Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RFK

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RFK

  1. U mnie to samo jak zimny to chodzi lekko ,a jak rozgrzany to już ciężej
  2. Poszła 5-tka
  3. Słuszna uwaga że taniej,ale i tak miałem zamiar wymienić ten zaworek bo jest pęknięty.A nad manometrem myślałem,może coś wykombinuje. [br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 21:36_________________________________________________Wymieniłem dziś ten zaworek n75 jest znaczna poprawa.Zamieszczam logi http://vaglog.rtnet.pl/rafik1613_52581.html . Zaworek kupiłem za 185 zł w aso skoda jego nr to : 06a906283e .Może się komuś przyda [br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 11:33_________________________________________________Nabyłem już manometr i wężyki , ale teraz myślę gdzie najlepiej było by się podpiąć . Podpowie ktoś?[br]Dopisany: 23 Lipiec 2011, 00:15_________________________________________________Więc tak podpiąłem wężyk pod rurę idącą do intercooler'a pod chłodnicą , a manometr zamontowałem w schowku.I turbo ładuje na postoju do 0.4 , a pod obciążeniem 0.5-0.55 przy 2000 rmp na 3 biegu.Czyli tak ma być,czy trochę za mało?
  4. To jak byś kiedyś się zdecydował na tą Sirio to napisz jak to się sprawuje
  5. Dziś zamówiłem nowy elektrozawór N75. Dam znać czy coś się poprawiło.
  6. Tak samo było u mnie ,ale jak kolega napisał ze już podmieniał pompkę to może gdzieś nie łączy
  7. Moim zdaniem jak nie zależy ci zbytnio na osiągach to weź ta Sirio zamontuj .W trasie się zawsze dogadasz z kimś i masz 3w1 jak by nie było a i wygoda bo nie trzeba za każdym razem odkręcać tej alaski(miałem taką na Fiacie 125p to tylko w trasę montowałem)
  8. Ja u siebie na przykład miałem podobne objawy raz się wszystkie drzwi zamknęły raz tylko od kierowcy . Więc sprawdziłem z wujkiem czy pompka działa poprawnie , wyciągnęliśmy ją i niby wszystko w porządku było ale gdy po otwierało się i po zamykało co chwile to raz zamknęło wszystkie drzwi a raz nie.A wyszło na jeden zimny lut na tej płytce od pompki . I teraz gitara jest za każdym razem zamyka i otwiera
  9. Tą kostkę dostaniesz w sklepie z częściami samochodowymi , a jak nie to na zamówienie w np. ASO Skoda podam ci nr mojej starej kostki może się przyda. 4A0 905 849
  10. Kostka stacyjki na 100% .Koszt to około 30 zł.
  11. Jeżeli podepniesz Vag-a , komputer powinien wypluć błąd.
  12. U mnie było podobnie jak postał z 5 min to 90 na blacie , a jak tylko ruszyłem i zrobiłem z 4-5 km to temperatura spadała. Wymieniłem czujnik i termostat(wahler) i teraz gitara.
  13. Dziś wyciągnąłem ten zaworek(n75) i zrobiłem test wyjść żeby sprawdzić czy cyka .I cykał więc pomyślałem żeby podmuchać w te końcówki posprawdzać czy gdzieś nie przepuszcza . Dmuchnąłem w środkową końcówkę i gdy tłoczek powinien docisnąć nie powinno być nigdzie przedmuchów ale był przedmuch do końcówki która jest od gruszki(WG) . Tak powinno być? Chyba nie Poniżej zamieszczam rysunek.
  14. Auto ogólnie nie ma tej mocy , a jak mu się depnie to czasami szarpie.Czy to może być zużyty już elektrozawór N75 ? Proszę o analizę logów 002,007,025. http://vaglog.rtnet.pl/rafik1613_51297.html
  15. Bierz Unidena.To dobre i solidne radio.
  16. RFK odpowiedział(a) na bonzo86 temat w Audi A4 B5
    Tak jak tu kolega wyżej podał w linku,a tak to wygląda w rzeczywistości

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.