Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maron_d

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez maron_d

  1. Nie, to nie tak. To jest 19% (dokładniej 18.7%) ceny brutto, czyli tego co płacimy na stacji. 23% doliczasz do ceny netto.
  2. Jeden z komentarzy:
  3. Owszem, na forach nie forach jest pełne poparcie dla JKM, ale i tak nie przejdzie tak jak w ostatnich wyborach Sam na niego głosowałem, przedstawiałem znajomym by na niego głosowali, albo chociaż zainteresowali się jego programem, co ma do zaoferowania i co? "Na Tuska, byle by Kaczor do władzy nie doszedł!", "na Palikota, bo maryche chce zalegalizować" itd. itd., zawsze coś by poddać się presji mediów i nawet nie zajrzeć do programu JKM i NP. Pierwsze co powinno się zmienić to mentalność ludzi i podejście do niektórych spraw. Tak na wesoło: http://www2.zippyshare.com/v/39103137/file.html Odnośnie Cejrowskiego i ACTA: http://narodowcy.net/wojciech-cejrowski-o-acta/2012/01/25/
  4. A da radę go przerobić do diesla? Mateusz (Wujek141), jak masz pełny fis to ile będziesz za swój licznik wołać jak będziesz "swapa" robić ? I jak tam linie na fisie wyglądają u Ciebe ?
  5. Albo wyskoczyła Ci półośka Mi się podczas wymiany osłony przegubu zje*ał właśnie przegubik i przy ruszaniu robiło się takie "ptyk" i auto już nie jechało P.S. Jak się coś tam w okolicy koła "tłucze" to raczej wyskoczyła sobie półoś, ona powoli się kręci w kółko leżąc na wahaczu, też tak miałem
  6. Flyer, ciekawi mnie jedna rzecz w Twoim aucie, powiedz mi jeśli poprzednio siedział tam AKE a teraz jest AGB, zmieniałeś wlew paliwa, czy nadal jest szerokie wejscie jak w dieslu i ta klapka ON ONLY ? P.S. Wiem, głupie pytanie
  7. Niby skąd ta pewność, skoro wszędzie "trąbią", że rząd jest gotów podpisać 26.01 ACTA, a z tego co dobrze pamiętam to nie przesunęli na ten dzień Prima Aprilis :gwizdanie:
  8. Shell on extra - 5,86 Shell VP Diesel - 5,98 "Taniość"
  9. Z grupy VAG czy MB ?
  10. To jednak obeszło się bez malowania ?
  11. Też byłbym za R36, bo można usunąć to nieszczęsne FSI, ale że silnik ten też jest VRem to raczej odpada
  12. Ostatnio na 70l (wiem, wiem, A4 nie ma takiego zbiornika, dolewałem wpierw 27l potem 43 na trasę pod korek) zrobiłem 1114km co daje spalanie około 6,28l/100km 600km z tego to trasa z ciężką nogą, około 100km miejska jazda po górskim terenie a reszta to "wkoło komina" z umiarkowanym butowaniem
  13. pozdrowienia dla Kolegi wlasnie tak myslalem ze ktos z klubu mi mrógal wiec odposcilem e awaryjnymi zdarza mi sie czesto latac ta trasa bo mam dziewczyne w Krotoszynie:) Też daleko nie mam, całe 12 km Jeździ się w inne okolice i nawet nie przypuszcza się, że tyle ludzi z forum tam można spotkać P.S. Skoro latasz przez Trzebnicę to pewnie A4 śmigasz, nie lepiej Ci DK11 ?
