Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rabbi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rabbi

  1. nie ma lipy jaki koszt takich RSów? (może być na PW)
  2. Pomyśl o klamkach i listwach w kolor
  3. Co człowiek to opinia Też bym wybrał czarny do tego auta
  4. Myślę że Kowalski z 3 wozideł w domu sprzeda dwa,a ten który zostanie zamieni z czasem na nowszy. Kupa ludzi ma po 2 lub 3 auta w gospodarstwie domowym z czego jeden używany a reszta od święta.Widzę to na co dzień
  5. Bo polityk jak mówi że zabierze to zabierze, a jak mówi że da to mówi
  6. Polak plusów nie zauważa.Zauważa tylko minusy. A wg mnie ta ustawa miałaby też plusy gdyż taki podatek z czasem znacznie zmniejszył by liczbę starych wozideł które nie dość że smrodzą to często są też w tragicznym stanie technicznym Drugim plusem byłoby obniżenie "dużej" akcyzy z 18 do 8% Ale znając polityków skończy się na tym że wprowadzą podatek a akcyzy wiele nie zmniejszą
  7. Widziałem ostatnio u znajomego te listwy i ich jakość jest słaba.Ale i cena adekwatna do jakości. Wszystko zależy kto czego oczekuje ...
  8. http://centrumprasowe.pap.pl/cp/pl/news/info/58685,25,naprawa-volkswagenow-to-oszustwo-
  9. I gitarra bo wqrwiał tylko ludzi Niech Matt LeBlanc poprowadzi
  10. nie panikuj,kolega w A4 B6 ma grubo ponad 300tyś na blacie od nowości,do tego LPG i łańcuch ori siedzi
  11. Rabbi odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    panowie pomóżcie wycenić : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/363425-jaka-wartosc-b8-2011rok/
  12. aż tak odstają ?
  13. Racja Dawid,miałem dokładnie tak samo w poprzedniej B7
  14. Rabbi odpowiedział(a) na sprat temat w 1.8T
    próchnieje i puszcza również kolanko nr2 gdyż jest z gównianego bakielitu
  15. Rabbi odpowiedział(a) na Piotr Korkosz temat w 1.8T
    Najpewniej kolanko odmy spróchniało i puszcza. Standard
  16. Ja miałem ok180 niewielkich dołków na 2 letnim Golfie i wyciągnęli to ładnie,zostały tylko dwa na słupkach.Z tym że nie był to taki grad co by szyby bił
  17. wlepę z kodami masz też we wnęce koła zapasowego
  18. Michał jaka tam zawiecha siedzi ? Bo całkiem ładnie siadło
  19. dzięki za linka
  20. Masz może jakiś link do tych dystansów?
  21. Rabbi odpowiedział(a) na Adrian Nowotarski temat w 1.8T
    +1 pierwsza czynność po zakupie 1.8T(oprócz rozrządu) to micha w dół czyszczenie smoka
  22. Są podkładki pod sprężyny i można fajnie podrównać tył, zapytaj w Divisionie
  23. Rabbi odpowiedział(a) na Czesiu temat w Audi A6/S6/RS6
    link nie bangla
  24. ok, wrzuć fotki po montażu jak leżą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.