Treść opublikowana przez ostry785
-
Muzyka w naszych autkach
- Ludzie z A4 w ARMII
2 OSK ostróda, szkoda że już nie istniejący, pobór zima 2007, kieowca SKOT_a i wszystkiego co poruszało się na kołach w woju, łącznie z taczką. Później lublin kompania łączności na ul kruczkowskiego, super czasy... Człowiek by się chętnie cofnął i powartował jeszcze troche.- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja w sobote nie moge, pracuje do 22 ale niedziele mam wyjątkowo popołudnie wolne.- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja niestety mam weekendy pracujące... rzadko kiedy mogę się pojawić- Polska-Portugalia ,zakup biletów..
jaki wynik obstawiacie?? myślicie że damy rade wielkiej portugalii jak cztery lata temu? meczyk taki sobie, i wielki niedosyt po bezbramkowym remisie- [B5 AFN] Brak ogrzewania
Dokładnie podobno czesto sie zdarza w 1,9 tdi niestety sam się o tym przekonałem, słabe grzanie przez pompe miałem i termostat.- [B5 AFN] Odpowietrzanie układu chłodzenia - uciskanie węża przy chłodnicy
był w komplecie, jutro się tym zajmę i opisze co i jak i czy wogóle udało mi się rozwiązać problem- [B5 AFN] Odpowietrzanie układu chłodzenia - uciskanie węża przy chłodnicy
przejechałem 185 km i się nie odpowietrzyło, zaczęło za to kapać z okolicy pompy wody.- [B5 AFN] Odpowietrzanie układu chłodzenia - uciskanie węża przy chłodnicy
tak, z króćca i z nagrzewnicy i nic nie dało,- [B5 AFN] Odpowietrzanie układu chłodzenia - uciskanie węża przy chłodnicy
witam, też mam problem z odpowietrzeniem układu, wymieniałem termostat i teraz w ogóle nie idzie płyn do nagrzewnicy, nie wiem co robic termostat orginalny, przed wymianą wszystko było w miare ok. jak odpowietrzyć układ? pomóżcie koledzy- [B5 ADR] Długo kręci na ciepłym silniku i odpala po przygazowaniu go .
jutro podjade do ciebie i ci pokaże o co kaman.- Zima kontra nasze niunie:)
U mnie dzisiaj -23 i za pierwszym.... ale ciężkim pierwszym razem....- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ha mój też, nie mogłem odszyfrować roku ale raczej nie wygląda na nowy.... u mnie dzisiaj -19 i za pierwszym, ale musze powiedzieć że to odczuł akumulator, bo do pracy mam 6.6 km to nie ma się kiedy podładować- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
oki, to daj mi znać na PW gdzie i o której, ja pracuje pojutrze do 14.30, w lu jestem ok 15.15- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
sprawdź świece żarowe i czy jest dobre ładowanie z alternatora oraz kąt wtrysku. Jak te 3 elementy będa ok to będzie palił dobrze, :gwizdanie: świece niby dobre sprawdzałem, ładowanie też jest ok, a kąt wtrysku to nie mam jak sprawdzić, nie mam vaga, wybieram się gdzieś pojechać podczepić niunke ale nie mam za bardzo kiedy i i z $$$ mam na razie krucho. ja mam VAGa wiec możemy sie ustawic i się spradzi. Musze tylko dzialający program dorwac bo straciłem jak komp mi padł. to kolego kiedy masz czas, ja jutro i pojutrze popołudnia mam wolne, weekend niestety pracuje do 22;(- problem z cb
szukałem tam ale jakoś to mi umknęło... dzięki kolego,- problem z cb
Witam, czy jest z nami na forum jakiś elektronik który może mi pomóc z cb radiem, Problem wygląda następująco: odbiera ładnie(przynajmniej mi tak się wydaje) jak na te radio (yosan 2204j) tylko z nadawanie jest d*pa, słychać mnie dosłownie na 10 metry a dalej już jak bym nadawał na fm. Co może być przyczyną? jak prosto zdiagnozować usterke?- [B5 AJM] Czy to problem z aku, a może coś innego?
podłącz amp tak jak kolega wyżej opisał, wyłącz wszystkie odbiorniki i po kolei wyciągaj bezpieczniki, i obserwuj wskazania amp, jak wyciągniesz bezpiecznik i wszkazanie amp gwałtownie spadnie to znaczy że tam masz zwarcie(sprawdz za co odpowiada dany bezpiecznik i wiesz mniej więcej gdzie szukać) troche zawile napisałem ale chyba mniej więcej wiesz o co kaman- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
sprawdź świece żarowe i czy jest dobre ładowanie z alternatora oraz kąt wtrysku. Jak te 3 elementy będa ok to będzie palił dobrze, :gwizdanie: świece niby dobre sprawdzałem, ładowanie też jest ok, a kąt wtrysku to nie mam jak sprawdzić, nie mam vaga, wybieram się gdzieś pojechać podczepić niunke ale nie mam za bardzo kiedy i i z $$$ mam na razie krucho.- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Mi wczoraj moja niunka zapaliła, ale już dosyć cięzko, ciekawe jak dzisiaj...- Akademickie inkubatory biznesu - korzystał ktoś ?
Kolega z tego skorzystał, i nie narzeka, otworzył sklepik elektro-energetyczny, bardzo sobie chwalił pomoc na początku jak to wszystko rozkręcał, więc myśle że warto, ja też kiedyś o tym myślałem ale jakoś wszystko inaczej wyszło. Jeśli można wiedzieć co kolega ma zamiar rozkręcać?? Ja mam kilka pomysłów, ale to już raczej nieaktualne- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Gratulacje..... Ja niedługo zostane wujkiem- [AAH '95] Blad 15.5 klimatronik
jeżeli chodzi o błąd 15.7 to spróbujcie takiego zabiegu: ustawcie na temp na low, nawiew na max i po kolei nawiew na szyby, na kratki i na nogi, później tak samo z temp na max. Mi pomogło, teraz na kanale 1c widnieje 0- [B5 AJM] Świeci się kontrolka z ładowania a alternator ładuje
Ja miałem coś podobnego w fiacie uno teścia, szczotki w regulatorze mówiły już pa pa...- Jak pobrać film z innej strony niż YT, wrzuta?
http://www.programosy.pl/program,internet-download-manager.html a ja polecam ten programik, jak dla mnie super "kombajn" do wszelkiego rodzaju plików, może się komuś przyda kiedyś - Ludzie z A4 w ARMII