Treść opublikowana przez kodzak0
-
Siłownia
przy jakiej wadze? ladnie ja przy swojej wadze ledwo 10 razy nachwytem
-
Siłownia
tak jest dobry ale jest jeszcze cos podobnego czeskiej firmy ale nie pamietam nazwy ;/ a nogi to najwiekszy miesien ktory wytwarza hgh w jakims tam stopniu wazne by od pasa w gore bylo "V" a od pasa w dol zapalki
-
po odpaleniu auto gaśnie po paru sekundach
Mialem podobnie w b5, wyszlo imo wyczyszczone i problem znikl
-
Siłownia
a kto jakie partie cwiczy razem ;p
-
Po odłączeniu akumulatora
esp to juz ogarnolem odrazu heheh tylko wlasnie nie wiem czego adaptacje zrobic poza przepustnica,
-
Po odłączeniu akumulatora
szyby ogarniete, kluczyk tez, fisa nie sprawdzalem heh klime itd trzeba tez?
-
Po odłączeniu akumulatora
Koledzy czego nalezy zrobic adaptacje po odlaczeniu aku? przepustnicy? i czego jeszcze
-
jakie alusy wybrac?
szkoda hehe a juz myslalem ze bedzie wzor na zimowy setup
-
Szybie pytanie
a nikt na forum tego nie ogarnia? kiedys widzialem ze ktos cos, tylko niepamietam gdzie
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kierowcy niebieskiego b6 avant na WGR z ramkami klubowymi. Miniety przed chwila przy przejsciu dla pieszych w Baniosze )
-
Szybie pytanie
dobra dzieki wieeeelkie dzieki Edit: A jaki jest nr przycisku i sprezynki podlokietnika? ew kto to ogarnia na forum
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
wystarczy dolutowac kabelek i bedzie git? no i jak by mozna byhlo wykorzystac drugi kabel
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
ja i tak patrze z zadowoleniem na moja furke ;P pomyslimy jak mi sie uda to pobawie sie w photoshopie i zobacze inne kolory ale wsumie ten tez mi sie podoba na zywca lepiej to wyglada ;p Edit: sobotni montaz lokcia uwazam za udany w 80% tylko. Tunel z czasem i tak bedzie do wymiany, bo jak widac jakies takie plamki sa na nim
-
jakie alusy wybrac?
Te 17" wychodzily w 16"?
-
jakie alusy wybrac?
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/300176-moja-niunka-p-a4-b6-18t-bfb/page-1 Tu masz narazie przestuj. Moze z czasem wejdzie 18
-
jakie alusy wybrac?
Moj przeskok zobaczysz w galerii
-
jakie alusy wybrac?
a ja powiem tak zrobilem przeskok z 16 na 17 i dla mnie jest roznica lepiej wyglada itd wiec raczej kwestia podejscia
-
jakie alusy wybrac?
wsumie sam juz mysle nad 18" tylko wlasnie obawiam sie juz wiekszego nacisku na wahacze
-
jakie alusy wybrac?
wedlug mnie fajne ale celuj w 17
-
Szaraczek TDI In Progress...
ladnie
-
jakie alusy wybrac?
bierz 17 roznicy w jezdzie nie ma przerabialem sam temat
-
Siłownia
niema to jak rozmowy o diecie
-
Siłownia
ale masa najpierw masa potem rzezba
-
Siłownia
to dieta na mase ;p
-
Siłownia
Tylko efekt inny xD