Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bidzio1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bidzio1

  1. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Halogen Daje wiązkę identyczna jak halogen Jeszcze jeden chory pomysł w zanadrzu.
  2. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Chciałbyś Trochę w niebo
  3. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Czekaj zaraz wam zrobię foto jak to świeci Wysokość halogena od ziemi około 30cm podobnie jak w pozycji użytkowej. Teren ciemno jak w duszy. Da rade?
  4. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Jak masz jakieś luźne to daj zobaczymy co można z tym zrobić
  5. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Będziesz rezał w halogenach do b5 takie ledy ?Artur narazie musze skończyć te do Passata. Między a4 b5 i passatem jest taka różnica ze te passatowe mają soczewki w halo i łatwiej jest to wyrezac
  6. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Chodzi mi o pomarańczową wkładkę plastikową, że tak to nazwę. Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka Mam pomarańczowa folie wycięta na wymiar jako obrys
  7. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Hehe no czasem tak bywa musze się wziąść i dokończyć ten projekt.
  8. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    jednak za duzo masz wolnego czasu,zapraszam do mnie na montaż,,,,wiesz czego.Wydaje ci się jak bym miał czas to dwa dni i by było zrobione. Ale kurcze no nie ma kiedy...
  9. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Fajnie to jest wyjęte z lampy a6 c7 full Led
  10. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Co ten halogen?
  11. bidzio1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Potrzeba komuś soczewki bixenon? Mam hella 3 kilka kompletów na zbyciu. Jak ktoś ma ochotę się pobawić ledami z a6 c7 to za flaszkę oddam taki zestawik Z ciekawostek dodam tylko ze w jednej lampie są dwie diody Led z czego każda kosztuje około 20 euro. W Polsce nawet nie idzie ich dostać.
  12. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Projekt helogenow Led ciągnie się za mną juz chyba z rok jak nie lepiej prototyp juz był zrobiony nawet. To taka tylko przymiarka juz jest sposób na umocowanie projektorka.
  13. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Jak chcesz to mam obrys z bmw f10 wiesz jak to wygląda w bmw?
  14. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Tez mam z a4 trochę brewek z f10 mam, a z full leda c7 rzeźbie halogeny zobaczymy co wyjdzie.
  15. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Może ktoś ma wizję żeby to wykorzystać
  16. Mam już zwrotnice A masz coś ciekawego dla mnie?
  17. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Chce ktoś środki lamp z c7? Neon Led drl?
  18. Te 345 na zbyciu? Pisać mnie cenę proszę.
  19. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Bidzio czeka na soczewki bo ze wszystkiego się wyrobił
  20. bidzio1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Do Passata podejdzie?
  21. Kierownik a do paseratti mojego miał byś coś co by lepiej hamowalo niż seria A nie zrujnuje mnie finansowo.
  22. bidzio1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A się wszyscy garną... [emoji2]
  23. bidzio1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wtyczki pasują normalnie
  24. bidzio1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z a4 b5, Passata b5, a6 c5 itp. podejdzie. Fizycznie wygląda inaczej ale technicznie pasuje i działa prawidłowo.
  25. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Brawo ty Rada. Oddaj to do zrobienia komuś kto się na tym zna.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.