Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rabbi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rabbi

  1. To po montażu pochwal się fotkami, bo jeszcze nie widziałem dobrych zamienników tych listew a wszystkie które oglądałem na żywo były jakieś takie koślawe jakby były nogami robione
  2. Te z linku który podałeś , z rozmowy ze sprzedawcą wynika że biorą je z Polcar'u i jest to jakość (PJ) - http://www.polcar.com/Jako%C5%9B%C4%87.aspx Droższy zamiennik ma znak jakości PC , poźniej jest już jakość Q i O -oryginał. Ktoś ma doświadczenie z blacharką z Polcaru ? Błotnik jakości PC kosztuje 130zł , dla porównania z IC Blic jakosc Q - na all 180zł. Jeśli tylko takie różnice w cenach to bierz Blic.będzie lepiej spasowany Pod warunkiem że te klasyfikacje jakościowe są uczciwe.
  3. Rabbi odpowiedział(a) na Adrian Nowotarski temat w 1.8T
    +1 Adrian nie cuduj z czujnikami tylko micha w dół i czyszczenie smoka.Koszt nie wielki a i tak trzeba to zrobić w każdym 1.8T
  4. Rabbi odpowiedział(a) na Adrian Nowotarski temat w 1.8T
    Dokładnie,w takiej sytuacji trzeba natychmiast wyłączyć silnik. Mogą być przytarte panewki,ale może być też tak że po czyszczeniu smoka i zalaniu świeżej oliwy motor będzie chodził normalnie.Były już takie przypadki na forum
  5. http://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/minister-transportu-niemiec-w-dieslowska-afere-umoczeni-sa-wszyscy/7pm3zv
  6. w AWX nie powinno być 5 biegów?
  7. Próbuj benzyną ekstrakcyjną.Kiedyś zmywałem ślady po łapskach mojego kolegi mechanika i ładnie wszystko zeszło
  8. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    podziękował
  9. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pany jak bez ściągacza zdjąć ramiona wycieraczek?
  10. To może być właściwy trop Podjedź do kogoś ogarniętego w takich tematach i niech Ci sprawdzi czy dpf wykastrowany z softu jak należy
  11. Wolał bym dać te 200 zł więcej niż byle laik miał by uwagę zwracać na różnicę w kolorze elementów. Niech każdy robi jak uważa.
  12. Dlatego że masz czarny lakier jest jako tako. Na kolorze Kamila oddzielnie malowany błotnik bez wpyłki w sąsiedni element raczej będzie lipa.
  13. Niepozorne wilki w owczej skórze są najlepsze.Nie jeden w mocnej furze się zdziwi(ł)
  14. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  15. mam jeszcze taki problem ze turbina zaczyna dmuchac gdzies od okolo 2300 / 2400obr/min. i na 3 biegu jak przekroczy 3tys.obr to zapala sie kontrolka siwc zarowych i auto traci moc, po zgaszeniu i odpaleniu ponownym blad gasnie i jest ok. najpewniej turbo do czyszczenia
  16. orientuje się ktoś ile dadzą w skupie za taki wkład dpf do BPW? sory za OT
  17. Rabbi odpowiedział(a) na sadzik69 temat w 2.0TDI
    sprawdź spalanie realne bo komp często przekłamuje
  18. Gwoli ścisłości to w B8 nie było tapicerki welurowej,tak zresztą jak i w B7 i B6 Tapicerka z linku ładna
  19. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bierz ori nie ma
  20. chcesz sprzedawać auto o świecącą kontrolkę??
  21. Rabbi odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    spróbuj glutaminę
  22. Rabbi odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    zrób próbę motula x-max 0W40 i "najlepszego do benzyny VAG"(jak napisałeś)x-cess 5w40 w zamrażarce a potem porozmawiamy. ja to robiłem i wiem jak to wygląda
  23. Rabbi odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    włóż próbki 0W40 i 5W40 do zamrażarki zaledwie na -5*C to zobaczysz różnicę.nie trzeba Alaski
  24. Rabbi odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Zapomniałeś kluczowego parametru dla zimnego startu: X-max 0W40 temp.płynięcia -45*C X-cess 5W40 temp.płynięcia -36*C Przewagą X-max 0W40 jest mniejsza gęstość w niższych temp. Dzięki temu silnik krócej chodzi "na sucho" gdyż rzadszy olej dociera wszędzie szybciej i wycisza łańcuszek przy porannym starcie skuteczniej niż każdy motul 5W40 a szczególnie x-cess Mocno zauważalne gdy jest zimno i sprawdzone na kilku jednostkach 1.8T

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.