Treść opublikowana przez amaradaar
-
B8 TrOOOOp
No a jaka srednice ma rurka miedzy koncowka stara a puszka wydechu ??
-
B8 TrOOOOp
No a to nie jest po to zeby na te nasunac poprostu końcowki?? Te czarne.. jaki numer maja te koncowki i jaki rozmiar.. po srednicy zewnetrznej ??
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
mam gdzieś gałke od a7 w automacie.. jak mi bedziesz przypominał bo dziś miałem zerknąć na nią czy ma taki pierścień to może może.. co prawda gałka w super stanie bo kumpel zmieniał właśnie dla nici .. no ale ja tam jej nie założę a na handel już poł roku leży w kartonie nawet nie wystawiona.. to się coś pomysli
-
B8 TrOOOOp
http://www.sklep.motorpol.pl/sklep/Wbijasz numer czesci wyskakuje Ci cena 8T0807791 2ZZ rozumiem ze o ta Ci chodzi ?? 469zl
-
B8 TrOOOOp
ehhhh młodzieńcze zgadnij... tu jest Polska...
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
ehhh a nie ma gdzies gałki na all takiej w koszmarnym stanie...
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
aaa to nie Polak to chory umysłowo fanatyk swojego jeżdżącego cudeńka
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
Hehe ale Polak tylko nerwowy jak glodny albo jak mu ktos butelke wodki zabierze
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
Aaa gdzie tam dowalił powietrza w opony do 10 atmosfer.. malo tego zrobil to ustami takie mial cisnienie jak to zobaczył
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
Łuffff bo wez tu znowu daj spoilerek lakiernikowi 500+ by pekło
-
B8 TrOOOOp
Najpierw musisz otworzyc maske a pozniej powiedziec kochany samochodziku wydaj mi moj pstryczek elektryczek A tak serio to na tym zdjeciu widze ze jest na zatrzaskach w oslonce a łona jest przykrecana http://allegro.pl/wlacznik-swiatel-audi-a4-b8-2009r-i6424170814.html
-
B8 TrOOOOp
no i nie musi być polift zeby miał chrom nie mam polifta a chrum mum
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
hehe nie wiedziałem że robią też B8 lift nie oryginal pytaj tu młodzieńcze a jesli nie znajdziesz chętnych to do mnie masz godzinke drogi http://a4-klub.pl/index.php?/topic/286-spoty-3m-kazdy-wtorek-godz-1900-parking-podziemny-matarnia-sektor-b10/
-
B8 TrOOOOp
Uuu a poliftowy czyn sie rozni pytanie czy tak samo styki ma ?
-
B8 TrOOOOp
Hmmm to juz ktorys raz czytam ze czterotlok slabiej hamuje... ktos pisal ze to zle odpowietrzony uklad po wymianie moze warto sprawdzic...
-
B8 TrOOOOp
Nie oszukuj sie bedzie to samo Moze bedzie lepiej Zamek kupiony w aso, ponad 500 zl no niestety ale na biednego nie trafiło dasz rade i nie ,nie nie będzie lepiej
-
B8 TrOOOOp
Nie oszukuj sie bedzie to samo
-
B8 TrOOOOp
kurde racja, źle pomyślałem , dzięki za naprostowanie ale jakby co mozesz dać dystanse zrobione już pod 57,1 byle felga miała słabe et
-
B8 TrOOOOp
nie da się ale możesz zrobić na kostce zworke nie będzie wkurzać komunikat na fisie i klocki mozesz dojechac do końca
-
B8 TrOOOOp
mam tłumik bez nakładek chromowanych. mam przyspawane końcówki. Potrzebuje właśnie numer tej końcówki co jest przyspawana. Czy jej numer przy tłumiki 3,0 tdi to 8K0253683J ja mam zwykłe końcówki te spawane a nie chromowane końcówki. Czy tak własnie końcówka co jest przyspawana ma numer 8K0253683J mój numer ostatniej puszki tłumika do której wspawana jest kocówka to 8K0 253 611 R 8K0253683J wszystko masz w linku z etki.. http://etka.cc/audi/part_single/catalog/au/markt/RDW/modell/A4/year/2009/drive_standart/636/hg_ug/253/subcategory/253095/part_id/262873/lang/e#sec_9
-
B8 TrOOOOp
mnie tam działa jak nalezy aha pisanie legło w gruzach hehe jestesmy moderatorami wpisów Sikszaka czy tego chcemy czy nie
-
B8 TrOOOOp
no dobra ale najwazniejsze pytanie ty masz nakładki na wydechu czy sam wydech z przyspawaną właśnie ta końcówką tak jak ejst na fotce bo to dwie różne rzeczy są... etka.cc/audi/part_single/catalog/au/markt/RDW/modell/A4/year/2009/drive_standart/636/hg_ug/253/subcategory/253095/part_id/262873/lang/e#sec_9 tu masz etke z wydechami zerknij może to Ci pomoże.
-
B8 TrOOOOp
Sterowniki w drzwiach mogą już być pod składane lusterka i nie trzeba by było wymieniać - ja tak miałem. Proszę mnie tutaj nie kusić Baaa powiem wiecej spore szanse ze tak jest
-
[b8 CAGA] czarny avant ŚLĄSK, LY9B, s-line, 1bv, Pierwsza z felgą 19" z Q5/SQ5 LIFT
Pewnie ze pasuje ja tam bym sie smiał pół dnia z tego jakbym na ulicy wylukał pozatym dla wiekszosci ludu b8 to rakieta za grube miliony
-
B8 TrOOOOp
Przeciez mechanik ktory sie zna bedzie wiedzial najlepiej i Ci powie za ile dni auto do odbioru hehehehe