Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Duds

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Duds

  1. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Jak było zimno i bardzo gorąco to cały czas. Jak było umiarkowanie to jeszcze się dało przyspieszać jako tako
  2. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    190 tys. ori przebieg Ale też po programie.
  3. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    poczekaj jeszcze chwilę Też myślałem, że się u mnie uspokoiło, auto już stoi bez skrzyni
  4. Duds opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam. Pacjentem jest passat b5 ajm. Spanky próbuje nam pomóc w diagnozie, jednak cały czas nie możemy znaleźć przyczyny. Mianowicie auto do 2000 tys. obrotów W OGÓLE nie ciągnie, jakby było w trybie awaryjnym, jednak powyżej idzie już normalnie. Dodam, że auto jest po programie i chyba najważniejsza rzecz - ostatnio był myty silnik na myjni przez mojego kuzyna. Od tej pory się to dzieje. Zmienialiśmy już n75, rurka od egr była zaślepiana śrubką, jeszcze jest do sprawdzenia króciec od pompy vacum, bo Spanky radził sprawdzić. Macie jeszcze jakieś pomysły co się mogło stać? Zrobiłem nawet na szybko logi (blok 11 jest podwójnie i nie wiem, który aktualny, ale chyba ten niżej): Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/pio.duda_125196.html Grupy: 002 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  5. Już jestem, zaraz się ogarnę i gramy
  6. Jeszcze moją siostrę wciągnę dzisiaj, ale ona dosyć kara Naciapane z kalkulatora
  7. Co Ty, nie grałem odkąd skończył się serwer
  8. 193.33.177.30:27111 hasło esl123 Proszę żeby ktoś podwiesił A tu kilka mapek żeby potem nie trzeba było pobierać. To nie są wszystkie, ale jakąś część można sobie pobrać maps.rar - Speedy Share - upload your files here
  9. Rafał, kasa doszła, ale zamówię chyba po weekendzie majowym, bo teraz nie będzie miał kto grać Powodzenia życzę nie Tobie, a maturze, Chuck :decayed: ---------- Post dopisany 05-05-2013 at 14:11 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2013 at 19:44 ---------- Dobra Panowie. Serwer już stoi Do wieczora na spokojnie go skonfiguruję, koło 22 wstępnie gramy
  10. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Zwykły kabel obsługuje do 2004 roku. moim kablem da radę tylko B5 prześwietlić. To sprzęt z czasów miecza i tarczy. Hornet zagadaj z Gniadym to wezmę od niego kabel i przywiozę na spot. to bardzo niedobrze bo mój zderzak trzyma się na sile woli właściciela W jakiej części wro teraz mieszkasz ? Niedaleko Ferio Gaju, na Czerniawskiej
  11. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Szczuraz, ja na spota nie wpadnę, bo będę we Wrocławiu po 21 także jak chcesz to możesz do mnie podjechać dziś wieczorem albo jutro jestem cały dzień Naciapane z kalkulatora
  12. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Wtryski nawet po 600-700 zł bosha używki ostatnio widziałem, turbo seryjne 150km da radę, ale bez sensu je tak męczyć. Poczytaj sobie: http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/all-tdi-podniesie-mocy-1-9-vp-pd-koszty-czesci-efekty-218213/
  13. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Jakieś elementy muszę sobie dorobić? :eusathink:Jakieś mocowanie czy coś... Wycinasz tylko dziurę, dokładnie taką samą jak jest w tunelu z łokciem. Wszystkie mocowania są
  14. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Bez problemu, z tym, że tylko trasa Prędkości 110-130, spalanie koło 4,2 było jak dobrze pamiętam. Ponad 1300 bez problemu robiłem
  15. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Wyrezać podłokietnik jest bardzo łatwo. W niektórych tunelach od środka jest nawet jakby naszkicowane jak wyciąć
  16. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    :polew: Na pełnym zbiorniku w AFNie robiłem ponad 1300km
  17. Jeśli rzeczywiście masz takie plany to zmieniaj na lifta tdi 110km lub 115km.
  18. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Emil ma rację Poczekaj jeszcze trochę to może drgnie, ale nie licz, że szybko to nastąpi, to jest TDI
  19. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Dobra, wezmę to
  20. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Szczuraz, mam brać jutro te kły? Naciapane z kalkulatora
  21. Fajnie się toczy BTW Tym dieslem trochę trakcję zgubił Chciał się pokazać na filmiku
  22. Dzisiaj wyleciała skrzynia i sprzęgło już na wierzchu. Miała być tylko tarcza kevlarowa, ale będzie całe wzmacniane sprzęgło od CTR Tuning, bo moje już nie pociągnie. Nowe ma niby znieść ponad 500 NM
  23. Wzajemnie tak więc felgi zmieniły właściciela Co do przelotu to jest za głośno, ludzie z butów wyskakują wleci cały wydech 2,5" i tłumik przelotowy Naciapane z kalkulatora
  24. Spoko, zapraszam Pasuje mi niedziela, poniedziałek i może wtorek rano, bo potem jadę do kumpla i wyciągam skrzynię żeby wzmocnić sprzęgło.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.