Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sasza

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sasza

  1. sasza odpowiedział(a) na czucz temat w Audi A4 B6/B7
    czy webasto puszcza dyma? nie czuć ropą przy próbie odpalenia? trzeba by sprawić świecę i sitko, chociaż zazwyczaj przy takiego typu usterce winny jest sterownic pieca
  2. w sankach jak i nadwoziu są otwory na kołki ustalające
  3. Ci co aktywnie uczestniczyli mają swoje forum więc moim zdaniem nie ma sensu, gdyż wątek będzie miał znikome zainteresowanie. Nie bez powodu też Battalion został zamknięty.
  4. sasza odpowiedział(a) na Jacek31 temat w 1.9TDI
    zdejmujesz osłonę, luzujesz napinacz, zmieniasz rolkę kontrolujac położenie paska, wykonujesz procedurę ustawienia napinacza i tyle
  5. sasza odpowiedział(a) na zelek2012 temat w Audi A4 B6/B7
    6 bieg nie jest jakimś super nadbiegiem, więc będa krótsze przełożenia na innych biegach przez co silnik będzie miał tylko lżej
  6. sasza odpowiedział(a) na kantek1 temat w 1.9TDI
    Nie umiesz nawet zauważyć swojego błędu, wprowadzasz innych w błąd i jeszcze pouczasz innych. Zdjęcie masz na górze a4 b6 avf i co nie ma chłodniczki? Jest! Były chłodniczki w b6 napewno przy automatycznej skrzyni biegów. I nie pisz tu głupot.
  7. sasza odpowiedział(a) na kantek1 temat w 1.9TDI
    1.9 TDI tj. AVB,AWX, AVF, montowane w B6 nie mają żadnej chłodnicy spalin. Nie obchodzi mnie co było a co nie było montowane. Widzę na zdjeciu chłodnicę spalin, więc piszę. Jeżeli ty jej nie widzisz, proponuję wybrać się do okulisty.
  8. sasza odpowiedział(a) na kantek1 temat w 1.9TDI
    rurka egr. Pod nią chłodnica spalin
  9. sasza odpowiedział(a) na Jacek31 temat w 1.9TDI
    w b5 wlepek nie było pod kanapą, chłopak tylko nasiłuje się, połamie zapinki, znajdzie 2eurocenty i zasmarkną chusteczkę ale napewno nie wlepkę
  10. sasza odpowiedział(a) na Jacek31 temat w 1.9TDI
    Nie znam się to się wypowiem? po chu? Dla wiadomości - pod kanapą to może mieć b6 czy b7. Pierwszej zacytowanej odpowiedzi to nawet nie skomentuje. 100% pewnosci da Ci odczytanie numerów z bloku silnika. Możesz również zerknąć po nr ecu. Jezeli będzie w plastikowej obudowie 8bit to 100% 1z. Jeżeli inaczej, po nr ecu wujek google podpowie.
  11. sasza odpowiedział(a) na piko17 temat w Audi A4 B5
    raczej trzeba, chciaż lepiej odrazu wymienić
  12. Jak musisz naparzać młotkiem aby wybić dolne wahacze to siłę masz chyba przedszkolaka. Czasem robi się po 2 kmpl dziennie i wycicie dolnych wahaczy to jedno porządne stukniecie młotkiem. Więc jak kolega wyżej dodam
  13. sasza odpowiedział(a) na piko17 temat w Audi A4 B5
    Jeżeli konwerter opiłkuje to jest do wymiany. Jedynie okładzina z lock-up może pylić. a suwaki można łatwo zregenerować
  14. jak możesz w multi czuć zmianę biegów? jezeli czujesz zmiane biegów w multi to uwierz że to nie jest multi. A jeżeli czujesz szarpnięcia ciągle przy tej samej prędkości auta to do wymiany któryś z wariatorów (2600 bądz 3600) + łańcuch 1200 + robocizna.
  15. sasza odpowiedział(a) na piko17 temat w Audi A4 B5
    Tylko i wyłącznie wymiana dynamiczna z płukaniem skrzyni. Na polskie warunki max 50k km. Po wymianie statycznej 99% ze po jakims czasie pozapychają się sitka na mechatronice i nie będzie odpowiednio sterować sprzęgłami i hamulcami.
  16. Czy po wymianie konwertera skrzynią była na nowo adaptowana? Wysłane z mojego Thunder3 45 LTE przy użyciu Tapatalka
  17. Bledy zczytaj z sterownika skrzyni a nie silnika. Wysłane z mojego Thunder3 45 LTE przy użyciu Tapatalka
  18. Takie same objawy dają nieszczelne uszczelniacze pompek, jak je wymienimy i poprawy nie będzie, albo będzie na krótko, to gniazda do regeneracji A wracając do tematu, jak już odpali to jeździ bez problemów, nie ma żadnych niepokojących objawów ? Jeżeli nie chce się uruchomić , to podczas dłuższego kręcenia rozrusznikiem z wydechu leci biały dymek ? Jakie obroty ma silnik podczas kręcenia rozrusznikiem, gdy nie chce odpalić ? Jak wymieniamy uszczelnienia na pompkach i nie zauważymy że gniazda sa wybite do d*pa z nas nie mechanik
  19. Jeżeli gniazda są wywalone, na wolnych obrotach korekcje będą powoli rosły aż do 2,99
  20. jak już niby osprzęt masz pewny, to zostają zimne luty w sterowniku. Podstawił bym sterownik i tyle
  21. sasza odpowiedział(a) na miszaq92 temat w 1.9TDI
    O ile wszystko dobrze poskładane, 99% to pompa wody. Jeździć, nie przejmować się.
  22. ecu w ololicy 100zł + adaptacja immo
  23. raczej sterownik musi robić robotę, innej opcji nie widzę, no chyba że potencjometr gazu świruje
  24. tempomat masz? może on szwankuje?
  25. Panel kosztuje 30zl wymiana 10min. Elektryk wezmir min 100zl Wysłane z mojego Thunder3 45 LTE przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.