  14. maron_d odpowiedział(a) na maron_d temat w Audi A4 B5
    Dzięki majkel za podpowiedź, właśnie miałem dodać że od długiego czasu (poprzedni właściciel jak "wziął" to auto w rozliczeniu to już mu tak chodziło sprzęgło) czyli jakiś 40k km wysoko strasznie łapie sprzęgło, i twardo chodzi, ale działa i ani mu się pogorsza ani polepsza :gwizdanie: Ale jeśli chodzi o wrzucanie tych biegów, to raczej winiłbym synchronizatory/wybierak niż sprzęgło
  15. maron_d odpowiedział(a) na maron_d temat w Audi A4 B5
    Dzięki za odpowiedź Trzeba będzie zmienić tą oliwę bo te zmiany biegów na zimnym są bardzo nie halo
  16. Nie wiem jaka jest różnica między heblami w AJL a AFN, ale ja do siebie za textary dawałem 150 zł. Jeśli do AJL'a to normalna cena za textara to lepiej dołożyć te 4 dychy i wziąć ori od dev'a
  17. maron_d opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam wszystkich Szukałem po forum szukałem, ale nic satysfakcjonującego mnie nie znalazłem dlatego piszę. Otóż w moim poczciwym AFNie o przebiegu podejrzewam pierdyliona kilometrów zaczyna się problem z wrzucaniem biegów Otóż na zimnym ciężko wchodzą biegi (1 i 2 bodajże nawet i ta ciepłym ciężko się wbija) i mam takie pytanie, wymieniać olej, czy tylko go dolać? Bo podejrzewam, że za taki stan będzie odpowiedzialna właśnie oliwa Widziałem w paru tematach, że po zmianie oleju zaczęły się problemy i mam dylemat czy wymienić czy tylko uzupełnić ubytki Drugie pytanie, ktoś wie jaki tam olej przychodził ? Podejrzewam, że 75W90, ale GL4 czy GL5? Jeśli coś poyebałem to śmiało pisać ino nie linczować Pozdrawiam, Jakub
  18. Owszem tu masz całkowitą rację Ale odnośnie przybywania min i pańskich i bezpańskich psów to jest tu trochę inaczej niż u Was, dlatego może skończmy tą wymianę zdań bo do niczego nie prowadzi, musielibyśmy się na jakiś czas miejscem zamieszkania zamienić by to sobie uświadomić
  19. Może i owszem masz racje, nie wiem jak u Was jest, ale u nas jest problem tego typu, że ludzie mają psy, nie pilnują ich, jak mają sukę nie wysterylizują jej, potem przychodzą na świat niechciane psy, które porzucają gdziekolwiek zostawiając na pastwę losu a potem nagonki na normalnych ludzi, że to przez nich bo oni mają psa i chu (dlatego tak namolnie wspominam o bezpańskiej zwierzynie). To jest takie niepotrzebne wrzucanie wszystkich do jednego worka (np. jak to stronę wcześniej miało z kolegą qrczak - gdzie wyznał nam, że po psie sprząta, chociaż sami nie wiemy jak jest, jedynie możemy mu wierzyć na słowo). I najbardziej to mnie drażni. A odnośnie mojego sposobu myślenia to staram się być po prostu wyrozumiały, bo zwierzęta nie mają rozumu takiego (jeśli w ogóle go mają) jak my - ludzie, którzy właśnie dzięki niemu mogą uniknąć sytuacjom jak w przypadku Zientarskiego... Dlatego właśnie pies nie poczeka z postawieniem klocka do miejsca aż będzie mógł zrobić to pod jakiś krzak gdzie nikomu to przeszkadzać nie będzie i nie będzie nawet tego widać, tylko zrobi tam gdzie wygodniej. Marku nie zrozum mnie źle i nie odbieraj tego jako atak na Ciebie, po prostu dobił mnie pomysł z pieluchą i wycieraczką Podejrzewam, że nie było to serio A teraz może skończmy tą "gównianą" rozmowę @qrczak; Marku, nie, nie miałem rygoru do 18 roku życia, wręcz przeciwnie, nie miałem żadnych zakazów i w sumie na dobre mi to wyszło - nie piję, nie paliłem i nie palę, o "ćpaniu" nie wspominając Nie byłem pilnowany, i również bawiliśmy się po budowach, graliśmy w piłkę, ale wytłumczyłem Ci w poprzednim poscie, bardziej mi chodziło o wczesny wiek, za bobasa Cieszę się, że uwielbiasz zwierzaki i tym bardziej mnie cieszy, że nie chcesz brać żadnego na siłę by się męczył
