Treść opublikowana przez Rabbi
-
2.0TDI BPW pasek i rolka
motor 2.0TDI BPW potrzebne numery części 1.rolka z napinaczem paska wielorowkowego 2.pasek wielorowkowy
-
B6 DIVISION
Panowie napinacz z rolką lepszy SKF czy INA ?
-
Ceny paliwa marzec 2026
Jak to mówią,tanio już było
-
B6 DIVISION
Pany czy w każdym A4 B7 2.0 tdi powinien być limiter obrotów biegu jałowego? W niektórych próbowałem przegazować na postoju i nie chciało wejść więcej niż 2 tyś obrotów a innych obroty wchodziły wysoko. O co chodzi? Brat ma teraz 2.0TDI i nie ma tego limitera więc zastanawiam się co jest grane
-
Problem z webasto nie zalacza sie
U mnie w byłej 2.0TDI też dymiło.Za pierwszym razem mocno a potem za każdym razem trochę mniej i po kilku odpaleniach po paręnaście minut przestało całkiem kopcić.Nic nie wymieniałem i pracowało ok
-
B6 DIVISION
Ładuj Ulter 90.Ładnie wygląda
-
B7 Crew
Pany czy w fabrycznym niechipowanym BPW powinien być limiter obrotów na biegu jałowym? Miałem wcześniej dwie sztuki BPW i na postoju przy dodaniu gazu w podłogę obroty nie chciały wchodzić wyżej niż około 2tyś obrotów a teraz u brata w BPW widzę że da się przegazować do oporu
-
Audi a4 b8 Problem z tankowaniem
"przewaga dzięki technice"
-
B6 DIVISION
przejedziesz parę metrów i kontrolka ESP powinna zgasnąć
-
Głuche pukanie na nierównościach.
raczej nie sanki bo te stukały przy ruszaniu/hamowaniu
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Pany orientuje się ktoś czy czarny lakier LY9B to metalic czy smoła?- napęd pompy oleju
Pany a czy ktokolwiek z was słyszał aby komuś się przekręcił na amen imbus w B8 ? Niektóre sztuki mają już ponad 400tyś i nie słychać nic na ten temat ...- Dziwna praca silnika
Castrol gtx,196 tys,orginal (pewnie jeszcze do tego 10w40 lub 15w40 czyli gnojówka totalna nadająca się do smarowania zawiasów w chlewie) Natychmiast zlewaj ten gnój i lej najlepiej Motul x-max 0W40 ewentualnie LM,Motul,Valvoline,Millers 5w40 Też miałem kiedyś problem grzechotki po nocy ale po zmianach oleju najpierw na Motul 5w40,Valvo 0W40 było sporo lepiej ale skończyłem na Motul X-max 0W40 na tym oleju łańcuszek chodzi najciszej. Dolewam też raz na rok Militec K2.(tego specyfiku używam gdzieś od 7 lat do różnych aut i same plusy widzę)- Dziwna praca silnika
Jaki ma przebieg to auto i na jakim oleju jeździsz?- Ciśnienie oleju
Jak to kiedyś ktoś mądrze napisał 10W40 nadaje się do smarowania zawiasów w chlewie albo do impregnacji drewnianego płotu Zrób płukankę i koniecznie zmień olej na 5W LM,Motul,Valvo,Millers lub inny przyzwoity produkt- Słabe ogrzewanie
Myslisz ze jak ją przeleje wodą z myjki to cos pomoże?? Raczej nic.trzeba by ją czymś wypłukać.Poszukaj,są wątki np tutaj : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/216893-slabe-grzanie-nawet-na-hi-jaka-przyczyna/- Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Fakt,drożej ale ładniej dla oka- Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
T Mnie również interesuje spasowanie. Te 259zł za ocynkowany w kolorze to IMO max co można dać za pomalowany element ryzykując, że kolor będzie źle dobrany. Ten za 379 z KW wyjdzie 400zł, to już wolałbym kupić błotnik i oddać go do lakiernika. Dokładnie Gotowe to są dobre ale chipsy a błotnik najlepiej obejrzeć przed zakupem potem dać wóz do lakiernika i niech cieniuje z ościennymi elementami (szczególnie w jasnych kolorach lakieru)- Stan turbo
A konkretnie? Miałeś do czynienia z taką sytuacją ?- B6 DIVISION
Pany doradzicie coś? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/372796-pekniete-turbo-20-tdi-bpw/- Stan turbo
A jeśli tak zostawię to jakie mogą być skutki?- Stan turbo
Fałaszywy alarm,to jakaś zaschnięta kropla oleju.Pozadrawiam- Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
zależy kto czego oczekuje,ale szczelina między błotnikiem a drzwiami wygląda megasłabo pozioma linia rantu na błotniku też wygląda na kilka milimetrów niżej w stosunku do drzwi. taka jest jakość podróbek niestety,do tego mają bardzo często tenże rant bardziej obły niż na drzwiach- B6 DIVISION
Pany od kilku dni wchodząc na na nasze forum laptop mi mocno zwalnia....Ale tylko na tym forum,gdzie indziej jest ok Wie ktoś o co kaman? - B6 DIVISION