Treść opublikowana przez grucha1
-
Pompa wspomagania jaką wybrać?
Pojedz na szrot i kup uzywke 110 bar dasz moze ze 80zl. Ale ori. Ja taka juz mam dwa lata od wymiany.
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
A ja tu w redzie zakladalem opony u niego dwa lata temu i mi jedna lrzecial na maszynie. Wiec ja tam nie bylem happy
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Kurcze chyba w sobote tez zmieniam.cos kiedys byl temat na spocie o kims z witomina ale to chyba Nowvy jest bardziej w temacie
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Pany macie juz letnie oponki wsadzone?
-
Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
A ja jako driver 8godz od pon. Do piatku.
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
No to jutro odpuscmy a za tydz pobalujemy
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Ja chce byc jutro, ale jak wyjdzie nie wiem. Na 88% jestem jutro
-
Naprawa Alternatora
Altek zrobiony u speca.zdjecie i zalozenie wymiana lozysk regolatora szcztek i rolki od paska i jakies tam prowadnicy koszt 180 zl
-
Naprawa Alternatora
Sciagacza nie mam wiec zostaje spec.altek jest bosch.kontrolka sie bardziej zarzy niz pali pelnym swiatlem. Jednak czasem siepali pozadnie ---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ---------- Jeszcze sie zapytam czy wiecie ile moze to czasu zajac takiemu specowi?taka wymiana szczotek i regulatora?wymieni mi od reki tak w dwie godzinki?
-
Naprawa Alternatora
a co inneo moze to oznaczac? nic nie było ostatnio grzebane przy elektryce.podpowiesz jak wymienic?
-
Naprawa Alternatora
Witam, od paru dni podczas jazdy pali mi sie kontrolka od aku, pasek i napinacz sprawdzalem aku ma rok czasu wiec padło na alternator, moje pytanie ile kosztuje taka regeneracja altka? chodzi mi o szczotki i regulator a nie o łożyska ktoś wie?
-
luz lewarka zmiany biegów
U mnie na kazdym biegu drazek lata na boki i jest ok
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Za silnikiem
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Konkolki wam busem paczki dowozily?
-
Kierowca Międzynarodowy Kat. B z własną działalnością gospodarczą. Hit czy kit???
Taka robota
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
No ba. Ja też
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Ja glosowalem.a w nordowi molu mialem swoje wesel i na dwoch innych juz bylem super knajpa
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
O to bedzie spocik?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Pewnie sie da bo na allegro sa do kupienia
-
moto-zakup praca dla znających się na motoryzacji
zapytam konkretnie-jaka kasa?
-
Kierowca Międzynarodowy Kat. B z własną działalnością gospodarczą. Hit czy kit???
Sam jezdze na busie co prawda na blaszaku ale 5 euro musze wozic a ladownisc 850 kilo. Towar ktory woze sam wazy 5 tona a ti tylko 5 palet.moje ato wazy z towarem mna i paliwej prawie osiem ton.i naginam w kolko.kazdy bus jes przeladowany ale nie ma tacha.w jakiej firmie waza ci towar? Malo takich a pchac sie na zagranice bez pewnosci jak ciezkie towary bedziesz wozic troche lipa w niemczech cie zatrzymia i nie poWola dalej jechac co zrobisz?bedziesz czeka az miski pojada?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
No we dwa to nie ma co.
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
czyli bedziesz
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
cos w czwarteczek robimy?
-
duże spalanie
Ja swoja niunie krece za kazdym biegiem do 3,4,5 tysi i nadal 11litrow na zwyklej instalacji z krokowcem