  20. No niestety, ale tu się mylisz, jak już napisałem wcześniej do 18 roku życia to Ty sprawiasz opiekę nad dzieckiem i to Ty jesteś odpowiedzialny za to co się z nim stanie, jeśli tego nie rozumiesz to współczuję Twoim dzieciom I jak dobrze przeczytasz mój post wcześniej to nie chodziło mi o stadium grania w piłkę na trawie a właśnie głównie o małe dzieci takie jak podałem na plakacie wcześniej i tego typu nagonki... Nie mam zamiaru na smyczy dzieci wyprowadzać, ale śmiem stwierdzić, że to było bardzo podłe, mam nadzieję, że nie przyjdzie Ci kiedykolwiek czegoś takiego usłyszeć/przeczytać... Fakt, nie jestem z Warszawy, miasto w którym mieszkam jest dużo mniejsze ale i tu się dba o sprzątanie po własnym psie i mimo, że tylko od czasu do czasu przewinie się kilka bezpańskich psów to jak to ująłeś "min" przybywa ciągle niestety... Idąc Waszym tokiem rozumowania trzebaby się pozbyć wszystkich psowatych i kotowatych na świecie bo wszędzie gdzie nie pójdziecie to wdepniecie w gówno, no sory, ale ja tak Wasze intencje odbieram I dodam jeszcze, że owszem, mi też przeszkadzają mi "psie bobki" na zewnątrz, ale niestety to naturalna rzecz i niestety w 100% nie jesteśmy w stanie tego wyeliminować. P.S. Po Waszych postach, mam wrażenie, że nie mieliście nigdy psa i obojętny Wam los tych czworonogów, przykre.
  21. Bo nikt nie robi dzieci, i już od małego nie wyrzuca ich z domu na pastwę losu mając na nie wy je ** ne. Albo też nie kupuje jako prezent a potem jak się znudzi wyrzuca jak zużytą zabawkę... Zauważ, że nawet jakby każdy właściciel sprzątał po swoim psie, to ten problem i tak pozostanie przez bezpańskie psy/koty, które będą robiły gdzie chcą, a i tak nie pójdą do schroniska bo nie ma miejsca. A później mimo tego, że kolega qrczak sprząta po swoim psie to będzie niedowierzanie jak tutaj przez kolegę mily A tylko dlatego, że wdepnął w minę i już na nic starania kolegi bo? Bo taka jest mentalność ludzi... Też często wdepnę w psią minę i zawsze, zawsze powtarzam sobie, że to tylko i wyłącznie moja wina, że nie patrzę gdzie idę, ale jak się chce zrobić z czegoś problem problem to się zawsze coś znajdzie.
  22. I co zrobisz? Wezmę pieluchę dzieciaka i wytarzam w wycieraczkę pod drzwiami i też odpowiem: "przeciez to male dziecko wiec co tam taka kupa" Jest sporo mniej lub bardziej kulturalnych sposobów. Najskuteczniejsze to chyba jednak zawstydzenie takiej osoby. Coś się wymyśli Nie rób się śmieszny... Jeśli to co napisałeś powyżej napisałeś serio to śmiem stwierdzić, że to bardzo "płytkie" zachowanie... Bo podejrzewam, że nikt Ci nie wyprowadza psa, żeby Ci się wysrał na wycieraczkę Sam posiadam psa jak i również zamierzam mieć w przyszłości dzieci i uważam, że tak jak psa, tak samo trzeba pilnować dziecka, a nie pier***** na posiadaczy psów i robić plakaty tego typu http://psiakupa.blox.pl/resource/plakat.jpg . Wybacz, ale do 18 roku życia to Ty odpowiadasz za dziecko, i jeżeli wytarza się w psiej kupie to będzie to tylko i wyłącznie Twoja wina, Twoje niedopilnowanie bo równie dobrze mógł tam narobić bezpański pies, którego nie złapali strażnicy wiejscy lub po prostu nie ma na niego miejsca w schronisku, które są przepełnione przez ludzką głupotę...
  23. Wnęki mógłbyś dać w kolor auta, dobrze by się zgrało razem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.