Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4-freunde

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez a4-freunde

  1. zapach kwiatowy a taka nowosc wprowadzona do aso w oczekiwaniu na Pizze powstało kilka ujęć
  2. super sie prezentuje
  3. K O S A F U R A
  4. taki mały prezent dostałem dzis od żony taki mały prezent a jak bardzo cieszy
  5. musze pomyslec co i jak mam w planach zrobic sticera na boku auta czekam na wizualizacje co myslicie?
  6. i w tym wszystkim jest problem ? moje to przynajmniej or i
  7. tylko te lambo to podjebka jest ..... wróce z pracy to zadzwonie do goscia i spytam jakiej to produkcji jest
  8. co racja to racja
  9. u mnie z heblem bida 280
  10. szkoda ze nie mozna zrobic virtual tuning
  11. mysle o zmianie felg na 2016 1. 2. 3. 4.
  12. te czarne ma fajne kółko
  13. fajne auto .... widziane za live .... skora i koło daja mega efekt
  14. ogolnie impreza taka sobie i kurna skwar jest tam nie ziemski
  15. ja tez lece .... tez nigdy nie byłem a chciał bym byc
  16. ja lece (mimo to ze nie przeszedłem selekcji )
  17. szelka ori sabelt kosztuje 70pln..... ja swoja kupiłem w sklepie rolniczym "Agroma" takie tam z miejscowego spotu
  18. kupie komplet skrzynie, sprzegło , lewarek zmiany biegów tunel, w rozliczeniu moge oddac automat ...... 1,9 tdi 1999rok lift
  19. kurna człowieku jestes mistrzu
  20. no wiem wiem z a7 bedzie trzeba ja chyba troszke skrócic ....ja ten mod zostawiam na zime ..... duzo roboty bylo z obrobieniem tego?? szpachlowałes czy cynowałes?
  21. kolego auto fajne ale z kierownica to poleciałes grubo koło TTrs to ona nawet nie lezała to zwykła kierownica z TT ..... Slepy to może i ma kierownice z TTrs ale ty napweno nie ....... widze ze podpatrzyłes co i ja podpatrzyłem .....spojler elektryczny no zobaczymy jak to nam wyjdzie bo i ja taki planuje ogarnac w zime
  22. zaślepka jest własnej produkcji ..... mocowana jest bardzo prosto i szybko mozna ja zdjąć co do koła to napewno zostaje te które jest teraz..... zamysł na to auto był taki zeby zrobic je na OEM+ a one wpisuje sie w ten projekt idealnie
  23. Dzis wpadły pasy szelkowe SCHROTH 3 punktowe
  24. fajne to auto i te skóry ......

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.