Treść opublikowana przez amaradaar
-
Montaż podgrzewanych dysz spryskiwaczy szyb
Modzik zrobiony ale na mgiełkowych i na szczęście miałem grzene efekt superr:) Dzięki Grześ neimaD chyba najprościej będzie zmierzyć spryski a4 do a6 bo zapewne reszta identyczna wyjmij jedną i zmierz porównamy
-
B8 TrOOOOp
No i generalnie masz racje ale ja tam na wszelkie szelki jeszcze tak jak WRC pisze jedną klemkę sobie zdejmuję, dla swiętego spokoju ducha mego
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
myślę że kwestia tego zadowolenia to fakt co od radia się wymaga... są tacy którzy twierdzą że takie głośniki grają za***iście http://allegro.pl/glosniki-przenosne-usb-laptop-komputer-pc-jack-new-i4954928139.html a są też tacy dla których urwana klamka (uchwyt w drzwiach) nie robi znaczenia przecież można zamykać drzwi łapiąc za kieszeń dolną drzwi... (czyt. mój tata) albo też i tacy dla których daewoo tico to super fura i nie wie po co kupować większe albo po ciula przepłacać za audi skoro skoda też za***ista a dwa lata młodszaaa... reasumując moim zdaniem dużo więcej jest osób niezadowolonych niż zadowolonych jak chociażby kolega BeyerBrown jemu wszystkie kanały grają równo i pięknie tylko że z ori wzmacniacza bose a widzę że mankamenty nadal są te same: słaba jakość dźwięku słaby zasięg fal i szumy radia komunikacja z BT niby jest ale jakość mizerna i nie mówcie mi że się wiele pozmieniało 5 lat temu jak się zastanawiałem nad "Kombajnem" były dokładnie te same problemy tylko cena 3200...
-
Wymiana szyby z ubezppieczenia AutoSzyby.
Uuuuuu nie wiem ale wydaję mi się że to raczej bez kar jest niemożliwe jedynie jakby unia na nich narzuciła jakieś prawo
-
Wymiana szyby z ubezppieczenia AutoSzyby.
zmień zmień i tak jak zrywka powiada.. tylko PZU mam od 10 lat może i trochę drożej ale nigdy nie miałem żadnego problemu nigdy.. jak żona miała skode felicje kupiłem za 3200 babeczka wpadła jej w tył PZU wyceniło 3400 dostałem 3400 na konto strzał był taki że podłoga uszkodzona ale z zewnątrz jak nówka sprzedałem bez naprawy za 2400 czyli 2600 czystego zarobku hehe jakbym miał 200 takich felicji to bym był milionerem
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
No to będą raczej czorne bezeduuura jakie brzydkieee...
-
B8 TrOOOOp
hehe gorzej jak córka lub synek przyniesie tatusiowi kluczyk bo zapomniał zabrać :D
-
B8 TrOOOOp
Hehe Bogdan Ty wariacie to lepiej zacznij odpinac klemy
-
B8 TrOOOOp
emmmm wiązka głośniczek i 8 kanałowy sterownik... aha no i przycisk pod mmi P
-
z kielc do gdanska-jak najlepiej dojechac?
baaaaa no to już chyba zawsze trzeba uważać kto się za tobą wlecze dlatego ja na auto średnio lece 150/160
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
No i więc właśnie no to czego więcej potrzeba :D
-
Stłuczka zaniżona wycena?
hehe to za długo nie nachuchałeś ale mniejsza z zasady skoro nie ostatateczna to doślij najpierw dokumenty i czekaj na ostateczna jak nadal będize zbyt mała pisz odwołanie... jest temat na forum odnośnie tego tam wsio opisane
-
Pęknięta izolacja kabli na łączeniu drzwi z karoserią
mikrostyk 60% przewody 40%
-
z kielc do gdanska-jak najlepiej dojechac?
dokładnie tak bym zrobił a1 i a2 to jakieś 2h więc moim zdaniem już lepiej się nie da to raz a jak szybko to i najbezpieczniej a ze 30zł za autostrady zabuklisz to chyba moim zdaniem pikus.. na a1 generalnie mozesz jeszcze podgonić bo jest zdecydowanie luźniejsza niż a2 ale to juz bat na 200 ustawiony więc wir w baku no i nie wiem czy jest sens generalnie
-
B8 TrOOOOp
Nie słuchaj cwaniaków bierz 200 - 250PLN no przecież po to dodałem emotkę z jęzorem żeby było wiadomo że grande okkazjon
-
B8 TrOOOOp
100zł i odrazu daj mi dane do przelewu ps to jest ori czy malowane ?
