecież je wyciągasz ja sobie zrobiłem haczyk i od góry haczyk wsuwałem a od dołu srubokręcik i do siebie i wyszły wszystkie bez żadnych strat..