Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rabbi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rabbi

  1. Interesujące co piszesz. A jakaż to "nowa uchwała o stawkach oc" ?? Masz linka tej "uchwały" ?
  2. Panowie jak zakodować kierunkowskazy aby po naciśnięciu manetki w czasie jazdy mignęły 3 razy?
  3. Pany a da się wyłączyć kontrolę żarówek w B7 ?
  4. pooglądaj Mobzillę na YT
  5. Rabbi odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Pany ma ktoś przedni zderzak a4 b7 s line pod ksenon do sprzedania ?
  6. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany ma ktoś przedni zderzak a4 b7 s line pod ksenon do sprzedania ?
  7. Stawki OC nie podrożały drastycznie ani ze względu na podatek bankowy ani 500+ ,tylko podwyżki wymusiła KE poprzez KNF na dłuuuuugo przed wyborami .Pierwsze informacje na ten temat pojawiały się już w 2014 r ,a w 2015r było już głośno na ten temat.Każdy kto ma do czynienia z tą branżą wiedział o tym dobrze już dawno. W uproszczeniu ujmując-KNF już w 2013/14 wymuszała uczciwsze wypłaty odszkodowań na co branża ubezp. odpowiedziała prognozą mocnych powyżek OC .Ot cała filozofia. http://wyborcza.biz/biznes/1,147769,17156000,Ceny_polis_OC_pojda_ostro_w_gore_w_2015_r_.html?disableRedirects=true http://auto.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/502117,oc-drozeje-podwyzka-cen-polis-obowiazkowego-ubezpieczenia-samochodowego.html Także na PiSiorów można zgonić wszystko ale nie podwyżki OC..... A wszystko zaczęło się od skarg rzeszy oszukanych przy wypłacie odszkodowań...
  8. Miałem w BPW dokładnie tak samo.Przyczyną były 2 spalone świece. Sprawdź jeszcze raz te świece czy wszystkie aby napewno grzeją
  9. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja tak miałem w 2.0TDI BPW z manualem.Na biegu jałowym wciskałeś gaz w podłogę a obroty dochodziły gdzieś ok 2-2,5 tyś Też nie wiem o co kaman
  10. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    napinacz zamiennik?
  11. gdzie i jak to obejrzeć?
  12. Pod koniec lat 80 benzyna potrafiła zdrożeć 100% w ciągu doby
  13. Jeśli takie stawki wejdą w życie to komuś nieźle odpyerdoliło
  14. przy jakim przebiegu to się działo?
  15. I jak,zlokalizowałeś przyczynę?
  16. Jeśli już tak dbają o ekologię to auta benzynowe/lpg powinny mieć preferencyjne stawki akcyzy lub być całkiem zwolnione. A tu widać że nie tylko ekologię chodzi..... Cytat z artykułu który podlinkował Tomek : "..samochody o pojemności 1,6-1,9 l przynoszą państwu najwięcej - jest to 73 mln zł. Pojazdy z silnikami 2-2,49l dają 33 mln. Te do 3 l, przynoszą 18,5 mln. Gdyby weszły w życie propozycje Senatu trzy najpopularniejsze kategorie przyniosłyby odpowiednio: 390, 105 i 83 mln złotych" Widać że chodzi o zwielokrotnienie wpływów do budżetu
  17. A bydlaki z Brukseli nad demokracją w Polsce rozprawiają zamiast skasować bezprawną akcyzę .Ale że taka akcyza to nie sprawa polityczna i nie uderza w koncerny/hipermarkety to mają to w doopie fircyki w gajerkach Plany podatku od hipermarketów skasowali jakoś w try miga bo to uderzało w ich bogatych mocodawców a przeciętnego Kowalskiego mają tak naprawdę głęboko w d
  18. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Brat ma B7 2.0tdi z fabrycznym webasto i nagrzewnica elektryczna też tam siedzi
  19. zaklejony smok pompy oleju(standard w 1.8T),zabrakło smarowania i raczej zatarłeś silnik
  20. jaki przebieg auta?
  21. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oczywiscie ze nie będzie bo to nie oryginał a gates nie robi pomp wody wiec jest dana z czegoś innego.naciepane z GT-I9195 Zgoda ale czy nie powinno być oznaczeń jakiegokolwiek producenta? Przecież to może być najpodlejszy chinol
  22. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie czy to normalne że na na nowej pompie wody do 1.9TDI nie ma żadnych oznaczeń? (zestaw rozrządu Gates)
  23. Rabbi odpowiedział(a) na Rabbi temat w Audi A4 B7
    dzięki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.