Treść opublikowana przez amaradaar
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
ehhh jak za darmola 470
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
no i jakiś porządny zestaw kluczy który muszę sobie sprawić na święta jak nic ---------- Post dopisany 21-12-2013 at 11:10 ---------- Poprzedni post napisany 19-12-2013 at 19:30 ---------- łooot i dziad moroz był tego lata trochu wcześniej i przytargał 12kg stali ---------- Post dopisany at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany at 11:10 ----------
-
chromy na dark red??
Edison też się bał
-
Biały kolor audi
- [B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
łuuuu no ja niby mam ale ciasno cimno no ale ważne że ciepło i rezanka robić można- [B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
Dziękuję jeszcze parę modzików trza pyknąć, a parę leży w garaża ale już rąk brakuje- chromy na dark red??
nie czekaj tylko sam zrób skoro wymyślasz ....- [B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
Bardzo bardzo Polecam ---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ---------- Weź se ten kanał przekop, bo na schodach średnio się leżało Niech dobrze grzeje i mało kopci no się czepia noooo może jeszcze podgrzewane cooooo- [B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
oooo Panie kuna już od pół roku leżało w garaża ale że było cieplutko to potem potem, no ale ostatnio parę razy dupka przymarzła więc czas nadszedł najwyższejszy- [B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
miałem w golferze więc i tu było jak znalazł no i teraz tylko Cieszyć się ciepełkiem- [B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
Lato poszło, zima przyszła, więc czas nadszedł na grzejniczek a zatem prezentuje W jak Webasto zarazem pragnę serdecznie podziękować Mario za genialne towarzystwo i mega pomoc- B6 DIVISION
5 - Przewód antenowy od modułu anteny do odbiornika radiowego ogrzewania postojowego ( avant ) Panowie numer proszę pilneee- B6 DIVISION
ale masakrę zrobili... co to za felunek koła od wozu strażackiego- Nóż kuchenny na prezent
tak mam takowe jak kupowałem dałem 299 i są naprawdę bardzo dobre- ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
no to trza było domknąć a nie taki wstyd a szczerze super furacz no i koniki- [TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
cześć do czyszczenia egr potrzebyje te uszczelki?? 3CO 145 117F sztuk 2 N90 927 302 Oring uszczelniający EGR-dolot, sztuk 1 069 131 547D, sztuk 1 038 131 547 A - uszczelki łącznika EGR-kolektor spalinowy sztuk 2- B6 DIVISION
a faktycznie dolot czyli powietrzunio ---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ---------- a to jaki numerek ma tam uszczelunia- B6 DIVISION
dolot czyli rura miedzy intercoolerem a egr tak ?? no to ta 3CO 145 117F uszczelka jest włąsnie do tego prawda- B6 DIVISION
Nie jestem 100% pewny numerów. 3CO 145 117F sztuk 2 N90 927 302 Oring uszczelniający EGR-dolot, 069 131 547D, 038 131 547 A - dwie uszczelki łącznika EGR-kolektor spalinowy Sam się szykuję do kolejnego czyszczenia EGRa zobaczymy jak wygląda po 20 tys bo zaczyna cieknąć na nowo Ostatnio się za to brałem przy zmianie oleju ale jest tam śruba do której ciężko się dostać a ja rok temu dowaliłem mocno i jest problem Cieknięcie mi tam aż tak bardzo nie przeszkadza bo wyrezałem kawałek blachy żeby mi tam nie leciało na plecionkę ale silnik za to brudny u mnie niby nie cieknie ale by trza wkońcu zajrzeć.. czyli 3CO 145 117F sztuk 2 N90 927 302 Oring uszczelniający EGR-dolot, sztuk 1 069 131 547D, sztuk 1 038 131 547 A - uszczelki łącznika EGR-kolektor spalinowy sztuk 2 łącznie 6 szt uszczelek??- B6 DIVISION
Dobra Dupeczki chciałbym się wziąć za przeczyszczenie EGR ale wiem ze trzeba sie wyposażyć w uszczelki.. możecie podać ich numery... i jakie to trze i ile..- B6 DIVISION
no na moje z mini casko to nic nie skurasz bo to jedynie jakby w ciebie wpadli nie robiac szkody całkowitej i jakby przez Ciebie np Jeleń przebiegł- [B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
oj tam zaraz zaraz, przeca czekałem dwa dni na siateczke ---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ---------- Toć przecie mówił, że na tydzień no jo Wladi dwie pary majtasófff, t-shirt i heja- [B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
ori ori 8E5861869- [B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
no taki miałem pomyślunek.. może na przyszły sezon będzie bez napisiksa Wladymircu toć tam byś raptem dwie koszulki i jeansy wsadził- [B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
już jestem mega fajna rzecz, w końcu nic nie latta do tego pod klapę bagażaja wpadła torba na waciki oo to to to mniej lub wiecej ta ka takata - [B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line