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
Jakie mało jakie mało każa seria ejżdzi na czarnych jak sie zabrudzą moim zdaniem lipppa yellow no a przeca mówię że do czarnego i żadnego innego tylko że jak widzisz przy czarnych felgach bomba przy srebrnych hmmm nie wiem
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
a no plus do plusa minus do minusa i dajesz :D tylko mi nie mów że jeszcze tegonie zrobiłeś daj mi na pw co za sprzęt kupiłeś ?? dziękuję
-
Wymiana przedniej szyby przez NordGlass czy polecacie?
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/302135-wymiana-szyby-z-ubezppieczenia-autoszyby/
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
Jesli sie tyle sprzetu na podlączałeś to powiedz mi ile warte sa ori? 7-8k? chyba zart. wymieniłem wszystkie głosniki z Audi i obecnie Coopera na włoskie Corale. wszystko gra duzo bardziej czysto niz fabyczny pseudo BOSE czy Harman Kardon. Jesli chcesz miec ładnie grajacy sprzet to powiedz czemu fabrycznie auta za 300 - 600 nie maja wyciszonych profesjonalnie drzwi? Stary ale to trochę tak jakby ktoś brał mercedesa dlatego że przez rok będzie za***isty ?? a chyba raczej dlatego że za 5 też wszystko będzie idealnie (pomijając aspekty że teraz auta są gorsze niż kiedyś) co z tego że grają lepiej jak za rok będą "nie grały" ???? co wtedy mi po tym ??
-
Wymiana szyby z ubezppieczenia AutoSzyby.
dramat Panie dramat... daj serwis do rzecznika praw konsumenta
-
Wymiana szyby z ubezppieczenia AutoSzyby.
Jeszcze zeby nord chociaz dobre szyby robil... A to sie nadaje moze do kombajnu bizon... taki rocznik 1982
-
Wymiana szyby z ubezppieczenia AutoSzyby.
tak w ogóle ile ty łacisz za auto szybe bo ja 80 zł i pierwsza szybę mam za free a każdą kolejna musze dopłacać 20% więc ja nie wiem jak Ci oczy zamydlili że wybrałeś w link 44444.... no i widzisz a teraz ubezpieczalnia Ci powie no my jestesmy cool bo wymieniliśmy na za***isty zamiennik.. a nord Ci powie Panie jaka soczewka nowa szyba co Pan opowiadasz.... i się zacznie... chociaż życzę Ci by tak nie było...
-
Wymiana szyby z ubezppieczenia AutoSzyby.
hehe no nie dziwię sie że nordglass zdecydował że ich szyba hehe trzeba było powiedizeć link4 że nordglass ani montaż ani szyba nie wchodzą w grę... szkoda że musiałeś się spieszyć ... no cóż jest jak jest ideałów też nie ma i PZU bez skaz nie są ale generalnie trochę się przepłaca i w większości przypadków są zdecydowanie wporządku więc ja tam zawsze ubezpieczam u nich... jedynie ja bym wprost zagroził nie przedłużeniem ubezpieczenia.. pewnie oleją ale to chociaż niech wiedzą
-
Wymiana szyby z ubezppieczenia AutoSzyby.
O nie nie mój drogi Panie z PZU zadzwoniła do mnie bardzo miła Pani umówić mnie na godzinę wymiany szyby i zapytała jakiej firmy szybę sobie życzę i gdzie chciałbym podjechać a najbliższe punkty współpracy odemnie to ( i tu podała dwa i nordglass ) nie pamiętam już jak się nazywaal firma gdize montowałem ale czytając opinie o nord powiedziałem byle nie nordglass a szybę poproszę pilkingtona zapytała jeszcze o czujniki deszczu zmierzchu by przygotowali dobrą szybę, pojechałem na wymianę 3 godzinki szyba idealnie spasowana idealnie wygląda itd... także tak jak koledzy piszą dalej ubezpieczaj w link40 i 4.... pewnie jak Ci nie daj Boże przyjdzie korzystać z AC to powiedzą Panie naprawimy tylko że części tylko i wyłacznie można sprowadzić z chin.. a to może wstawie do aso (NIE) a to może dopłacę do lepszych części (NIE) no to może zezłomuje auto a wy dacie mi 5 złoty ekstra (TAK)