Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. Tak tez zrobie i wtedy moze cos bedzie lepiej widoczne!zauwazylem ze jak mu przygazuje to na 90 procent z tego miejsca wudobywa sie cos co mi podchodzi pod spaliny z rury :shocked:pzdr
  2. Witam! Całkie nie tak dawno milem blizsze spotkanie ze slupem :thumbdown:nie pytajcie jak to sie stalo no i ukurat autko dostalo rowniutko na srodku tylnego kola,predkosc nie byla za duza maks 30km/h przy uderzeniuy!z poczatku cieszylem sie bo procz molowania nie bedzie za duzo wydatkow!trosze wczesniej i poszla by szyba a dalej zderzak i klapa!zauwazylem ze po tym zdarzeniu kierownica przy wyprostowanych kolach nie jest calkowicie tak jak powinna byc tzn jadac na wprost patrzac na kiere ma sie wrazenie jakbym skrecal delikatnie w prawo :shocked:czy od takiego uderzenia moglo sie cos przestawic???moge to jakos sprawdzic???dodam ze autko prowadzi sie tak jak wczesniej procz tej kierownicy... :mysli:pzdr
  3. Witam Prosze kolegow o ocene co do tego skad wycieka olej?dodam ze na poczatku przejezdzilem 10tys km na mineralnym oleju(zla porada mechaniora )a od dwoch zmian oleju jezdze na pol syntetyku!prosze o pomoc bo nie wiem co mam robic!dziekuje!
  4. od kad pamietam LPG to zawsze mowili o tym ze strasznie wzrosnie cena!skubance juz nie wiedza na czym maja nabijac swoje kieszenie!zeby to jeszce cos dalo bo kasa pojdzie do budzetu a my dalej bedziemy jezdzic po drogach rodem z dzikiego zachodu
  5. Witam!!! mam prosbe do bardziej doswiadczonych kolegow a zeby wytlumaczyli mi na tzw chlopski rozum jak zrobic pewne opcje na forum; -jak sobie zapodac obrazek w profillu noi w podpisie? -jak mam zrobic tak a zeby zdjecie po otworzeniu watku wyswietlalo sie a nie link? -jak odpowiedziec na przywitanie kogos w dziale newby? Wiem ze to dla was jest proste jak nic ale ja jestem zielony co do kompa Z gorki dziekuje i pzdr
  6. mnie cholowala astra i wstyd taki ale tak jak mowicie audianki maja w sobie magie i kazdy kto zna sie na 4kolach czuje szaczunek!ostatnio koles wmawial mi ze pasaty sa lepiej wykonczone od audi ale dla mnie wnetrze paska jest robione po to bo trzeba je zrobic i tyle
  7. wiec chyba znalazlem problem bo jedna z gum byla rozpolowiona na pol tak z dobre 4cm!dzis bylem pytac i nie ma problemu z dostaniem ich wiec wezme calu komplet okolo 120zl!jezeli to nie zadziala to bede musial zaopatrzyc sie w omomierz niestety!boje sie ze to moze byc takze uszczelka pod glowica bo jezeli jest wydmuchana to z rana moze zostawac trosze wody lub wilgoci przez co zalewa swiece!ale czy to jest mozliwe skoro plynu chlodzacego nie ubywa???fakt auto stracilo mocy troche wiec postaram sie wykluczyc wszystkie mozliwosci zanim oddam do mechanika!a dgybym po rannym odpaleniu nie dal sie mu nagrzac i wykrecil swiece noi przypyscmy ze beda wilgotne to wtedy mam pewnosc ze to uszczelka???pzdr
  8. Wszystkiego co najlepsze na nowej drodze zycia,noi oczywiscie jak najmniej zakretow GRATULACJE!!! :th:
  9. widze ze kolega jest anty nastawiony doLPG?po czesci sie zgadzam z toba a po czesci nie!wiec gdybym zarabial wiecej tak jak na wyspach tzn za h pracy stac cie na zalanie mniej wiecej 7litrow PB ale to jest polska i u nas co najwyzej jak nie mieszkasz w wiekszym miescie to przy dobrym ukladzie lejesz2litry PB :thumbdown Wiadomo ze LPG jest gorszym paliwem i gdyby u nas PB bylo tansze to tez bym nie przerabial!to tez zalezy ok km i ile ich stukasz?!ja od zawsze lubilem jazde troche szybsza i na to tez uwage zwracam!ostatnio widzialem kozacka A8 z najmocniejszym silnikiem i tez byla zagazowana kolo stuka od ciula klocow i musialby miec rafinerie zeby wyrobic! tak poza tym nasze silniki kochaja obroty wiec czemu mamy je zamulac jadac 90?jazdy nauczylem sie na tikusiu i nie raz musialem wyprzedzac ladna :audi:bo ktos oszczedzal i zawsze mnie to dziwilo.a to ze gaz az tam meczy autko nie jest prawda-koles niby tani Lanos cale 1.5 pojemnosci a na liczniku ma juz przejechane 350tys km i wszystko na gazie bez wkladania wiekszej kasy w silnik :rolleyes:pzdr
  10. ja mialem ten sam problem jezeli chodzi o dmuchawe ta ktora znajduje sie za schowkiem i to na 100 u mnie byly szczotki jak pierdzilnolem z reki to wszystko bylo oki ale to nie maluch wiec zamowilem nowa i wymienilem :th: musisz wyciagnac caly schowek i nie powinno ci to zbytnio trudnosci sprawic!nie pamietam dokladnie jak to sie robi ale jak nie poradzisz sobie z tym sam to pisz najwyzej rozbiore raz jeszcze :tongue4:pzdr
  11. ja bym ci takze poradzil opcje Szuszu_SG sam mam ciemy granat i powiem ci szcerze ze duzo ladniej moim zdaniem wygladaja ledy!co do przodu i angel to z tego co mi wiadomo to niektorzy narzekaja na to ze swieco gdzies w kosmos ale poszukakl na forum to napewno cos znajdziesz
  12. hajper jasne ze wytlumacze!!!np kiedy mam ochote jechac na drugi koniec polski to wsiadam i nie marwie sie czy styknie mi kasy :decayed:a jak chce pofisiowac to przelaczam na PB lub nie :gwizdanie: teraz moja dziewczyna robi 600km w 1 strone nz mazury i niema problemu z kaska Kolezka ma STI od bodajrze KUZAJA O NR 7 i wiez mi ze jak ma jechac gdzies dalej to bieze vw bo go taniej wyjdzie! JEDNYM SLOWEM OSZCZEDNOSC i trosze ekologia :th:
  13. Tata jezdzi Punto 2003r wiec on glosu nie ma ;] nie moge ze smiechu :polew: :polew: zawsze jak pucuje niunie przed domem to ludzie mowia ze mi lakier odleci dziewczyna wpieniala sie jak to na ulicy patrzalem na :audi:a teraz sama zastanawia sie nad kupnem mniejszego modelu A3!
