Treść opublikowana przez Rabbi
-
Jakość ON na stacji benzynowej
Ja dziś zalałem na Makro ale była mocno żółta jak ta po prawej na fotce
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Co do tego gazu to jesteś pewien? Tak jestem pewien.Spytaj kolegę gregor10 jak masz wątpliwości
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ale tu jest DP zamiast kata i strojone na LPG gdzie uzyskuje się kilka kucy więcej. więc nie jest to seria z katem
-
Skradzione
Czy to istotne? Zajeb... i po fakcie. Istotne. Nawet bardzo dla wyciągnięcia wniosków.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Rób program nawet się nie zastanawiaj.Jak nie będziesz katował będzie wszystko ok a banan na twarzy bezcenny Z tym że z czasem zawsze będzie mało
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Pany nie grzeje lusterko(składane) kierowcy. Sprawdzałem miernikiem i prąd nie dochodzi.Czy jest od tego bezpiecznik? Czy raczej się gdzieś przetarło od składania luster? (chociaż lewe grzeje)- Ceny paliwa marzec 2026
Spoko,ale dwa lata temu płaciliśmy za benzynę 5.60zł a za Lpg 2.70zł więc przy obecnych cenach nie ma co narzekać. To normalne że rząd(ten czy inny) tylko patrzy jak obłupić kierowców bo to najprostsze.Spadek popytu na ON a wzrost Lpg spowodował zmniejszenie wpływów z Vatu,akcyzy,opłaty paliwowej więc zaczynają dobierać się do Lpg W cenie detalicznej ON podatki stanowią 53,9% PB95 57,6% Lpg 38,5% więc wiadomo czego można się spodziewać.....- Ceny paliwa marzec 2026
Poczytaj dobrze to dowiesz się skąd się wzięły (już od wiosny 2015) http://auto.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/502117,oc-drozeje-podwyzka-cen-polis-obowiazkowego-ubezpieczenia-samochodowego.html do tego skończyła się wojna cenowa ubezpieczycieli i będzie tylko drożej Poniżej wykres jak to "tanio" było za PO-PSL więc nie popadajmy w paranoję.PiS nie jest kolorowy ale nie można zrzucać wszystkiego do politycznego wora http://www.autocentrum.pl/paliwa/ceny-paliw/2014,2,4,5- Ceny paliwa marzec 2026
dziś zapowiedzieli kolejne podwyżki ON o około 10gr/litr- Jakość ON na stacji benzynowej
Panowie a ma ktoś doświadczenia z ON na Makro ?- Moje Audi
miałem przez ponad 2 lata B7 BPW i złego słowa nie mogę powiedzieć- Audi a4 b7 zgaslo i nie chce juz zapalic...
maciek016 coś pokręciłeś. BLP to motor benzynowy,dokładnie 1.6 FSI- Siemianowy Golfik Gti
I tu jest pies pogrzebany Aż strach pomyśleć co za szit będą produkować za 10lat- B6 DIVISION
Pany orientuje się ktoś czy to normalne że webasto sterowane z pilota przy temperaturze +12*C załącza zamiast grzania wentylację?- odstajaca przednia lampa
Patrząc na to spasowanie auto musiało być po dzwonie że takie cuda wychodzą z reflektorem.Jedź do jakiegoś ogarniętego blacharza i trochę to poprawi ale szału bym nie oczekiwał- A4 B7 2.0TDI srebrny avant
stukaj młotkiem w główkę haka do skutku aż wypadnie- A4 B6 vs Volvo S60
Kolega ma V70 2.4 D5 z 2004 przebieg coś ok 600tyś km a wciąż w aucie siedzi fabryczna turbina,wtryski,przednie amory i łożyska.Jedyną większą awarią było padnięcie skrzyni automatycznej przy ponad 200tyś km. Te auta jeśli nie katowane są pancerne niczym czołgi.Niestety stylistyka tego auta też jest taka jakaś czołgowata,ale to kwestia gustu a o gustach się nie dyskutuje- A4 B6 vs Volvo S60
Może tak mój błąd Ale to chyba jeszcze gorzej dla volvo bo s80 to chyba klasa wyżej prawda ? cytat z forum volvoforum.pl : "plyta o oznaczeniu P2 jest wspolna dla s60, v70, s80 i xc90" ale: V70 i S60 mają ze sobą więcej wspólnego niż z s80 gdyż mają wspólny cały przód aż do słupka B zarówno zewnętrznie jak i wewnątrz Tomek nic nie pokiełbasił.- Pokrętła RNS-E Alu
- Pokrętła RNS-E Alu
- Pokrętła RNS-E Alu
siemka,czy zna ktoś numery pokręteł aluminiowych RNS-E Audi A4 B7 ?- B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
bardzo ładna furka jaki kod lakieru?- Skradzione
miał jakieś zabezpieczenie niefabryczne?- Ekolot :-) czyli 1.6Tdi FL mint :-))))))
cena megapromocyjna - B6 DIVISION