Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rabbi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rabbi

  1. Rabbi odpowiedział(a) na mcemsi temat w 2.0TFSI
    W jakiej kwocie się naprawa zamknęła? (Może być na pw)
  2. na pierwszy ogień micha w dół i czyszczenie smoka pompy oleju
  3. dokładnie.wrzucaj cały "nowy" motor wraz z głowicą,wyjdzie taniej. oczywiście profilaktycznie wyczyść przedtem smok
  4. Rabbi odpowiedział(a) na wesz82 temat w Audi A4 B8
    jaki koszt takiej sztuki?
  5. tak,napinacz szybciej dostanie olej(jak i cała góra motoru) i czas pracy "na sucho" skraca się do minimum,co ma szczególne znaczenie przy jeździe miejskiej na krótkich odcinkach
  6. no to fajnie że motor żyje .jak widać czyszczenie smoka powinno być pierwszą czynnością serwisową po zakupie. Dobrze pisałem że 10W40 do Poloneza się nadaje
  7. przy takim interwale to nawet 10W40 nie powinien mu zaszkodzić ciekawe w takim razie jak wygląda smok pompy oleju chyba że był u poprzedników notorycznie pałowany.......
  8. co jeszcze mogło miec ? Zapchany smok , pałowanie na zimnym , lpg ? zapchany smok i pałowanie na zimnym jak najbardziej szczególnie gdy jest 10w ale bez przesady gdyby spokojniej jechał w fazie rozgrzewania to i na 10w nic by mu się nei stało Wysilonymi jeżdzą na 10w60 czy nawet 15w60 i co panewki obracają ? on to jest dopiero gęsty. Jak ktoś ma głowę na karku a nie głupi łeb to nic mu nie zrobi i na 10w40 Jak dla mnie najlepsza oliwa do 1.8t to 5w50 do tych lekko zmodzonych Swoim poprzednim autem z 2.6 ABC jeździłem od wymiany do wymiany grama nie brał a silnik miał w lutym 20-lecie. Oliwa była Motul 10W40 . Wiem że to inna parafia ale ten co mi padł to pewnie w palnik nie raz na zimnym dostał , to 10W40 może celowo zalane co by go wyciszyć. Przez te kilka miesięcy przestrzegałem zasad dla motoru z turbo rozgrzewanie , wychładzanie , kontrola poziomu. oleju , ogarnąłem LPG , DV , świece , itp a tu sru i masz.... oliwe właśnie miałem wymienić wg plakietki za pare km a pamiętasz jaki był interwał wymiany oleju u poprzednich właścicieli(la) auta?
  9. Rabbi odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    jaki wóz następny? a już widzę.znów bmka
  10. Najpierw sprawdź czy sygnalizuje otwarcie drzwi na FISie,bo jeśli nie to mikrostyk padł w drzwiach.To jest najczęstsza przyczyna braku świecenia lampek w drzwiach
  11. przelicz koszta i jak nie będzie dużej różnicy w to wrzucaj słupek.oryginał to oryginał i oczywiście zanim wrzucisz nowy słupek to czyszczenie smoka
  12. 10w40 za 300 km miala byc wymiana i czyszczenie smoka to już masz odpowiedź .......10w40 nadaje się do przysłowiowego poloneza. jedź do jakiegoś ogarniętego mechaniora niech obada czy przytarłeś motor czy nie.jeśli smok masz zabity na amen to mogło się tak stać bo nie było smarowania a Ty go pocisnąłeś do odcinki przy logach
  13. Rabbi odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    sprawdź czy nie pęknięta rurka odmy w kształcie fajki bo one lubią pruchnieć i tamtędy trochę cieknie,ale nie aż 2 l/5tyś km.szukaj nieszczelności motoru..... a olej nie za rzadki . ja jeżdżę na motul x-max 0w40 wcześniej 5w30 i przez 10 tyś nie dolewam nic
  14. 1.na jakim oleju jeździsz? 2.czyściłeś kiedykolwiek smok pompy oleju?
  15. Zrób czyszczenie smoka dla świętego spokoju i zalej przy następnej wymianie Motul X-max 0W40 lub Valvoline Synpower 0W40
  16. najpewniej odma zapchana
  17. nie pierz podsufitki bo może Ci się odkleić. ja tak zmieniałem czarną dwa razy bo po praniu pierwsza się odkleiła,kolega też miał ten problem w jasnej.
  18. wywal tego kondoma z kierownicy,gałkę biegów załóż oryginalną bo szpecą auto błotnik też wypadałoby naprawić bo też psuje wygląd. bezawaryjności życzę
  19. kolanko wymienione ,musialem zdjąć kolektor bo nie było innej opcji ale sie udało da się bez zdejmowania kolektora.u mnie tak było wymieniane w B6
  20. pompa,miałem kiedyś to samo. dopóki filtr był stary była cisza.po wymianie filtra zaczęła wyć.
  21. Czyszczenie smoka i miski powinieneś zrobić dla swojego spokoju gdyż często się zaklejają nagarem olejowym. Przy następnej wymianie zalej motul x-max 0w40 i będzie ciszej.
  22. każde 1.8T powinno "z urzędu" mieć czyszczoną michę i smok zaraz po zakupie
  23. ładnie się prezentuje i to najważniejsze pomyśl o czyszczeniu michy i smoka pompy oleju
  24. ładniej dla oka wyglądało by KŁATRO

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.