Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Duds

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Duds

  1. Lista chętnych do grania zostaje zamknięta . Niebawem pojawi się info odnośnie składki na serwer. Przypominam że składka to 2zł od osoby. POważnie 2 złote na serwer? No 2 zł slot, wersja max na pukawce. Możesz się wypisać jak chcesz, bo jest już 11 osób, a założenie było przynajmniej 10
  2. On żartuje ---------- Post dopisany at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:42 ---------- musti, czemu w ogóle grasz z nonsteama zamiast ze steama? Przecież steam dużo lepszy.
  3. Ty oszuście się lepiej nie odzywaj Ostatnio widziałem co na dedmeczu robiłeś :decayed::decayed::decayed: No, powiem, że bez ścian się jakoś lepiej gra :decayed:. ---------- Post dopisany at 00:39 ---------- Poprzedni post napisany at 00:39 ---------- 1. DudsA4 -> ZAPŁACONE 2. Rafal1988Lodz 3. musti -> ZAPŁACONE 4. WhyMe?-> ZAPŁACONE 5. Marcin123 A 6. Skyliner89 7. Raymax -> ZAPŁACONE 8. reikeb -> ZAPŁACONE 9. mech15 10. junior_tdi 11. Lu-Gi -> ZAPŁACONE
  4. No dokładnie, ja tam już więcej nie wejdę Pisałem kilka postów wyżej jaka sytuacja była Byłem afk za niestandardową skrzynką, gdzie nigdy się nie patrzy i nigdy nikt nie kampi, a Ci już czekali na kucaka we trzech aż wyjdę :polew: ---------- Post dopisany at 00:37 ---------- Poprzedni post napisany at 00:36 ---------- U mnie to samo, ale jestem dobrej myśli :naughty: To ja nie chcę widzieć jak grasz jak jesteś w formie . Ksionc miał dość. Lekko się wychyle i dead Pogram parę godzin na DM i powinno być dobrze ---------- Post dopisany at 00:37 ---------- Poprzedni post napisany at 00:37 ---------- Pewnie, że lepszy
  5. U mnie to samo, ale jestem dobrej myśli :naughty:
  6. No ja grałem, Marcin123 A, Skyliner89 (Punisher), grafi, wcześniej Rafal1988Lodz (A4*), Ty i to chyba tyle.. Ale może o kimś zapomniałem
  7. Żeby okleić trzeba mieć trochę cierpliwości...
  8. "Czemu mam tylko kolta?" :polew::polew: Raz nas świetnie pokarałeś Dwóch na raz Jak na pierwszy raz to całkiem, całkiem:wink: Pakę się broi na "e":decayed:
  9. Nie wiem w tej chwili co nie gra, ale siedzimy na pustym serwie we dwóch: 31.186.84.74:27711
  10. Dobrze, że już nie będziemy tam grać, bo połowa na wh lata. Stałem od początku rundy za skrzynką, bo pisałem, to jak wyszedłem to trzech już na kucaka czekało :polew::polew: Myślałem, że padnę
  11. najprościej to otwierasz konsolę tyldą (pod esc) i wpisujesz connect "ip", np. connect 193.33.177.90:27015 Ja wejdę o 21.30. ---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ---------- Jednak będę o 22, bo nie wyrobię
  12. nie jest ważne jak kto gra. I tak gramy tu dla funu:wink: Na poważnie można pograć gdzieś indziej:naughty: IP na dziś to co ktoś podawał wcześniej: #1 Piaskownica-Cs.pl #1 [FFA][FD] 193.33.177.90:27015 gdyby nas się uzbierało dziś więcej to można na jakimś pustym pograć
