Treść opublikowana przez bidzio1
-
Rezanie bixenonu
Halogen Daje wiązkę identyczna jak halogen Jeszcze jeden chory pomysł w zanadrzu.
-
Rezanie bixenonu
Chciałbyś Trochę w niebo
-
Rezanie bixenonu
Czekaj zaraz wam zrobię foto jak to świeci Wysokość halogena od ziemi około 30cm podobnie jak w pozycji użytkowej. Teren ciemno jak w duszy. Da rade?
-
Rezanie bixenonu
Jak masz jakieś luźne to daj zobaczymy co można z tym zrobić
-
Rezanie bixenonu
Będziesz rezał w halogenach do b5 takie ledy ?Artur narazie musze skończyć te do Passata. Między a4 b5 i passatem jest taka różnica ze te passatowe mają soczewki w halo i łatwiej jest to wyrezac
-
Rezanie bixenonu
Chodzi mi o pomarańczową wkładkę plastikową, że tak to nazwę. Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka Mam pomarańczowa folie wycięta na wymiar jako obrys
-
Rezanie bixenonu
Hehe no czasem tak bywa musze się wziąść i dokończyć ten projekt.
-
Rezanie bixenonu
jednak za duzo masz wolnego czasu,zapraszam do mnie na montaż,,,,wiesz czego.Wydaje ci się jak bym miał czas to dwa dni i by było zrobione. Ale kurcze no nie ma kiedy...
-
Rezanie bixenonu
Fajnie to jest wyjęte z lampy a6 c7 full Led
-
Rezanie bixenonu
Co ten halogen?
-
B6 DIVISION
Potrzeba komuś soczewki bixenon? Mam hella 3 kilka kompletów na zbyciu. Jak ktoś ma ochotę się pobawić ledami z a6 c7 to za flaszkę oddam taki zestawik Z ciekawostek dodam tylko ze w jednej lampie są dwie diody Led z czego każda kosztuje około 20 euro. W Polsce nawet nie idzie ich dostać.
-
Rezanie bixenonu
Projekt helogenow Led ciągnie się za mną juz chyba z rok jak nie lepiej prototyp juz był zrobiony nawet. To taka tylko przymiarka juz jest sposób na umocowanie projektorka.
-
Rezanie bixenonu
Jak chcesz to mam obrys z bmw f10 wiesz jak to wygląda w bmw?
-
Rezanie bixenonu
Tez mam z a4 trochę brewek z f10 mam, a z full leda c7 rzeźbie halogeny zobaczymy co wyjdzie.
-
Rezanie bixenonu
Może ktoś ma wizję żeby to wykorzystać
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Mam już zwrotnice A masz coś ciekawego dla mnie?
-
Rezanie bixenonu
Chce ktoś środki lamp z c7? Neon Led drl?
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Te 345 na zbyciu? Pisać mnie cenę proszę.
-
Rezanie bixenonu
Bidzio czeka na soczewki bo ze wszystkiego się wyrobił
-
B6 DIVISION
Do Passata podejdzie?
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Kierownik a do paseratti mojego miał byś coś co by lepiej hamowalo niż seria A nie zrujnuje mnie finansowo.
-
B6 DIVISION
A się wszyscy garną... [emoji2]
-
B6 DIVISION
Wtyczki pasują normalnie
-
B6 DIVISION
Z a4 b5, Passata b5, a6 c5 itp. podejdzie. Fizycznie wygląda inaczej ale technicznie pasuje i działa prawidłowo.
-
Rezanie bixenonu
Brawo ty Rada. Oddaj to do zrobienia komuś kto się na tym zna.