Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rabbi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rabbi

  1. Kupowałem od Dzika z forum ten sam olej.Też miał pojedynczą naklejkę z tyłu i też się zastanawiałem czemu. A Ty gdzie kupiłeś?
  2. A4 B7 ma bardzo dobre,mocne odbłyśniki H7 które niewiele ustępują (o ile wogóle) ksenonom w tymże modelu.Robiłem kiedyś porównanie ksenon/H7 i halogenowe H7 wypadają wyśmienicie.Z tym że były na mocniejszych żarówkach Osram
  3. Rabbi odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Może już rozpoczął już świętować
  4. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie prościej uprać w aucie?
  5. Te śrubki ciężko odkręcić gdyż bardzo mocno siedzą na jakimś kleju czy farbie i są drobne.Musi być idealnie dopasowany wkrętak i do tego mocny. Też się z nimi męczyłem. Polecam powyższy tutorial gdyż miałem ten sam problem z RNS-E i wg instrukcji z pierwszego postu rewitalizowałem ekran
  6. Może Ci przysłali zwykłe zamiast mgiełkowych skoro leją strumieniami
  7. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dzięki
  8. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany czy jeśli wyjmę na 2 dni RNS-E fabryczne z mojej A4 to przy ponownym podpięciu będzie żądać kodu?
  9. To tak jak napisał Przemo musisz uderzyć do kogoś kto specjalizuje się w zawiechach bo gdzieś luz być musi skoro pływa
  10. Przemo to było pytanie do Kamila
  11. Rozumiem że zbieżność sprawdziłeś? (a nie tylko stan zawieszenia)
  12. Rabbi odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    +1
  13. Owszem jeśli regenerowałeś trupy to mogło być tylko lepiej,natomiast jak Łukasz ma niewielki luz którego w dodatku połowa mechaników nie czuje t nie powinien tego ruszać.Mało firm potrafi dobrze zregenerować magiel
  14. Też bym to zostawił.Czasami po regeneracji magla jest gorzej niż przed
  15. Jak dają 2500zł to bierz,spoleruj i ciesz się sporym zyskiem
  16. Nie taki zły ten passterz tdi skoro motorownia wyzionęła ducha dopiero przy milionie km
  17. Potwierdzam.Ładnie dopasowana i dobra jakościowo
  18. Radek a jaki przebieg furmanki ?
  19. Wydziały komunikacji to nierzadko cyrk na kółkach z rowerzystami rodem z PRL-u więc przyszykuj się na sytuację że oryginalnego niemieckiego przeglądu mogą nie uznać
  20. przykładowe ceny: http://www.futurum.net.pl/ceny/
  21. Piękny kolorek
  22. Rabbi odpowiedział(a) na Brdm temat w 2.0TDI
    Te bagnety w BPW to jakaś kpina.Nie widać dobrze stanu oleju-czarny olej na czarnym cieniutkim bagnecie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.