  14. pamietam jak kiedys tankowalem LPG i gostek zapytal ktory to rocznik 00 czy 02 ale sie usmialem !jak mu powiedzialem ze to staruszka z 95!no to gosc zablysnal i przyznal ze jest zabdana MŁODY-AUDI w sumie twoja niunia wyglada bardzo bojowo to sie nie dziwie im :th:
  15. nie uwieze ze w mieszanym pali mu 4.5litra o nie co to to nie :)musialby miec silnik jakis super extra eco teka audi i tak RZADZI :th:
  16. piekne autko naprawde pozazdroscic
  17. chcialbym to zobaczyc ze jakis many audi jedzie 90km/h rozumiem ludzi co chca trosze oszczedzic na paliwie ale nie rubmy z naszych aut wozow drabiniastych material o spalaniu jest naprawde spoko ale watpie zeby mi sie przydal przez nastepne pare lat jak ktos chce to niech sobie przeliczy ile by kosztowalo tankowanie wedle stosowania sie do tego artykulu a ile bez.
  18. Skoro jest temat w jaki sposob rodzina i znajomi podchodza do mani audi to niech bedzie watek w jaki sposob ludziska nam zazdroszca :th:np-jeden kolezka powiedzial ze wpierdziela jak smok i wyszlo na to ze jego vectra 1.6 16v wpierdziela 4.5 na 100km no normalnie nie moglem i to jeszcze byl mieszany cykl inny znowu ekspert powiedzial ze audi z turbina jest do d*py bo tylko patrzec jak sie turbiny sypia jezeli ktos mial takie komentarze to niech sie dolaczy!!! nie jestem pewny czy temat byl juz zaczety ale najwyzej dostanie mi sie
  19. powiem wam sczerze ze dawno temu nie poruszaly mnie audianki mialem przekonanie do HONDY i dalej w pewien sposob szanuje ta marke ale od momentu zakupu a4 zmienilem zdanie :kox:cala praktycznie kase wkladam w nia a moja dziewczyna to byla nawet zazdrosna o nia kazdy mysli ze mi odwalilo ale wiadomo ze jak ktos wsiadzie to zmienia zdanie!!!koles powiedzial ze on by nie kupil bo dla niego to autko do szpanu a dle mnie poprostu ono ma w sobie to cos:polew:!!!
  20. co ty cerB nawet to by ja musial w polowie drogi zostawiac i isc z buta (bez urazysander)niunie mam od konca sierpnia 07 i do dzis pyklo juz 35tys wiec -okolo 8m-cy :gwizdanie:
  21. ja mam ten sam problem ale zauwazylem ze stalo sie to dopiero po tym jak zmienialem zarowki od oswietlenia czy moze to byc spowodowane tym ze nie wszedzie sa takie same tzn jedne mam 1.1 W a drugie 1.2W???Narazie jezdze bo to nie dokucza ale mozliwe ze siadzie w trasie a wtedy za mandat zabule 10 razy tyle co naprawa;(
  22. :hi:tak jak mowisz pod nr kat BOSCH-a kosztuje zaledwie 750zl :evil:ale jak juz bede kupywal to napewno nie pokusze sie na zamiennik wole poczekac i kupic cos rozsadnego...a powiedz mi jescze prosze jak mam sprawdzic czy nie ma przebicia???
  23. mstan wiec swiece wymienilem i dalej to samo!chodzilo ci o uszkodzenie katalizatora?zastanawialem sie nad kupnem ori nowej przeplywki bo nie chce meczyc auta!a co gdybym ja wypiol na moment odpalenia z rana???jezeli problem zniknie to znaczy ze mam rozwiazanie???a skad wiedziales ze twoja lprzeplywka jest w dogrym stanie??? sam zastanawialem sie nad kupnem uzywanej ale nowsze modele maja inna kostke ;(pzdr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.