Treść opublikowana przez Rabbi
-
Kilku sekundowe klepanie na zimny, potem OK.
dokładnie jak piszą powyżej koledzy lej 5w40 LM,Motul,Valvoline i o nic się nie martw.nic nie wypłucze,silnik będzie chodził spokojniej i na pewno trochę ciszej.Ja bym do tego 5w40 zalał jeszcze Militeca,co Ci na bank dodatkowo wyciszy te stuki.
-
Kilku sekundowe klepanie na zimny, potem OK.
jaki masz olej zalany w silniku?
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
rozumiem. myślałem że coś nie halo w trakcie roboty
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Stano,ale jak to....turbo dobrze wstawało a teraz po tych naprawach nie wstaje? Czy turbo inne wrzuciłeś?
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
grubsza robótka widzę
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Grzechu widzę nie odpuszczasz. Furka ideał
-
cewki, wymieniac 1 czy 4? oraz ori czy zamiennik?
Nie,no wcale nie tak dużo drożej,w RP wołają w sklepach stacjonarnych 130-140zł w detalu bez rabatu
-
cewki, wymieniac 1 czy 4? oraz ori czy zamiennik?
Adrian jaki koszt cewki w UK ?
-
cewki, wymieniac 1 czy 4? oraz ori czy zamiennik?
jeśli masz jeszcze fabryczne to możesz kupić komplet BERU i będziesz miał spokój.albo kup 2szt,jedną wepnij w miejsce spalonej a drugą woź ze sobą w razie upalenia kolejnej
-
A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco
to dziwne,może made in China?
-
A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco
Romco co to za marka opon była?
-
cewki, wymieniac 1 czy 4? oraz ori czy zamiennik?
jedź kolego do ASO bo jest darmowa akcja naprawcza i jak masz ori cewki kwalifikujące się do wymiany to Ci wymienią gratis masz gdzieś nr tej uszkodzonej cewki?
-
Kilku sekundowe klepanie na zimny, potem OK.
To jeśli robisz takie trasy i coś tam depniesz(na miarę 1.6 oczywiście) to zlej to po paru tysiącach i zalej 5W40
-
Kilku sekundowe klepanie na zimny, potem OK.
Jak nie masz ciężkiej nogi to jeździj na tym 10W a przy następnej wymianie zmień na 5W40 Shell czy Mobil 10W40 -jeden czort
-
Kilku sekundowe klepanie na zimny, potem OK.
dlaczego kazesz mu wlac rzadszy olej. moim zdaniem taka operacja skonczy sie zle.nie wraca sie do syntetyku Damian możesz rozwinąć swoją tezę dlaczego nie wraca się do syntetyku? widzialem sytuacje ze ktos mial mineralny,wlal polsyntetyk .wyplukal i zatar silnik. temat znany mi z maszyn ciezkich bo przy nich pracuje.nigdy nie wlewam rzadszego oleju .zawsze gesciejszy albo ten sam co byl w silnikach naszych furmanek to nierealne.lej syntetyk i się nie przejmuj,nic nim nie zatrzesz
-
Kilku sekundowe klepanie na zimny, potem OK.
jak najbardziej .LM.Valvoline,Motul...
-
Kilku sekundowe klepanie na zimny, potem OK.
dlaczego kazesz mu wlac rzadszy olej. moim zdaniem taka operacja skonczy sie zle.nie wraca sie do syntetyku Damian możesz rozwinąć swoją tezę dlaczego nie wraca się do syntetyku?
-
Kilku sekundowe klepanie na zimny, potem OK.
smok do czyszczenia.od tego powinieneś zacząć
-
1.9TDI ALH 308KM 560Nm by Misiek & TUNE-UP
super wynik
-
Pompa paliwa 1.8t 163km
Filtr paliwa masz od spodu pod plastikową osłoną podwozia.Zaraz przed tylnym prawym kołem. Z tym że po wymianie filtra na nowy pompę paliwa może być słychać bardziej.
-
Pompa sai
ja wyjąłem bezpiecznik od SAI jakieś 3 miesiące temu,z rana jest cisza i check nie świeci jak dotychczas
-
"Bulgotanie" z filtra powietrza
u mnie też nic nie bulgocze
-
MillersOils vs LiquiMoly
jaki masz stan oleju na miarce? max,czy gdzieś w połowie ?
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
zmienia jak rękawiczki
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
eeetam,o ile dobrze liczę to w ciągu 1.5 roku to Twoje czwarte auto więc pewnie i to długo nie zabawi