Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kodzak0

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kodzak0

  1. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    przy jakiej wadze? ladnie ja przy swojej wadze ledwo 10 razy nachwytem
  2. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    tak jest dobry ale jest jeszcze cos podobnego czeskiej firmy ale nie pamietam nazwy ;/ a nogi to najwiekszy miesien ktory wytwarza hgh w jakims tam stopniu wazne by od pasa w gore bylo "V" a od pasa w dol zapalki
  3. Mialem podobnie w b5, wyszlo imo wyczyszczone i problem znikl
  4. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    a kto jakie partie cwiczy razem ;p
  5. esp to juz ogarnolem odrazu heheh tylko wlasnie nie wiem czego adaptacje zrobic poza przepustnica,
  6. szyby ogarniete, kluczyk tez, fisa nie sprawdzalem heh klime itd trzeba tez?
  7. Koledzy czego nalezy zrobic adaptacje po odlaczeniu aku? przepustnicy? i czego jeszcze
  8. szkoda hehe a juz myslalem ze bedzie wzor na zimowy setup
  9. kodzak0 odpowiedział(a) na kodzak0 temat w Audi A4 B6
    a nikt na forum tego nie ogarnia? kiedys widzialem ze ktos cos, tylko niepamietam gdzie
  10. Pozdro dla kierowcy niebieskiego b6 avant na WGR z ramkami klubowymi. Miniety przed chwila przy przejsciu dla pieszych w Baniosze )
  11. kodzak0 odpowiedział(a) na kodzak0 temat w Audi A4 B6
    dobra dzieki wieeeelkie dzieki Edit: A jaki jest nr przycisku i sprezynki podlokietnika? ew kto to ogarnia na forum
  12. wystarczy dolutowac kabelek i bedzie git? no i jak by mozna byhlo wykorzystac drugi kabel
  13. ja i tak patrze z zadowoleniem na moja furke ;P pomyslimy jak mi sie uda to pobawie sie w photoshopie i zobacze inne kolory ale wsumie ten tez mi sie podoba na zywca lepiej to wyglada ;p Edit: sobotni montaz lokcia uwazam za udany w 80% tylko. Tunel z czasem i tak bedzie do wymiany, bo jak widac jakies takie plamki sa na nim
  14. Te 17" wychodzily w 16"?
  15. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/300176-moja-niunka-p-a4-b6-18t-bfb/page-1 Tu masz narazie przestuj. Moze z czasem wejdzie 18
  16. Moj przeskok zobaczysz w galerii
  17. a ja powiem tak zrobilem przeskok z 16 na 17 i dla mnie jest roznica lepiej wyglada itd wiec raczej kwestia podejscia
  18. wsumie sam juz mysle nad 18" tylko wlasnie obawiam sie juz wiekszego nacisku na wahacze
  19. wedlug mnie fajne ale celuj w 17
  20. bierz 17 roznicy w jezdzie nie ma przerabialem sam temat
  21. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    niema to jak rozmowy o diecie
  22. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ale masa najpierw masa potem rzezba
  23. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    to dieta na mase ;p
  24. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Tylko efekt inny xD

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.