Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maron_d

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez maron_d

  1. Albo się wyrobić tak, że nie będzie się dało w ogóle tej śruby odkręcić Kilka tygodni po zakupie głęboko w bagażniku mojej A4 znalazłem pudełko a w niej śruby zabezpieczające z nasadką, cały komplet. A teraz zgadnijcie dlaczego były w bagażniku a nie na kołach... Ja również jestem na nie, też nie słyszałem o przypadkach "tajemniczej zmiany właściciela" jeśli chodzi o koła
  2. Jeśli wgl znajdziesz seginy to się dowiesz, że tak I wszystko na temat P.S. Na klape US po lifcie polujesz, czy to nie w Twoim guście ?
  3. http://www.skn-tuning.pl/
  4. A ja mam pytanie z innej beczki odnośnie wahaczy, a dokładniej chodzi o lemfordera. W dziale sprzedam, jeden kolega pisał, że należy uważać gdzie wahacz został wyprodukowany. O co tu chodzi, bo nie wiem? Też podrabiają? Czy lem klepie gdzieś w Chinach też wahacze bo taniej ?
  5. W Wielkopolsce Drogi taki sport ?
  6. Widzę jest ruch w interesie Powiedz mi gdzie takie ładne seginy dorwałeś ? :gwizdanie:
  7. O kurka to nieciekawie ;( To powodzenia tam świrku
  8. To dobrze :> Oby żaden dziadu na niego nie polował ;(
  9. Co to dzisiaj takie podwyżki ? P.S. U nas na stacji we wtorek było 5.69 ON Extra, 5.81 V-Power Diesel Pb jakoś 5.59
  10. I jak tam się sprawy mają ?
  11. Swirku, dzieje się coś w temacie? Jakiś lift, swap coś ten teges ?
  12. Zgodzę się z juniorem, do tych felg najlepiej pasuje poler i wnęki w kolur P.S. Tanio dałeś za te felgi, na alledrogo po 1700+ stoją za kpl.
  13. http://wpytke.pl/obrazek.php?325 widzę że i a4 się przewija
  14. Nie kracz Gracjanowi Daniel, nie kracz Oby mniej takich "drobnych" awarii Gracjan @down; Daniel wiem, że się zgrywasz, swój też napisałem tak żartobliwie
  15. Cześć Grzegorz, gdyby nie to, że masz jedną lampę do naprawy to wystarczyłoby przełożyć soczewki, wsadzić żarnik i przetwornice i tyle (znajomy ma takie komplety i sam się zastanawiam bo już mnie denerwują moje zmęczone odbłyśniki w soczewkach dzięki którym uja widać w nocy ). Co do sprysków to tak jak Ci koledzy napisali, szukaj jak najtańszego w dobrej cenie kompletu, przeglądaj często giełdę na forum, bo czasmi się tam takie rarytasy zdarzają w dobrej kasie
  16. Jest zdrów jest zdrów na całe szczęście Powiem Wam, że właśnie tak ostatnio dotarło mi do głowy, że te cyrki z brakiem masy zaczęły się jakoś dziwnie po wymianie regulatora napięcia... Rafale, dzięki za uświadomienie mnie, że jest to błahostka bo to właśnie dzięki Twojej pomocy zacząłem szukać co w trawie piszczy
  17. Akumulator sprawny, regulator napięcia kupiłem BOSCHA po Vinie Co się okazało to nie było jednej z dwóch śrub masujących na regulatorze napięcia Przekręciliśmy śrubę z AWXa i hula Dziękuję Panowie za pomoc
  18. Dodam jeszcze, że po przekręceniu zapłonu nie świeci mi się kontrolka aku...
  19. Okej Ogarnę to, bo w sumie te klocki z kontrolką po dodaniu gazu zaczęły się po wymianie regulatora a co za tym idzie wyjęciem alternatora
  20. Dzięki kolego za odpowiedź, ale regulator to nie będzie bo mierzyliśmy napięcie jakie daje alternator i jest w przedziale 14.0-14.3V Na niskich obrotach też do końca nie ładuje mimo że kontrolka się nie zapala, bo jeżdżąć spokojnie na niskich obrotach (nie doprowadzając do zapalenia sie kontrolki) rozładowało mi baterię i właśnie się parch ładuje
  21. Witam wszystkich Mam problem z moim AFN'em, a właściwie z osprzętem ukł el. i już od tego wariuję No więc, wymieniłem wszystko co możliwe i auto dziś już rozładowuje aku i prawie wiemy co jest grane, ale chciałbym się poradzić. Otóż wymieniłem regulator napięcia w moim audi bo szczotki jak to kolega wymieniający ujął były w stanie agonalnym - czyt. tak jakby już ich nie było, a alternator dalej jakoś jeszcze ładował Po wymianie owego regulatora zaczęły się dziać cyrki... No więc podczas energicznego przyspieszania oraz na wyższych obrotach (3-3,5k rpm i wyżej) zapala się kontrolka akumulatora Myśleliśmy że winą tego jest sprzęgło, lecz po jego wymianie nic się nie polepszyło poza tym, że owe sprzęgło przestało szumieć bo i tak było zmęczone także na marne robota nie poszła W pewnym momencie podczas jazdy też zapaliła się kontrolka ABS-u, stwierdziliśmy, że jak zgaszę i odpalę ponownie to problem ustanie (Wtedy na climatroniku wykazało błąd nr 18.3, wie ktoś co to?). No więc zgasiliśmy jak dojechaliśmy do miejsca docelowego i... Skończył się prąd w aku Chcieliśmy rozbierać alternator czy czasem w środku coś nie jest nie halo, ale pomierzyliśmy podczas pracy silnika prąd jaki daje alternator i wychodzi 14.0-14.3V i kumpel stwierdził, że winę ponosi licznik i gubi masę Już rozkładam ręcę przy moim parchu bo męczę się z prądami ponad miesiąc bo a to czasu nie było a to wolnej gotówki i wychodzę z zapytaniem czy ktoś może coś podpomóc albo coś wie o podobnym przypadku Będę wdzięczny za każdą podpowiedź
  22. Odnośnie opału to piszesz oświadczenie, że posiadasz urządzenie/urządzenia grzewcze na olej oraz, że olej ten będzie wykorzystywany w celach opałowych, dopiero wtedy ktoś Ci przywiezie na legalu opał
  23. Widzę mistrz ciętej riposty nie śpi
  24. A u nas V power Diesel nadal po 5.71 :gwizdanie:
  25. żeby nie zaśmiecać, jaką masz oponę na zimę ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.