  13. To jak, dzisiaj 21.30 ? Czy później?
  14. też miałem ten problem na lapku, ale ogarnąłem:wink: Jest to spokojnie do zrobienia, ale musisz poczytać, bo nie pamiętam jak. Trochę kombinacji było. Dopisuję Cię do listy. 1. DudsA4 -> ZAPŁACONE 2. Rafal1988Lodz 3. musti -> ZAPŁACONE 4. WhyMe?-> ZAPŁACONE 5. Marcin123 A 6. Skyliner89 7. Raymax -> ZAPŁACONE 8. reikeb -> ZAPŁACONE 9. mech15 10. junior_tdi 11. Lu-Gi
  15. gra jest prehistoryczna, wymagania bardzo małe. Możesz kupić pełną wersję steam za około 15 zł lub pobrać wersję nonsteam, obojętnie skąd. Najlepiej z patchem v23 bodajże, nie pamiętam, bo gram kilka lat na steamie:tongue4:
  16. Zrzucamy się na serwer. Lista teoretycznie zamknięta, ale ewentualnie możesz się dopisać. Dziś wieczorem gramy jeszcze na jakimś FFA (wcześniej podane IP - piaskownica, czy jakoś tak). Będziemy grać mixy jak kupimy serwer i uzbiera się w danym dniu ekipa do grania, a jak będzie mniej ludu to jakieś mniejsze mapki 4fun:wink: BTW Też gram ładnych kilka lat:naughty: ---------- Post dopisany at 18:43 ---------- Poprzedni post napisany at 18:37 ---------- 1. DudsA4 -> ZAPŁACONE 2. Rafal1988Lodz 3. musti -> ZAPŁACONE 4. WhyMe? -> ZAPŁACONE 5. Marcin123 A 6. Skyliner89 7. Raymax -> ZAPŁACONE 8. reikeb -> ZAPŁACONE 9. mech15 10. junior_tdi WhyMe oznaczony na ruszofo, bo przelał na pomoc dla powodzian, więc musi być wyróżniony
  17. 1. DudsA4 -> ZAPŁACONE 2. Rafal1988Lodz 3. musti -> ZAPŁACONE 4. WhyMe? 5. Marcin123 A 6. Skyliner89 7. Raymax -> ZAPŁACONE 8. reikeb -> ZAPŁACONE 9. mech15 10. junior_tdi
  18. Witaj Ja ogólnie gram na różnych nickach zacząć od tych z Polski aż po Czeskie , Litwińskie i Ruskie. Tak mam SnaNoName na steamie Pamiętam jak graliśmy wielkie dzięki było mega i zapraszam jak ogarniesz już wszystko musti, dodałem Cię na steam:thumbup1: Okey , PLN poszły zerknij na konto. No jest, ale dlaczego przelałeś 4 zł? ---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 18:09 ---------- 1. DudsA4 -> ZAPŁACONE 2. Rafal1988Lodz 3. musti -> ZAPŁACONE 4. WhyMe? 5. Marcin123 A 6. Skyliner89 7. Raymax -> ZAPŁACONE 8. reikeb 9. mech15 10. junior_tdi
  19. Witaj Ja ogólnie gram na różnych nickach zacząć od tych z Polski aż po Czeskie , Litwińskie i Ruskie. Tak mam SnaNoName na steamie Pamiętam jak graliśmy wielkie dzięki było mega i zapraszam jak ogarniesz już wszystko musti, dodałem Cię na steam:thumbup1:
  20. Nie będzie miał wstępu. Możesz się jeszcze dorzucić, weźmiemy o jeden slot więcej i już ---------- Post dopisany at 16:15 ---------- Poprzedni post napisany at 16:14 ---------- E, ja na ranki, top15, itd. nigdy nie gram Ja po 22 spoko mogę grać. Wcześniej też jeżeli się więcej osób uzbiera:wink:
  21. Ty, tak BTW, jeśli niepotrzebne Ci te kable, które Ci wysyłałem to sprzedaj na miedź. Wziąłem ostatnio 100 zł za niekompletną wiązkę jeszcze zarobisz:kox:
  22. Z tego co czytam, to chyba jednak będzie musiał być amx.. Inaczej nie zrobię żeby było steam/nonsteam. Jeszcze poszukam, ale chyba amx będzie potrzebny (tylko standardowy, który jest na dzień dobry po kupnie serwera). Poczytam dziś wieczorem, może upoluję serwer testowy to sobie spróbuję ---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:34 ---------- Z wpłatą się nie pali, podejrzewam, że kupimy w piątek albo w poniedziałek (w zależności jak dojdzie kasa od wszystkich), ale to jeszcze pomyślimy:wink: Na tą chwilę można powiedzieć, że wpłaciłem ja () i kolega Raymax, bo dał mi kasę do ręki:wink: 1. DudsA4 ZAPŁACONE 2. Rafal1988Lodz 3. musti 4. WhyMe? 5. Marcin123 A 6. Skyliner89 7. Raymax ZAPŁACONE 8. reikeb 9. mech15 10. junior_tdi
  23. też jestem zmuszony grać na lapku:kwasny: ---------- Post dopisany at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:25 ---------- Lista chętnych do grania zostaje zamknięta . Niebawem pojawi się info odnośnie składki na serwer. Przypominam że składka to 2zł od osoby. Ok, skoro zamknąłeś listę to podaję nr konta: Piotr Duda 11 1050 1171 1000 0090 7943 6540 W tytule podawajcie nick, będę pisał od kogo doszła kasa.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.