Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. wesz82 odpowiedział(a) na ShaDowVyv temat w Audi A4 B5
    To tego kluczyka nie wlozysz do scyzoryka. Musialbys dorobic grot i przelozyc pestke immo.
  2. wesz82 odpowiedział(a) na ShaDowVyv temat w Audi A4 B5
    Ta i nie odpali.. Musi takze przelozyc pestke immo. Jakie masz zakonczenie grota tj to co siedzi w kluczyku?? Mi udalo sie wsadzic grot do obudowy z nowego audi. Tj byl to staryvaeb 95r. Tylko otwieralem i zamykalem z zamka a nie pilota.
  3. Widac poprawili bo w b5 jest plastik i z czasem podstawa sie wygina i nic nie daje wymiana uszczelki.
  4. wesz82 odpowiedział(a) na wojtlus temat w Audi A4 B5
    To oczywiste ze bedzie szybciej lapac bo masz nowa tarcze.
  5. Masz kanal w garazu?? Jak tak to szukaj takiej z lejkiem albo daj majstra niech pospawaja.
  6. Ja tez tego nie lapie.. Mam hajsy to robie to co nie pozwala na te 200plus i z glowy. Prawda jest taka ze ludzie boja sie pakowac w b5 bo nikt tego nie odda..
  7. wesz82 odpowiedział(a) na PrzemekC93 temat w 1.9TDI
    Niech kolega zamowi komplet z awx i sprzeglo z afn.najwyzej oddacie jedna tarcze.
  8. To nie pisz ze hajs nie ma znaczenia bo jednak tutaj ma duze znaczenie. Wazne ze Ci pasi i tyle..
  9. wesz82 odpowiedział(a) na PrzemekC93 temat w 1.9TDI
    Kup z awx komplet i daj do roboty.
  10. No tak jak sie zacznie modzic wsio to i nawet 40 k zabraknie?
  11. Chyba w bloku?
  12. wesz82 odpowiedział(a) na PrzemekC93 temat w 1.9TDI
    Jak sprezynki sa w niej ok to nawet lepiej niz ta z awx. Ale nie wiem czy podejdzie docisk pod to z awx.niby powinien..
  13. Chodzi o to ze bedziesz musial dac adapter pod to. Dlatego ze osadzenie tarczy z a6 bedzie inne. Wszystko mozna zrobic tylko pytanue czy hajs na to wylozony bedzie wart tego efektu..
  14. wesz82 odpowiedział(a) na PrzemekC93 temat w 1.9TDI
    Jezeli zrobiles tak malo na całym komplecie i juz zaczyna sie slizgac to nie wiem czy awx tutaj pomoze.. Moze kup komplet z awx i poslij na obicie tarczy z domieszka kewlaru wtedy powinno byc lepiej. Moze sam moment poprowadzony jest zbyt agresywnie od dolu i dlatego.
  15. Wlasnie wielu pisze ze nie ma takiej potrzeby a to jest smieszne.. Sam wiesz jezdziles lata na 312 a teraz masz hebel co w miare hamuje o roznica jest kolosalna. Co do montarzu to mechaniki tez sa cwane i powiesz mi ze chcesz to i tamto to za samo kombinowanie potrafi policzyc slono. Pamietam pytalem o zmiane sprzegla,powiedzieli 300 a jak bym chcial wymienic tez dwumase to cena skoczyla do 400.. Zenada bo ile srub trzyma ten dm 6??.No ale ich rozumowanie jest takie ze jak stac klienta na dwumase to trza juz szalec w jego kieszeni..
  16. Tak to mniej wiecej wyglada.tylko bez robocizny. Jak juz wstawiac motor to chyba lepiej dac pdka. Tak tylko traf ori 11 nie zajechana to bedzie swieto. Tak czy siak jak wyzej pisal ciah silnik juz swoje ma za soba i z czasem cos bedzie musialo się poddać.
  17. Wsio gra i swieci jak nalezy..
  18. Daj spokoj procz zmiany cisnienia na podcisnienie to wsio kosztuje tak samo jak w afn. Turbo 2k Wtryski 1 k Fmic 500zl robiony samemu.. W afn pompa to jest bol. Bez 11 nie siegniesz 200 a hybryda kosztuje mniej tylko po co jak za ta cene idzie wyrwac 11. Dajmy jakies 1 tys za 11 po remoncie. A gdzie program i np mechanik??? Troche pojechales Pietrek z tym 5-6k...
  19. I dogadali sie. Thx
  20. Rozumiem ze brazowy to masa. Zas sygnal na podświetlenie to numer 1 szy bo oba sa szaro niebieskie?
  21. Dobra z niego biore sygnal. Zaraz wrzuce fote kostek z pup bo cos mi nie pasuje?
  22. To te ktore sa zlaczone ze soba i dodatkowo wychodzi jeszcze jeden z jednej kostki?? Wychodzi tez ze pin 7 z kostki c jest koloru niebiesko szarego.
  23. Fazi a czy to normalne ze 7 pin w kostkach z grzanych pup ma inny kolor kabli??.jeden bialo czarny a 2 niebiesko bialy..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.