Treść opublikowana przez Duds
-
Spoty wrocławskie
Jak to jest RS 4 to ja ja jestem arabem jeszcze 2,5 TDi z 98r wolałbym do szczura kukuriźnika dwukołowego kupić i w nocniku na głowie jeździć. i ten grill U mnie rano o 7.30 4 stopnie i bez skrobania się obeszło
-
Spoty wrocławskie
turbo ori? Ja nie wiem czy bawić się w zmianę turbo i wtrysków czy swapować AWXa, bo właściwie jestem w stanie mieć taki silnik za free, jedynie koszt przełożenia Ale myślę, że i tak skończy się zmianą samochodu na a3 130km, bo mi już sam program nie wystarcza jak masz silnik AWX za free i go nie chcesz to ja biorę. No może niekoniecznie za free, ale kupując anglika na części wyrobię taki zysk, że silnik zostanie za free:decayed: Problem jest taki, że teraz po prostu nie mam czasu, a nadal mam dużo gratów z poprzednich aut i ciężko mi się wyrobić z tym wszystkim Pewnie pójdę na łatwiznę i zmienię furę Tylko kto mi zwróci czas i pieniądze włożone w to auto ---------- Post dopisany at 18:47 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ----------
-
Spoty wrocławskie
turbo ori? Ja nie wiem czy bawić się w zmianę turbo i wtrysków czy swapować AWXa, bo właściwie jestem w stanie mieć taki silnik za free, jedynie koszt przełożenia Ale myślę, że i tak skończy się zmianą samochodu na a3 130km, bo mi już sam program nie wystarcza
-
Spoty wrocławskie
ale fotkę jeszcze cyknąć musiał
-
Spoty wrocławskie
A tak BTW to jaką tam moc masz w swoim AFNie?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Zaraz będą pytania, czym się zajmuje
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
za tydzień jest o 18, zapraszamy, frekwencja będzie dobra :grin:
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Wpadnij na spota wrocławskiego, chętnie obejrzę :decayed::decayed:
-
Spoty wrocławskie
to jest lepsze
-
Spoty wrocławskie
Ta trasa spod MM na Gaj rzeczywiście banalna A myśmy tak błądzili jadąc do Goldik nie zapierniczaj tak po tym Wrocławiu Ja tak nie mogę przez zawias
-
2 DIN i wyjęcie radia- uszkodzony jeden zatrzask
Postaram się dodać coś wieczorkiem. A jak Ci zależy szybciej to uderz do Ogra, bo on coś tam miał
-
Magiel z s4 do afn
Jak w temacie, spasuje magiel z s4 do AFNa 98 rok?
-
2 DIN i wyjęcie radia- uszkodzony jeden zatrzask
Też tak można, ale i tak łatwo nie będzie. O tym zapomniałem, że najpierw wytargaj klimatronik. Powinien łatwo wyjść Jak coś mogę Ci zrobić foto zaczepów w klimatroniku i radio też mogę wyciągnąć tyle, że zaczepów już nie ma
-
Spoty wrocławskie
Wpadaj, może będzie lepsza frekwencja niż ostatnio Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
-
Spoty wrocławskie
Za ramkę 8 zł plus kw z 4 zł chyba ;D muszę zobaczyć ile wychodzi przy zakupie dwóch, bo brałem 4 i kw coś tam więcej, ale nie liczę tego Szczuraz to jutro Ci raczej na spota podrzucę jak nic mi nie wypadnie. Qrczak lecisz jutro? To byśmy się gdzieś po drodze znaleźli, łatwiej mi będzie dojechać ;D Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
-
Spoty wrocławskie
Szczuraz co tam z tą folią ? Jutro będziesz na spocie?
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
A ruszałeś coś przy IC?
-
Spoty wrocławskie
ramki dzisiaj zamówiłem
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
znaczy będziesz wiedział że rąbią Ci furę? Dokładnie
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Tylko z golfa. Ciężko powiedzieć jaki skok ---------- Post dopisany 06-10-2012 at 12:46 ---------- Poprzedni post napisany 01-10-2012 at 21:47 ---------- Wpadł nowy mod, a właściwie na razie leży i czeka na montaż Alarm z powiadomieniem Sam się tego nie podejmuję, więc szukam jakiegoś elektryka
-
2 DIN i wyjęcie radia- uszkodzony jeden zatrzask
Ze zdjętym schowkiem będziesz miał jedynie możliwość pchnięcia radia od tyłu jak odpowiednio włożysz coś cienkiego (tak jakby będzie taka dziura w radiu). Ja próbowałem wszystkiego, dwa dni się męczyłem
-
2 DIN i wyjęcie radia- uszkodzony jeden zatrzask
Z radiem 2din jest masakra. Wiem coś o tym. Miałem zdjęte dosłownie wszystko, a i tak nie chciało wyjść. Próbuj na siłę, nie ma tam czego urwać tylko uważaj żebyś nie wyrwał panelu:decayed:. Ruszaj na boki jak się da z włożonymi wyjmakami, a jak wyciągniesz to wywal wszelkie zatrzaski, bo nie są one do niczego potrzebne. Radio siedzi dobrze bez nich.
-
Spoty wrocławskie
Jutro ktoś wpada na spota ?
-
Spoty wrocławskie
nie zgadzam się, wg mnie warto zagazować auto Pod warunkiem, że jest to porządna instalacja, a nie jakiś chłam. Każdy ma swoje zdanie, więc nie ma się co dochodzić
-
Spoty wrocławskie
Przecież Emil robi rocznie 10tys km samochodem to o czym mówimy.... do diesla trzeba dorosnąć. Co do gazu to dobrze zestrojony i dobry gaz nie zrobi żadnej ale to żadnej różnicy w osiągach od PB a w kieszeni zostanie Gdybym miał PB to na pewno bym montował gaz i na pewno bym nie oszczędzał na instalacji. Wolę jednak diesla :naughty: