Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rabbi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rabbi

  1. dokładnie jak piszą powyżej koledzy lej 5w40 LM,Motul,Valvoline i o nic się nie martw.nic nie wypłucze,silnik będzie chodził spokojniej i na pewno trochę ciszej.Ja bym do tego 5w40 zalał jeszcze Militeca,co Ci na bank dodatkowo wyciszy te stuki.
  2. jaki masz olej zalany w silniku?
  3. rozumiem. myślałem że coś nie halo w trakcie roboty
  4. Stano,ale jak to....turbo dobrze wstawało a teraz po tych naprawach nie wstaje? Czy turbo inne wrzuciłeś?
  5. grubsza robótka widzę
  6. Nie,no wcale nie tak dużo drożej,w RP wołają w sklepach stacjonarnych 130-140zł w detalu bez rabatu
  7. Adrian jaki koszt cewki w UK ?
  8. jeśli masz jeszcze fabryczne to możesz kupić komplet BERU i będziesz miał spokój.albo kup 2szt,jedną wepnij w miejsce spalonej a drugą woź ze sobą w razie upalenia kolejnej
  9. to dziwne,może made in China?
  10. Romco co to za marka opon była?
  11. jedź kolego do ASO bo jest darmowa akcja naprawcza i jak masz ori cewki kwalifikujące się do wymiany to Ci wymienią gratis masz gdzieś nr tej uszkodzonej cewki?
  12. To jeśli robisz takie trasy i coś tam depniesz(na miarę 1.6 oczywiście) to zlej to po paru tysiącach i zalej 5W40
  13. Jak nie masz ciężkiej nogi to jeździj na tym 10W a przy następnej wymianie zmień na 5W40 Shell czy Mobil 10W40 -jeden czort
  14. dlaczego kazesz mu wlac rzadszy olej. moim zdaniem taka operacja skonczy sie zle.nie wraca sie do syntetyku Damian możesz rozwinąć swoją tezę dlaczego nie wraca się do syntetyku? widzialem sytuacje ze ktos mial mineralny,wlal polsyntetyk .wyplukal i zatar silnik. temat znany mi z maszyn ciezkich bo przy nich pracuje.nigdy nie wlewam rzadszego oleju .zawsze gesciejszy albo ten sam co byl w silnikach naszych furmanek to nierealne.lej syntetyk i się nie przejmuj,nic nim nie zatrzesz
  15. jak najbardziej .LM.Valvoline,Motul...
  16. dlaczego kazesz mu wlac rzadszy olej. moim zdaniem taka operacja skonczy sie zle.nie wraca sie do syntetyku Damian możesz rozwinąć swoją tezę dlaczego nie wraca się do syntetyku?
  17. smok do czyszczenia.od tego powinieneś zacząć
  18. Rabbi odpowiedział(a) na NoJA temat w 1.8T
    Filtr paliwa masz od spodu pod plastikową osłoną podwozia.Zaraz przed tylnym prawym kołem. Z tym że po wymianie filtra na nowy pompę paliwa może być słychać bardziej.
  19. Rabbi odpowiedział(a) na przemek2760 temat w 1.8T
    ja wyjąłem bezpiecznik od SAI jakieś 3 miesiące temu,z rana jest cisza i check nie świeci jak dotychczas
  20. Rabbi odpowiedział(a) na ganjaq temat w 1.8T
    u mnie też nic nie bulgocze
  21. Rabbi odpowiedział(a) na stachu86 temat w 1.8T
    jaki masz stan oleju na miarce? max,czy gdzieś w połowie ?
  22. zmienia jak rękawiczki
  23. eeetam,o ile dobrze liczę to w ciągu 1.5 roku to Twoje czwarte auto więc pewnie i to długo nie zabawi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.