Treść opublikowana przez kodzak0
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
dziac sie dzieje ale powolii hehehe. numer bez zmian. jak bym zmienil napewno by polecialo info;p Sobotnie zajecie hehe Kiera od Spanky I troche oswietlenia na pozniejsza pore hehe A wiec prawdopodobnie ostatnie zmiany w tym roku heh Chrom z grilla gornego i dolnego przemalowany na czarno Czyszczenie malych koncowek wydechu Oraz wpadla lotka na klape, troche krzywo niestety ale jest heheh Efekt pracy wyszedl taki: Dziena Musti za pomoc heheh Dokladki poleca w kolor jak sie ogarnie przod i tyl Propozycje jakies na zmiany? ;p
-
Corvette C5- Stano
Daj sie przejechac noo bedzie hedno marzenie z glowy hehehe Dokladnie o ten model C6 mi chodzilo choc c7 tez fajnee
-
Corvette C5- Stano
daj sie przejechac marze o takim samochodzie hehe tylko o c6
-
FMIC VS Dual SMIC
hmm a za 800 idzie wyrwac juz calosc z fmicem
-
Dobre czerwone wino
mi np bardzo smakuje Kadarka exclusive pol slodka np z biedrony. za 1 l place okolo 10 zl
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
wiek nie ten co na torcie ale najlepszego
-
[B5 AJM] 2000 Audi A4 B5 Avant - Projekt zdrowa seria - NA SPRZEDAŻ
wkoncu to Audi
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
ale fotele wygodne bardzo a grill do poprawy odp na smsy :PPPP
-
Siłownia
bez roznicy, tak aby TObie smakowalo
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
heheheh u mnie tez wisi to zdj ale nie widziales chyba pozatym to byl pierwszy spot no i nie ostatni "D
-
Siłownia
wedlug brakow w diecie
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
dzieje sie heheheh
-
[B5 AJM] 2000 Audi A4 B5 Avant - Projekt zdrowa seria - NA SPRZEDAŻ
hehehhe tak pewnie nie jedna osoba mowi czas pokaze ja przez te tematy tutaj i kilka osob poznanych tu w realu sam sie zarazilem i chcialbym duuuuzo
-
Siłownia
Koledzy bral ktos moze ostatnio cos na stawy? niestety nadszedl czas ze zaczynaja bolec hehe animal flex, trzyma moc? czy cos innego?
-
[B5 AJM] 2000 Audi A4 B5 Avant - Projekt zdrowa seria - NA SPRZEDAŻ
Teraz tylko czekac na modzenie zewnetrzne hehe ) ladne autko ))
-
[B6 AVF] Dolphin gray , s-line plus 18"
ta dokladeczka zmienia auto )
-
BMW E61 520D Full M.
nie wiem, mozliwe. Ale zdarzalo mi sie jezdzic jako pasazer w BMW i jakos niepodchodzi mi to wnetrze mam wrazenie jak bym siedzial w satrszym egzemplarzu ;/
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
Wiec jutro sie odzywam trzeba ogarnac ta b5 zderzak lezy i czeka heheh
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
Heheh niema problemu kiedy i gdzie
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
Jak znaja wszyscy plany heh Wszystko bedzie w swoim czasie heh
-
BMW E61 520D Full M.
Z zewnatrz fajna ) Ale w srodku mi nie podchodzi heh
-
Szaraczek TDI In Progress...
a ja wlasnie wole wywalic znaczek pojemnosci a OOOO i A4 z duma sie prezentuje ;P
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pierw daj znac gdzie to jest bo 100km niebede jechal hehe.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mi sie podoba
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
koledzy potrzebuje pomocy szukam kogos kto doczepi mi dokladke z b7 na tyl. Moj plastikarz ciagle niema czasu i zaczyna mnie to draznic. Macie kogos kto by to ogarnol?