Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rabbi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rabbi

  1. podepne sie do tematu mimo ze rok temu i od razu zapytam czy jak ją odepniesz to nie zapchasz katalizatora? chyba ze już wyciąłeś? tak,kata już nie było
  2. Te chińskie padają dlatego że są chińskie
  3. Pełen S-line to nie jest gdyż brak mu pakietu zewnętrznego. Ten ma pakiet interior+zawiecha.Wiem że w tamtym czasie wychodziły tylko wewnętrzne niemniej nie zmienia to faktu że zewnętrznego pakietu brak. Tak czy siak ładna sztuka a zewnętrzny możesz dorezać
  4. Nie jest to pełny S-line jak piszesz gdyż brak pakietu zewnętrznego-zderzaków,listew drzwi,lotki tył. Bardzo ładna sztuka,fajne recaro....Powodzenia w modach
  5. znajomy, który ma Paska z tym silnikiem (136KM) i chętnie mi poradzi jak wyciągnąć 240KM Ciężki temat-to jest oporne 8V
  6. może kupiłeś zgrabną podróbę a nie oryginalny.....ile płaciłeś za zestaw łańcuch+napinacz?
  7. Rabbi odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    Będziesz miał błąd i check. W B6 miałem wypięty ten bezpiecznik przez ok 6-7 miesięcy i nie było ani checka,ani błędu.
  8. Rabbi odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    tak,buczenie zaraz po odpaleniu z rana jest normą w 1.8T
  9. Rabbi odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    Poszukaj,są wątki o SAI. W skrócie-jak chcesz mieć ciszę z rana to wypnij duży pomarańczowy bezpiecznik z puszki ECU.
  10. Rabbi odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    Pompa SAI najpewniej buczy
  11. Rabbi odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Przecież w zwykłym zderzaku nie ma kratek. dokładnie.zwykły zderzak to jedna całość
  12. Rabbi odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    pamiętasz jakiej marki jet ta podróbka?
  13. z Autokult.pl : [aktualizacja 12 października] Szef Volkswagena w Stanach Zjednoczonych Michael Horn oficjalnie potwierdził, że zmiana oprogramowania pozwalająca spełnić obowiązujące za Oceanem normy emisji tlenków azotu spowoduje nieznaczny spadek osiągów silników 2.0 TDI. Dokładnie powiedział "one or two miles per hour might be missing", czyli „może zabraknąć jednej lub dwóch mil na godzinę”. Czyżby oznaczało to jedynie spadek prędkości maksymalnej? Nie wiemy co konkretnie miał na myśli. Jeżeli tak, to klienci w USA nie mają się czym przejmować, a jednak Volkswagen mimo to zamierza zrekompensować w jakiś sposób spadek osiągów. Nie wiemy natomiast nic na temat samochodów europejskich, gdzie normy są nieco inne niż w USA. Jednak łatwo przewidzieć, że i tu czeka nas zmiana oprogramowania, która wpłynie w jakiś sposób na osiągi, ale raczej nie na osiągi maksymalne. [aktualizacja 13 października] Volkswagen przedstawił swoje plany na najbliższą przyszłość, m. in w związku z aferą spalinową. W sprawie silników TDI ogłosił, że najszybciej jak to możliwe wprowadzi technologię SCR umożliwiająca redukcję tlenków azotu we wszystkich silnikach wysokoprężnych. Druga sprawa to redukcja wydatków na inwestycje rzędu miliarda euro w skali roku w stosunku do tego, co planowano jeszcze przed aferą spalinową. Nie stanie to jednak na przeszkodzie w planach na przyszłość odnośnie samochodów elektrycznych i hybrydowych. Chodzi o wprowadzenie 20 takich modeli do 2020 roku. Jest to oczywiście związane z ograniczeniem do tego czasu średniej emisji dwutlenku węgla do poziomu 95 g/km i to jest obecnie koniecznością nie tylko w niemieckim koncernie. Volkswagen deklaruje jednocześnie, że zasięg samochodów elektrycznych ma być do przyjęcia, na poziomie ok. 300 km. Koncern pracuje również nad uniwersalną platformą dla samochodów osobowych i lekkich pojazdów dostawczych z jednym, elektrycznym zespołem napędowym dającym zasięg od 250 do 500 km.
  14. świetny kolor
  15. Rabbi odpowiedział(a) na SliQ temat w 1.8T
    dokładnie,micha w dół i czyszczenie.od tego zacząć
  16. Rabbi odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    To widzę, Tylko na forum twierdzili jakiś czas temu że zwykły grill nie pasuje do zderzaka s-line.Czyli albo coś rezał,albo jednak pasuje
  17. Rabbi odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    pany jak to możliwe że ta sztuka ma zderzak S-line a grill zwykly? http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-s-line-grubaaa-wersja-bogata-ID6yaNRt.html
  18. przyczyną jest najpewniej zapchany smok pompy oleju i przez to brak smarowania. jak wrzucisz drugi motor to zacznij od czyszczenia
  19. tak samo było u mnie i po wklejeniu małych oringów przestało

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.